Kaip įveikti alergijas be narkotikų?

Jei jūs priklausote žmonių, kurie yra pasibaisėjusitikėtis, kad vasarą pradžios dėl to, kad jie kenčia nuo alergijos dulkių, žiedadulkių, gėlių ir medžių, taip pat kitų dirgiklių, tada šis straipsnis - tai, ko reikia. Mes jums pasakys, kaip be vaistų padėti sumažinti alergijos simptomus poveikį arba jo išvengti šių ne visų nemalonių reiškinių šalis.

Kalendoriuje - liepos mėnesį. Nors daugelis žmonių yra laimingi artėjančių švenčių Jums yra pasibaisėjusi įsivaizduoti, ką galėtumėte metu žydinčių žolių, medžių. Tai nestebina. Ne tik malonus vaikščioti aplink su raudona nosimi, vandeningas ir akių niežulys, sloga. Ar pėsčiomis nuo mieguistas tablečių - šalutinis poveikis daugeliu vaistų turi pašalinti alergijos simptomus.

Norime atverti jums trečią variantą - atsisakyti vaistų ir keisti maistą, taip pat pridėti vitaminų. Bet pirmiausia leiskite mums pažvelgti į tai, kas yra alergija.

Kalbant paprastai, alergija - yra atsikratyti organizmą nuo išorės "priešus" procesas - žolės, plaukai, žiedadulkės, maisto ar buitinės chemijos.

Tipai alergijos yra didžiulis, tačiau mokslininkai pastebėjo, kad dažniausiai jis turi įtakos žmonių išsivysčiusiose šalyse.

Tai labai paprastas paaiškinimas. Žmogaus imuninė sistema yra padalinta į dvi dalis. Vienas iš jų kovoja su virusu, o kitas - su parazitų ir bakterijų. Antrojoje dalyje ir sukelti alergiją. imunitetas dalys nieko daryti, ir ji pradeda ieškoti, kas ją kovoti. Todėl mažiau bakterijų lieka maždaug po mūsų aseptinio / dezinfekavimo valymus, tuo didesnė tikimybė, kad mes sukursime alergiją. Neišsivysčiusių šalių, tačiau oras yra pilna bakterijų, parazitų, todėl imunitetas visada kažką daryti, kad kas nors bando įveikti. Todėl nėra laiko tokiems sutrikimams kūno, pavyzdžiui, alergija.

Taigi, tai, kaip galite susidoroti su alergijos?

1. Pašalinkite iš savo pieno produktų dietos. Pienas labai prastai sugeria žmogaus organizmui. Ir priežastis yra ne laktozės, jie gali prisiimti daug, o pieno baltymų. Jis nebuvo padalintas. Ir jei per baltymo apdorojimo negalėjo būti suskirstyti į peptidų, mūsų imuninė sistema suvokia ją kaip grėsmę. Štai kodėl organizmas pradeda paleisti alergines reakcijas ir stiprinti tuos, kurie jau yra ten. Venkite pieno produktus, ir po poros savaičių galėsite pamatyti geresnes.

2. Pasiduoti glitimas, taip pat produktų, kad jūs neturite nešiotis. Šis principas yra tas pats, kaip aprašyta ankstesnėje pastraipoje. Daugelis tyrimų patvirtina tarp maisto ir kitų alergijos nuorodą. Kai valgote maisto produktus, kurie yra menkai suardomas jūsų kūno, jūs automatiškai patekti į pavojų.

3. Kaip žinote, ar jūs atlikti pieno ir glitimo nemokamai? Dietologai duoti paprastą patarimą: pašalinti šiuos produktus iš savo dietos laikotarpį nuo keturių iki šešių savaičių (bet ne daugiau), tada bandykite dar kartą, palaipsniui, griežtai viena grįžti į valdžią. Pavyzdžiui, po ketvirtosios savaitės valgyti pusryčiams sūris, ir žiūrėti, kaip jis reaguoja į savo kūną. Jei nepastebi širdies plakimas, galvos skausmas, niežulys, blogėja alergijos, galvos skausmai ar kai kurių kitų neigiamų reiškinių, tai džiaugsmo proga. Jūs nešti pieną, tada pašalinta iš dietos jums jis nėra būtinas. Taip pat patikrinkite ir glitimas - valgyti po pieno riekės baltos duonos ryte ir žiūrėti.

Jei radote gaminio netoleruojate, turėtumėte pašalinti jį iš dietos. Bent jau alergijos sezono metu.

žymės:, ,