6 paslaptys sėkmingo užsienio kalbų mokymosi

Šiandieniniame pasaulyje, keli žmonės stebisi žiniasužsienio kalbos, o tema buvo nebe hobis, o būtinybė. Dėl gero darbo, verslo, Saviugda ar atostogų tikslais į užsienį turi išmokti užsienio kalbą. Ir tai net ne apie kinų kalbą, o anglų, prancūzų ar vokiečių, mes buvome mokomi mokykloje, ir aukštųjų mokyklų. Kodėl visi mėginimai neatnešė laukiamo rezultato?

Pirmiausia ir svarbiausia: nereikia pasiduoti. Keletas paprastų paslapčių, siekiant padėti jums sėkmingai mokytis kalbų.

1. Mėgaukitės

Iš kur gavai didžiausią malonumą? Mėgstamiausia TV serialas? Nauja knyga, iš kurios neįmanoma atitrūkti? Muzika ar filmai? Naudokite malonumo gerų tikslų šaltinį. Žiūrėti į kalbą, kad svajojate išmokti filmą. Iš pradžių bus sunku ir neįprasta, tačiau su laiku jums patinka, ir bus įdomu sužinoti naujų dalykų, spręsti naujas prasmes žinomus žodžius. Muzika, filmai ar knygos sužinos ne tik ir skaityti, bet ir kalbėti užsienio kalba. Ir, svarbiausia, mokymosi procesas bus malonus jums.

2. Pasinerkite

Greitai išmokti kalbą padės nardyti trečiadienįjos garsiakalbiai. Jei neturite galimybės persikelti į kitą šalį, susirasti kompanioną. Su interneto technologijų plėtra paprastai yra ne problema. Pasitarkite su užsieniečiais, klausytis audio knygų. Interviu ne per nerimauti, jei kažkas nesupranta. Drop kompleksus ir bando kalbėti vieną kartą, pradedant nuo paprastų frazių. Netrukus jums bus nustebinti save, kad jau galima susikalbėti užsienio kalba.

3. Studijų Vaikų

Prisiminkite, kaip vaikai mokosi pasaulį? Jie visi pakartokite, pabandykite paliesti ir skonis, ir klysti, įgyti patirties. Šis metodas veikia su kalbų studijų. Girdėjau naują žodį? Pakartoti, rasti vertimą, išmoks skaityti ir rašyti. Sužinokite, kaip kopijuoti tarimą. Taigi, norint gauti teisingą dikcija.

4. Traukinys

Suimti vieną iš įgūdžių (skaitymo,klausymo, rašymo), jums sukurti poilsio. Pavyzdžiui, klausydamiesi garso knygą ar filmą, kai jums sukurti ir suvokimas užsienio kalbą per posėdį, ir tarimas, nes mintyse taria ką girdi. Skaitymas prisideda prie tarimo plėtrai; ištarti sakinį, turėsite juos prisiminti geriau. Toks metodas užtikrina, kad jūs netrukus bus pradėti galvoti kita kalba.

5. reguliarumas

Neįmanoma išmokti kalbą, užsiimanti kiekvienu konkrečiuatvejis. Mokytojai pripažino, kad efektyviausias būdas dalyvauti dviejų valandų per dieną ištisus metus. Jei taip reguliariai, mes galime laisvai kalbėti. Makiažas individualų tvarkaraštį veiklos mėgautis mokymosi procesą.

Be to, pratimai reguliariai yra svarbesnis neiintensyvumas. Daugiau rezultatų bus, jei užsiima valandą kiekvieną dieną, ką daryti penkias valandas, ir tada pamiršti apie už mėnesį pamokas. Mokytis kalbos yra tarsi sporto - užtikrintai eiti į sėkmę ir neturi būti tingus.

6. Nebijokite eksperimentuoti

Kompetencijos tyrime ir visų metodųprisitaiko prie jūsų. Jūs geriau prisiminti medžiagą po ją parašė? Užsirašykite visus žodžius, frazes ir sakinius. Jei turite klausos patogiau, naudokite garso įrangą. Tai yra patogiau gauti informaciją, aptarti jį su kitais, todėl ieškoti įmonės. Pasirinkite metodą, kuris tinka jums individualiai.