10 žvaigždžių, kurios imituoja pasaulį

Kai žvaigždės mirksi per trumpą laikągreitai išnyksta iš horizonto, kiti ilgai džiugins pasaulį su savo blizgesį. Mes jums pasakys apie 10 garsenybių, kurie ne tik toliau džiugins gerbėjus, bet taip pat sukuria mados tendencijas, todėl tampa vaidmenų modelius.

1. Marilyn Monroe

Sekso simbolis Amerikoje, bet ir visame pasaulyje, ši moteris galėjo patys taikyti, o ne bijoti pažvelgti atvirai seksualinio ir atsipalaidavęs.

Įvesta Marilyn mados blondinė garbanos,rodyklės ir raudonos lūpos išlieka iki šios dienos. Kiti Įžymybės pilna kopija žinomas ir vis dar iki šiol vaizdo - šią formą pasirodė Scarlett Johansson reklaminėje kampanijoje DolceGabanna 2014, Andzhelina Dzholi kino "Gyvenimas ar kažkas panašaus", o Madonna filme "Kas ši mergina?".

2. Bridzhit Bardo

Jos įvaizdis galima rasti tūkstančius - vilna ir ilgų rodyklėmis - tai, kaip aktorė prisiminė į kino ir mados pasaulyje.

Tuo metu, stipriai nukentėjo nuo Bardo įtakavaizdai ne tik Europoje, bet ir sovietiniai moterys - ypač pastebimas, kai jums pažvelgti į senas nuotraukas aktorė Natalija ir Svetlanos Kustinskaya Svetlichnaya.

Nepaisant to, kad jos įvaizdis buvo atlikta keletas pakeitimų, jos elementai yra aktyviai naudojamas gražių ponios šią dieną.

3. Twiggy

Tuo Twiggy metu padarė purslų mados pasaulyje -jos neįprastas makiažas ir trumpi plaukai prieštarauja grožio ir mados šiais laikais kanonus. Tačiau, jos stilius greitai išgarsėjo ir atpažįstami, ir 1967 buvo net Twiggy Barbė.

Todėl dabar ateiti, kaip nenuostabu, bet tai neįmanoma grožėtis tai, kad stilius, kuris atėjo šiuolaikinių moterų tiesiog dabar Twiggy išrado, kaip toli atgal, kaip 60-aisiais.

4. Madonna

Madonna buvo ir išlieka pop muzikos karalienė irJis ir toliau būti tendencingas. Šio talentingo moteriai, kad jos įvaizdis nuolat keičiasi, ir tik vienas dalykas akcentas lieka tas pats - tūkstančiai moterų visame pasaulyje myli savo stilių ir bando imituoti kiekvieną naują įvaizdį.

Jei mes manome, kad mados Madonna nuo 1983 - tai rimtas rodiklis!

5. Viktorija Bekhem

Viktorija tapo populiarus per «Spice Girls» Laikas, bet suvokti save kaip stiliaus ikona, ji sugebėjo tik paliekant komandą ir eiti į laisvo plaukimo.

Dabar Beckhamas dizaineris, į kurio žodį klausėsi, ir nepriekaištingos skonio moteris, kad niekas ateina į galvą, kad klausimą.

Viktorijos vaizdas yra paprastas, bet elegantiškas, ir todėl visada išlieka aktuali ir patraukli. Na, jos pailgos Square ir visi tapo legendinis ir išeina iš mados iki šios dienos.

6. Ashley ir Mary-Keyt Olsen

Šios merginos tapo stabai vaikų ir paauglių nulinės metų, tačiau vis vyresni, jauni žvaigždės neprarado savo populiarumo.

Dabar seserys aktyviai įgyvendinti savo kūrybinį potencialą mados verslo, ir tapo JAV tarybos mados dizaineriai.

Jų vizitinė kortelė - tai blondinė spynos, diskretiško makiažą ir mielas šypsena. Ir nepaisant to, kad dvi seserys bando pereiti nuo visų įprastų vaizdų, turime pripažinti - jie puikiai tinka.

7. Peris Hilton

Šis garsus šviesiaplaukė tapo žinomas visur - ji dainavo, ir grojo filme, ir tiesiog hanging out su įžymybėmis, uždirbti užtarnautą vardą Socialite tarptautiniu mastu.

Pirmiausia, Paryžius yra žinomas kaip mados tendencijos efektingas, prabanga ir rožinė. Jau nekalbant apie tai, kaip jis tapo populiarus dėka Veliūrinis kostiumai «Juicy Couture».

8. Megan Fox

Megan Fox save nesuvokdami, atnešė į mados mėlynakis brunetės.

Jos išvaizda yra taip mylimas po filmo "Transformeriai" auditorijai, daugelis moterų ėmė kopijuoti šį vaizdą vykrashivaya plaukai tamsiai mėlyna ir pirkti kontaktinių lęšių.

9. Lady Gaga

Lady Gaga - moderni karalienė šokiruoja. Jos stilius yra unikalus, tačiau kopiją, ji išdrįsta ne kiekvienas.

Kai tai nėra net labiausiai ekstravagantiškų idėjųprigijo dienraštyje mados - pavyzdžiui, lankas pagamintas iš plaukų ir akinius su į iš Mickey Mouse ausys skonį merginos skirtingose ​​pasaulio dalyse forma ratlankio. Bet mėsa suknelė, laimei, nebuvo klijuoti.

10. Kim Kardashian

Kardashian šeima yra daugeliui yra Senukų ir absoliučią tiesą.

Mados namai pasiruošęs eiti apie tokį skubėjimą ir aktyviai kviečia garsus šeimą apie savo veiklą ir pasirodymus.

Nepaisant to, kad daugelis tendencijas pristatėKardashian ponios nėra sėkmingiausi (dirbtinis lūpos, permatomas sukneles ir tt), kai jų pasiekimus negalima paneigti. Pavyzdžiui, dėka Kim, daugelis moterų sustojo kompleksų dėl savo formos, o dizaineriai atkreipė dėmesį į moterų su neįprasta Gracingas.