10 kasdienė veikla, kurios skatina protinį vystymąsi

Plėtoti psichikos sugebėjimus labai lengvai. Pagrindiniai kasdien prodelyvat tam tikros procedūros.

Galvoti, jūsų smegenys turi tris dalykus:

- mokyti mąstyti;

- didelius informacijos kiekius;

- sutelkti dėmesį į problemą, ar idėja.

Pavyzdžiui, išradėjas Thomas Edison galėjo plėtoti elektros lempa, nes:

- logiškai mąstyti;

- žinojo daug apie elektronikos inžinerijos;

- sutelktas sprendžiant jų problemas.

Skatinti jo intelektinę raidą, kiekvieną dieną daro šią procedūrą:

1. Gerkite dvi stiklines vandens 30 minučių po to, kai atsibunda ryte.

Taigi, kaip jums miegoti visą naktį, jūsų kūnas nėraGaunu vandenį 6-9 valandas. Vanduo padeda filtruoti atliekų produktus ir palaikyti vandens balansą. Du dideli stiklines vandens padengti skysčio trūkumą organizme po miego. Kai kurie mokslininkai teigia, kad daugiau jie geria per dieną vandens, tuo geriau jų protinė veikla. Šiuo atžvilgiu, gerti pakankamai vandens, kad išvengtumėte dehidratacijos smegenų.

2. Perskaitykite keletą knygų suvestinę pusryčių stalo.

Skaitymas - tai gerai, bet per pusryčiusgeriau skaityti kažką trumpas. Svarbiausia nereikia skaityti naujienas, nes jie turi mažai teigiamą poveikį jūsų gyvenimui ir protinį vystymąsi. Tai geriau atkreipti dėmesį į trumpą turinį geriausiai parduodamų knygų. Santraukos galima rasti per "Google" paieškoje įvedę užklausą: ". Pavadinimas + santrauką"

3. Klausyti motyvacinių transliacijas ir garso knygų, o važinėja.

Net jei jūsų kelionė į darbą užtrunka10 minučių, vis dar klausytis motyvacinį įrašymo. Atsisiųsti juos į savo telefoną ar planšetinį kompiuterį. Šaltiniai motyvavimo medžiagų gali būti visi tie patys "gera» Google, įvairūs elektroniniai bibliotekų ir podcast'us savo mėgstamų autorių.

4. Gerkite žaliąją arbatą operacijos metu.

Žalioji arbata yra L-Theaninas, kuris yraJis stimuliuoja alfa bangas tarp neuronų smegenyse, kad prisidėti prie atsipalaidavę, bet tuo pačiu metu, dėmesio ir tonas. Theaninas taip pat mažina nervingumą ir jaudulį.

5. Venkite cukraus per dieną.

Apskritai, tai geriau visiškai pašalinti cukrų iš savodieta. Bet jei jūs negalite padaryti, kad dėl organizmo pobūdžio, nenaudokite cukraus net tomis akimirkomis, kai jums reikia sutelkti dėmesį. Padidėjęs cukraus kiekis kraujyje turi neigiamą poveikį psichinei efektyvumą. Geriausias dalykas apie smegenis paveikė riebalų rūgščių. Stenkitės ne valgyti saldumynus pietums ir pakeisti jį su kažkuo maistingų (žuvų ikrelių).

6. Dalyvauti socialinių tinklų svetainėse kelis kartus per dieną.

Smegenys apdoroja informaciją, jūs suteikiate jamteikti. Jei dažnai rodo smegenų nemotiviruyuschuyu ir nuolat kintantį informacijos, jūs negalite sutelkti dėmesį į vieną pamoką. Pabandykite pateikti motyvuotą smegenų "maistas", skatinančią intelektinę raidą. Jei norite suteikti smegenų pailsėti, atrodo juokingas nuotraukas ar sėdėti socialiniuose tinkluose, pasirinkite tam tikrą laiką, kad nebūtų rizikos jų efektyvumą.

7. Perskaitykite knygą vietoj žiūri televizorių.

Skaitymas - tai aktyvus veikla smegenyse irwatching television - pasyvus vartojimas informaciją. Faktas yra tai, kad skaitant knygą verčia smegenis dirbti aktyviau ir imituoti vaizdus, ​​ką mes skaitome.

8. Pakalbėkite su žmonėmis, kurie nesutinka su Jumis.

Pradėti pokalbį temomis su įvairiaisžmonės, nesutinkantys su jumis. Pagrįstų argumentų su jais padės pagaląsti savo argumentus ir interpretuoti įvairias situacijas iš skirtingų kampų. Abiem atvejais jums laimėti. Pirmuoju atveju, tegul jūsų argumentai įtikinti savo pašnekovą, o antrasis - gausite naujų žinių.

9. Eikite pasivaikščioti į gryną orą.

Pasivaikščiojimas gryname ore, yra keletasnauda. Pirmiausia, jūsų smegenys gauna daugiau deguonies. Antra, jūsų mintys yra suskirstyti į gryną orą. Į trečią, vaikščiojimas pagerina kraujotaką. Taigi, per pietus pėsčiomis prisidės prie jūsų smegenis dirbti valandų, kad po to.

10. Dienos skiria 10 minučių, kad jis planuoja kitą dieną.

Taigi jūs nežinote, kur pradėti naują dieną. Tai padidins jūsų produktyvumą. Jūs turite dirbti sumaniau, o ne daug. Žmonės, kurie sunkiai dirba per dieną, ne visada yra produktyvus. Nustatykite sau tarp šių dviejų rūšių darbo skirtumas, ir jums pavyks.