7 taisyklės gražią odą

Tu atrodai su pavydu ne žurnaluose nuotraukas irpagalvojau apie, ne tai, ar raganos valandą, tie iš jūsų draugų, kurie neturi jokių odos problemų? Labai dažnai klaida moterims problemiška oda sudaro būtent tai, kad jie pradeda rūpintis savo odos tipą, atitinkamai, kosmetikoje rekomendacijos, tačiau nepasiekus nuostabius rezultatus, savaitę vėliau mesti savo įmones. Kad nebūtų pavydus, o labiausiai bus iš odos modelio savininkas, mes pristatome jums odos priežiūros taisykles tiems, kurie neturi jokių problemų su juo.

1. Naudokite Profesionali kosmetika odos priežiūrai. Kosmetika - tai labai svarbus elementas, kuris daro jūsų odą kokybę. Nepirkite parduotuvėje pirmą kartą gavo vamzdelį, kad atkreipė jums žadančią reklamos, spalvingą pakuotę ir žemos kainos. Pasirinkti kosmetikos odos priežiūros liniją, tai geriausia pasikonsultuoti kosmetologė, o ne remtis patarimais draugų ar savo intuicija. Kovoje už sveiką odą, tik ekspertas - Jūsų geriausias patarėjas.

2. Negalima pamiršti apie eksfoliacija. Arba eksfoliacija ląstelių. Jūs galite atlikti šią procedūrą salone ir gali atlikti namuose su šveitikliu. Jis taip pat turi būti parenkamas priklausomai nuo odos tipo. Ir ne naudoti per dažnai. Kartą per savaitę yra pakankamai. Palankesnėje taip pat reikia žinoti, kada sustoti.

3. Atminkite, ledo. Ledo kubeliai - tikras jaunystės eliksyras. Nuolatinis trina ledo kubeliai (žolelių, pieno, vandens su citrinos sultimis - receptas priklauso nuo jūsų odos tipo) gali susiaurinti poras, susidoroti su mažas raukšleles, suteikia odai natūralų švytėjimą patraukli. Pigūs, bet labai efektyvi priemonė grožį.

4. Dalyvauti kosmetologė. Nepriklausomybės - tai tikrai kietas, bet kovojant su odos problemomis sunku apsieiti be specialisto. Aplankykite kosmetologė bent kartą per šešių iki aštuonių savaičių, todėl jei reikia koreguoti veiksmus išieškojimo odos žinoma. Galite nedvejodami paklausti profesinius klausimus, kurie jums gali būti paprašyta iššifruoti jums jokio kremo komponentas. Gydytojas tikrai atsakys į visus Jūsų klausimus.

5. Prisiminti drėgmė. Drėkina odą visada turėtų būti - nesvarbu, kiek tau metų - dvidešimt ar daugiau keturiasdešimt. Ir nepriklausomai nuo odos tipo, kad jūs turite. Stereotipas - tai riebi oda nereikia drėkina. Net jei oda yra riebi, tai vis tiek reikės drėkina ir tonas. Nusausinkite paties tipo oda - drėkintuvai - būtinybė.

6. Būtinai nuplauti makiažą prieš miegą. Jūs negalite įsivaizduoti, kaip blogai miegoti su makiažas ant jo veido. Mūsų odai yra baisi stresas. Tušas, akių šešėliai, pamatai, skaistalai, akių kontūro ... Visa tai per dieną mūsų veido, be to, visi paveikti neigiamo išorės veiksnių - oro taršos, dulkių. Mūsų poras tapti su purvo, riebalų, kosmetikos užsikemša. Ir šiame sprogi mišinys jūs ketinate miegoti? Pagalvokite dar kartą! Jūs negali būti tingus nuplauti makiažą, nesvarbu, kiek jums gali pavargęs. miego metu, oda regeneruoja. Kosmetika trukdo šiam procesui, ir tik pablogina odos būklę.

7. Naudokite SPF apsauga. Kremas su SPF visada turėtų būti jūsų rankinėje, nes tai ne paslaptis, kad saulė yra geras dalykas, prisideda prie raukšlių. Apsaugokite savo odą nuo dulkių, smogo ir UV. Beje, ginti tai ne tik vasarą, bet ir žiemą - net jei saulė tik šviečia, bet ne šiltas.