11 patarimų, kaip įsiminti informaciją

Jei turite kalbėti, ataskaitos artyrimas, atrodo, neįmanoma sužinoti daug informacijos per trumpą laiką. Ypač, jei tai turėtų būti daroma po sunkios darbo dienos, ir bendrauti su artimaisiais. Bet mes esame tikri, kad ji tikrai padaryti! Ir patarimai įsiminimo ir mokymosi informaciją, kurią mes pateikti žemiau.

1. Paruoškite dirvą. Svarbiausia - teigiamas požiūris. Nemanykite, kad jūs negalite pasiekti norimą rezultatą. Priešingai, įsijunkite sėkmės, net jei ši užduotis bus jums malonu. Ir gerai pasiruošti pradėti. Jei jūs turite kūdikį, kreipkitės į savo šeimos sėdėti su juo, gimines perspėjo, kad jiems laikas, jūs esate nepasiekiamas, padaryti arbatos ar kavos puodelio, vėdinti patalpą. Jūs turite būti patogi.

2. Apibrėžti savo tikslus. Suprasti dalyką kaip visuma - žinoti, kad jūs turite prisiminti, ir pradeda lūžti didelius blokus medžiagos į mažesnį. Pereikite į tyrimą nuo bendro prie visų pirma. Pirma, pabandykite spręsti komplekso, ir tada dirbti savo kelią į paprasta.

3. Gyvesnis informacija, tuo labiau tikėtina, kad vėluoja ilgą laiką atmintyje. Taigi pabandykite atstovauti vaizdus, ​​nuotraukas, vizualizuoti ir susieti informaciją su kažkuo. Galite atstovauti gautą lentelės ar schemos forma informaciją.

4. Kiekvienoje dalyje, skyriuje, pradėti skirti už save pagrindinį ir vidurinį informaciją. Jūs galite pabrėžti, kad su pieštuku, apibrėžti pagrindines sąvokas, ir tt

5. Atminkite, kad saugojimas negali atsirasti iš karto ir tolygiai. Pabandykite galvoti apie tai, ką skaityti, ir grįžti į šios medžiagos per laiką - pabandykite pamatyti jį dar kartą ir suprasti.

6. Kiekvienas žmogus mato kitą informaciją. Kažkas yra klausytis, ką nors geriau atminties deponuojami nuotraukų ir diagramų. Pasirinkite parinktį. Jūs netgi galite perskaityti vaidmenimis, kad tai yra geriau atidėti savo mintis tekstą.

7. Smegenys pavargsta monotoniškas informacijos, todėl ji gali atsisakyti jį priimti. Turėtumėte Ginger jį klausia Netikėta tuos klausimus patys. Pavyzdžiui: "Kaip aš galiu apibendrinti vienu sakiniu šio skyriaus" arba "Kas aš perskaičiau prieš 10 puslapiai?".

8. Pakartokite. Po to, kai dirbo didelėje medžiagos gabale Atgal į pradžią ir laisvalaikio pasivaikščioti arba skaityti dėmesį, jei jūs juos. Nekartojant sunku ko nors išmokti - tai faktas.

9. Pasirinkite tinkamą laiką mokyti. Geriausias iš visų saugomi ryte ir vakare informaciją. Be to, verta paminėti, kad ryte jūs gerai įsiminti faktus, datas, numerius, o vakare yra gera informacija atidėtas atmintyje, susisiekti su žmonėmis, emocijomis.

10. Tai nėra būtina įsprausti tekstus. Kad kalimas į kurį kreipiamasi į mokyklą, kai turėjau išmokti prisiminti nereguliarus veiksmažodžiai anglų kalba - tai yra būtent tai neefektyvus būdas atmintimi. Turėtumėte suprasti informaciją, kurią ketinate mokytis, tada prisiminti įvyks daug greičiau ir efektyviau.

11. Pasistenkite atsisakyti baimės ir nervus, nes informacija yra linkę skristi iš jo galvos nuo nervų kamieno. Būkite tikri, savo sugebėjimais, ir tai nėra būtina gyvens mintimis apie nesėkmę.