Neįprastos idėjos vasarai vestuves

Vasarą, kaip taisyklė, labai daug žmonių, norinčiųtuoktis. Tai nestebina, nes vasaros saulė ir švelnus šiltas vėjas ir vilioja žingsnis į naują lygį santykius su savo gyvenimo žmogus. Be to taupomas laikas suteikia platų galimybiųVeiksmas: Jūsų vestuvių gali būti neįprastas ir net stebina. Mes Jums siūlome keletą įdomių variantų vasaros vestuves, galite priimti. Na, spręsti, ar agentūra organizuoja renginius, ar organizuoti viską pagal save - jums nuspręsti.

1.

jūros vestuvių

Jūrų Vestuvės - idealusvasaros vestuvių, kuri jau tapo beveik klasika. Jei norite kreiptis į šiuo klausimu, jums reikia pajūrio ar upės. Galite išsinuomoti mini valtį ar jachtą ir organizuoti savo svečius tiesiai ten, ar kitur įsikurti restorane "Riverside". Rūpinkitės aplinka: pagrindinės spalvos turėtų būti balta, mėlyna, mėlyna, ir, žinoma, yra barų ir inkarų gausa. Dėl kvietimo galite padaryti, kaip trokšta tavo širdis: ji gali būti atvirukas su gražių vaizdu į jūrą, Žinutė butelyje, ar kitur puošia akmenukai ir kriauklių skrajutes. Tegul laivybos tema ir yra drabužių: kiekvienas svečias gali papildyti savo įvaizdį su dryžuotas šalikas, segė-inkaras ar dangtelio.

2.

miško vestuvių

Kodėl gi ne atskirti ir organizuotivestuvių priimamasis miške ar lauke? Puikūs peizažai sukurti tinkamą nuotaiką, o plotas yra neribojamas. Papuoškite kvietimais gyvas lapus ar šakas medžiai, vestuvių puokštės taip pat galite pridėti gamtos elementus: šakelių, šakų, paparčiai ir kt Pridėti to paties pobūdžio vienetų drabužių, ir jų svečiams. Nuotakų vualiai gali būti naudojamas vietoj gėlių ir šakelių vainiką, ir nepamirškite apie jaunikis Boutonniere.

3.

Žalioji Vestuvės

Žalia - vasaros, gamtos ir naujo gyvenimo spalva. Vestuvės panašių atspalvių - labai įdomus vasaros tirpalu. Gražiai klausimas kvietimai baltos ir žalios spalvų, organizuoti žalia vestuvių automobilį, interjeras ir net torto. Paprašykite svečių sukurti tinkamą atmosferą: tegul kiekvieno elemento drabužiai bus žali. Pagalvokite apie savo suknelę: Klasikinis balta jau seniai nustojo būti nepakeičiamas atributas vestuves ir nuotakos drąsus eksperimentas pilnas, todėl jūsų suknelė taip pat gali būti šviesiai žalios spalvos. Bet jaunikis galite pridėti kaklaraištis, kad atitiktų.

Kita idėja antrame puslapyje ...