Kaip elgtis su pirmųjų senėjimo požymių?

Mes siūlome išnagrinėti pirmuosius septynis senėjimo požymius ir išmokti susidoroti su jais.

1. Rudos dėmės

Rudos dėmės pradeda atsirasti po 25. Galbūt tai nėra akivaizdu, ir jie gali matyti tik ieškote įdėmiai, bet užkirsti kelią tolesniam pasireiškimas amžiaus dėmių dabar gali. Dermacosmetologists patariama išsiaiškinti jųagentai su hidrochinono. Be to, įveskite dienraštyje priežiūros kosmetika su retinoliu į sudėtį. Ji taip pat balina, bet be to, sumažina poras ir pagreitina odos ląstelių atsinaujinimą. Ir nepamirškite apsaugos nuo saulės. Atminkite, kad jie turi būti plataus spektro, tai yra, su UVA ir UVB filtrais.

2. mimikos raukšlės

Prieš taikant makiažo kreipėsi į veidądrėkiklis. Jei tai nepadeda, tada jis yra laikas pasirinkti Kosmetika skirtingą tekstūrą. Bėgant metams, oda tampa sausa ir birių reiškia pasunkinti šį poveikį, traukiant drėgmę iš epidermio. Eiti į tonas kremo tekstūra arba naudoti tinted drėkintuvai. Prieš makiažo išplito visoje veido gruntas, išlyginti odą. Kosmetologai pat rekomenduojame kas dvi-tris dienas naudoti namie žievelė su glikolio rūgštimi. Jis švelniai pašalina negyvas odos ląsteles, švelninamasis odos palengvėjimą.

3. varnų pėdų

Jie rodomi tik pasibaigus nei 25 metų amžiaus. Padėti sumažinti savo akinius nuo saulės (nebus vėl prisimerkti), kosmetiką su SPF filtrais, ir tai su retinolio atkurti jaunatvišką odą. Jei bijo, kad retinolis gali sukelti dirginimą, ieškoti kremai su antioksidantais. Jie stimuliuoja jūsų pačių kolageno ir elastino gamybą, kuris svarbus odos elastingumą.

4. "Dim veido

Su amžiumi, atnaujinimo odos ląsteles normasulėtėja. Paviršinio sluoksnio praranda savo natūralų blizgesį. Pagalba reguliariai pilingas su glikolio rūgštimi - du ar tris kartus per savaitę normaliai odai, vieną - jautriai.

5. paburkimą ir tamsius ratilus po akimis

Jei jie tampa jūsų pastovus kompanionai,apriboti savo suvartojamų alkoholio ir sūraus maisto - ir tada, ir daugiau vandens susilaikymas organizme, kuris veda į edema. Ryte, geras Pagalba atvėsti kompresus ar gelis aplink akis oda su metalo ritininiai aplikatoriumi. Jie išsklaidyti stovinčio limfos, taip sumažinant maišelius. Pagal akis oda yra labai plona ir tampa plonesni su amžiumi dar daugiau. Todėl patrinkite jį bet kuriuo atveju neįmanoma - pasirinkti už pašalinti makiažą, kuris leidžia švarų veidą be jokių pastangų priemones.

6. Sausa oda

Saulė, vėjas, oro kondicionieriai biuro,net paprastas vanduo, mes plauti save - visa tai dehidratuoti odą. Išlaikyti drėgmę ir padėti užpildyti savo atsargas ir drėkinanti kaukė reiškia su hialurono rūgštimi.

7. "plūduriavo" veido kontūrai

Arčiau 30 metų lėtėja gamybą odojesavo kolageno ir elastino. Kaip rezultatas, suardytas jawline, nurodyta Bryl. Proizvodsto aktyviai skatinti kolageno ir elastino priemones su niacinamido ir peptidų. Kaip saloną procedūras, esant įrodymams RF kėlimo efektyvumo - saugiai ir neskausmingai facelift.