7 Grįžęs retro tendencijos 2012 vasarą

Šiemet mados perėjas dominuoja 20-ojo, 50-ojiir 80s. Tai nuostabi, kaip gabalai tinka kartu du labai įvairių epochų. Tačiau jis yra gražus, kad tendencijos grįžti, nes tai puiki galimybė kasti į mamos ar močiutės krūtinę ieškoti kažko spalvingi su laiko žyma. Pažiūrėkime, kurios iš laiko prigijo tendencijas.

1.

spausdina baroko

Ryškiausias tendencija, kad grįžošį sezoną ir šokiravo savo drąsią pasikėlimas ir platinimas, žinoma, tapo itin baroko spausdina. Jei jums patinka turtingas, prabangus išvaizdą, jums patinka prabangūs šalikai su gražių nuotraukų, tai jūsų šansas apmušalas save juose nuo galvos iki kojų! Dolce & Gabbana ir Cavalli vieningai skelbė: Jei negalite atvykti pas Jus save Versalio, po Versalio! Didinga siuvinėjimas auksu, gėlių spaudinius elementai rokoko meno, kaip antai grandinių, megzti virvutės ir kutai - tai yra dalykai, kurie atnešė su šios tendencijos. Nešioti jį su palaidinė ar striukėje, Derliaus, derinti, tegul jūsų mados genijus atrodo šiek tiek kvailai, ši tendencija yra tik mažas žingsnis apima didelė. Žaisti saugu.

2.

montavimo forma

Kalbant apie geriausius tendencijos grįžti, noriupažymėdamas, kad dizaineriai niekada padanga įkvėpė mados 50-60 ir modelių tuo metu ir toliau pateks į mūsų gyvenimą, verčia keisti mūsų suvokimą dabarties. Labiausiai tikėtina, kad po mokymosi, kad greta siluetas, seksualus sijoną ir struktūriniai bodices vėl madoje, norite siųsti visą sijonas atsistatydinti. Ką dar sugeba taip plokštesnis skaičių, kaip siauras sijonas, palaidinė su petukus ir, žinoma, tokie neįtikėtini spalvos kaip pastelinės mėtų, šviesiai rožinė, mėlyna ir alyvinė.

3.

pernelyg papuošalai

Storio metalo grandinės suporuotas su paryškintispausdina ir didelis šiemet papuošalai bus patenkinti masyvių papuošalų mėgėjams skonį. Auksas yra viena iš karščiausių tendencijų 2012 metų vasarą, ir galiausiai, jūs galite dėvėti ją taip, kaip norite. Nešioti jį su ryškiai neono spalvos, sukurti linksmą efektą 80. Apjungti su barrokovymi nuotraukas, nepamirškite suteikti pirmenybę didžiulės grandines, tegul kyšančių labiausiai laukinių ir drąsus dalį savo asmenybės. Dabar tai madinga.

4.

Glamour 20s

Mada šį sezoną, todėl labai staigus posūkis, grąžinanttendencija Glamour 20s. Taip, ponios, moteriškumas jos geriausiai eina ant pakylos. Jei jau laukia šio momento gauti apsirengęs šilko, satino, plunksnos, karoliukai, kristalai ... - Jūsų laikas atėjo. Po ilgos pertraukos spalvingi prašmatnus paskelbė malonės, grožio ir elegancijos pergalę.

5.

apakinti neoninis

Nežinote, jei 80 - tai yra geriausias laikotarpisMados istorija nuo kurios atkreipti idėjas galo, bet ryškiai neoninės spalvos, užtvindė gatves šiemet taip juokinga, kad jie nusipelno savo dalį plojimais! Jei nori nutildyti tropikų šią vasarą, jums bus meilė neonas. Galų gale, jos gebėjimas švytėti tamsoje kartais gali būti naudingas, jei tik pademonstruoti savo nepriekaištinga bronzos įdegį.

6.

avalynė 70

Galbūt tai yra geriausias tendencija, grįžęs išpraeitis. Sunku rasti patogesnį, stabilią ir patrauklią modelį batų nei svaiginančio klumpės. Nepraleiskite progos įsigyti puikią porą sandalų į 70-ųjų stiliaus, ką dar gali padaryti jums aukštesni taip neskausmingai.

7.

Patchwork džinsai

Paskutinis šiame sąraše senosios tendencijosTai leis jums mėgautis savo mėgstamus džinsus į naują, madingą aiškinimo. Galite įsigyti džinsus su pleistrais madinga boutique, kurios leis jums būti Paprastasis mados aukščio, bet ne geriau būtų skirti vakarą į kūrybiškumą ir sukurti džinsai su savo rankas. Jūsų asmeniniai idėjos padės jums surasti unikalus, todėl jūs gaunate visiškai unikalus dalykas.

Kuris tendencijos grįžo arčiau jūsų? Gal kai kurie iš jų sėkmingai įkūnijo vasaros garderobą? Papasakokite!

</ P>