Kai kremas nepadeda: kaip elgtis su sausa oda?

Kartais mūsų oda tampa tokia sausa, kad kremai ir kitos priežiūros produktai tai nepadeda. Kosmetologė šiuo atveju kalbama apie sausa oda vidinių problemų organizme priežastis. Tai yra todėl, kad kai kurių problemų kyla sausą odą.

Beveik visi procesai, kurie vyksta mūsų kūne, tai atsispindi odoje. Sausumas, spuogai, pigmentacijos ir spalvos - požymiai vidinių procesų.

Priežastys sausai odai

Oda gali būti sausa, nes vidaus ir išorėspriežastys. Išorinių priežasčių - tai yra negerai priežiūra, kietas vanduo, vėjas, vandens trūkumas organizme. Vidinių priežasčių yra suskirstyti į keletą grupių: alergija, reumatinių ligų, jungiamojo audinio ligų, ir medžiagų apykaitos sutrikimų.

Mūsų odą būsena yra daug įtakos valstybėskepenų ir inkstų. Jei problemos su šių organų, ji gali pasireikšti išorėje. Kosmetologai taip pat pažymėjo, sezoninių odos problemas. Pavyzdžiui, odos pavasarį kenčia nuo saulės ir vitaminų trūkumas.

Prieš eidami pas gydytoją

Pradžia prižiūrėti sausą odą, reguliariai ją maitina ir drėkina. Pasitarkite su savo kosmetologės, kaip tinkamai rūpintis savo odos tipą.

Gerti pakankamą kiekį gryno vandens. Pavyzdžiui, moteriai, sveriančiai 60 kg būtų 2 litrų vandens per dieną norma. Prisijunkite naudingą įprotį reguliariai gerti vandenį. Atlikti eksperimentą: gerti vandenį užtektinai vienas mėnuo ir palyginti, kaip jūsų oda pasikeitė. Kava, arbata, saldūs sultys nelaikomi - būtina gerti tik vandenį. Pagerinti skonį galite įdėti citrinos sulčių, mėtų, vaisius. Dabar yra speciali programa savo telefono ar kompiuterio jums priminti, kad jums reikia gerti vandenį.

Įveskite savo dietos maisto produktų, kurių sudėtyje yra vitaminų A ir E, pavyzdžiui, morkos, kiaušiniai, augalinis aliejus, šalto spaudimo.

Nepamirškite apie vitaminus, kuris gali būtinaudoti kompleksuose, siekiant pagerinti odos būklę. Yra vitaminų kapsulėse arba lašų, ​​kad yra iš išorės uždedama, trina į odą. Negalima pakeisti vitaminų iš maisto vitaminų naudingų tablečių ir gerai valgyti.

Gerina odos vitamino D, kurisJis yra gaminamas, kai esate saulėje. Tačiau nepersistenkite - pakankamai 7 minutes per dieną gauti reikiamą vitamino D dozę už odos ir kaulų tobulinti.

Yra produktų, kad padaryti jūsų oda sausa. Svarbu pašalinti iš dietos, rūkymas, sūdymas ir konservavimas, kurių sudėtyje yra acto.

Alkoholis ir rūkymas, netgi pasyvus, taip pat daro didelį poveikį savo išvaizdą.

Kai jums reikia pasikonsultuoti su gydytoju

Taisyklės odos tobulinti, atsižvelgiant įpirmiau, taikoma sveikų žmonių. Jei jūs turite padaryti viską, ir oda išlieka sausa, ir jos būklė pablogėjo, jums reikia apsilankyti pas gydytoją: dermatologas, bendrosios praktikos ar gastroenterologas.

Gydytojas Jums paskirs apklausą siekiant nustatytiligos, kurie veda į sausą odą: kepenų funkcijos tyrimus; Ultragarso pilvo ir inkstų audiniuose; kraujo tyrimas, siekiant nustatyti reumatinės ligos.

Svarbu sureguliuoti vandens balansą organizme. Gydytojas pataria keisti savo gyvenimo būdą ir mitybos įpročius taip, kad gydymas buvo ne paviršutiniškas, bet veiksmingas.

Grožis priklauso nuo sveikatos ir sveikata - gyvenimo būdas, tai yra jūsų rankose, kad jūsų oda minkšta ir švytinti.