10 dalykų, kuriuos reikia padaryti iki 30 metų

Gyvenimas orientavimas ne visi, tikslų ir svajonių,atitinkamai, taip pat. Daugelis mano, kad trisdešimt moters Amžius privalo kurti šeimą ir susilaukti vaikelio, bet jis atskirai kiekvienu atveju. Didelis dėmesys šiuo metu skiriamasKarjera: yra žmonių, kurie tiki, kad į trisdešimtą asmuo būtų skatinamas į viršų vadovo poziciją, arba sukurti savo verslą. Ir tai taip pat yra simbolių, požiūrio ir siekių klausimas. Tačiau yra dalykų, kurie tiesiog turi padaryti kiekvienas asmuo, nepriklausomai nuo jo gyvenimo planus. Jie padės suprasti save ir, kaip rezultatas, kad jūsų gyvenimas būtų išmatuota ir harmoningas.

1.

Nustatyti tikslus

Trisdešimt metų mes turime gebėti analizuotipraeitis ir planuoti ateitį. Ji turėtų nustatyti patys, ką norėtumėte pasiekti gyvenime, per ateinančius metus, dešimt metų, 20 metų ... Svarbu išmokti nustatyti realius tikslus ir dėti visas pastangas juos įgyvendinti. Norėdami tai padaryti, jums reikia atsisėsti, paimti popieriaus lapą, padalinkite jį į dvi dalis: "Aš noriu" ir "galiu". Parašyti, ką norėtumėte pasiekti ir apibūdinti savo veiksmus išversti norimą priešais kiekvieną elementą, sąrašą. Nustatykite sau pirminiai ir antriniai tikslai ir pradėti imtis veiksmų šiandien. Galų gale, kai kitas, o 30 metų amžiaus, turėtume pradėti, kad jūsų gyvenimas būtų, ką jūs tikrai norite ją pamatyti?

2.

Sužinokite, kaip padaryti pasirinkimus

Dažnai mes susiduriame su sunkiai pasirinkimo klausimuįvairių situacijų. Pavyzdžiui, ar paaukoti savo interesus dėl kitų labui, arba veikti savo mylimajai naudai. Trisdešimt metų pats laikas sužinoti, kaip padaryti šį pasirinkimą, ir kurio naudai - tai priklauso nuo situacijos. Padėti kitiems - tai yra gerai, tačiau tai nėra būtina daryti, kad jų pačių nenaudai, tokios aukos dažnai nieko gero neveda. Rūpinkitės savimi ir mylėti save, nes kas, bet mums susidoroti su tokia sunki užduotis?

3.

Sužinokite, kaip padaryti sprendimus

Jei iki šio taško, kurį pasirinkote betsituacija priimti ir duoti, verta apsvarstyti, jei jūs neturite eiti prieš save? Svarbu įsiklausyti į savo jausmus, vidinio balso ir daryti tai, kas tikrai svarbu, o ne suteikiant tuo pačiu metu į kitų maldavimų. Pavyzdžiui, jei norite keisti darbą, ilgą laiką, ir jūsų artimuosius yra jums toks drąsus aktas atkalbinėjo, turėtumėte bent kartą ne klausytis jų ir padaryti, kaip jums bus patogesnė.

4.

Atsikratykite kompleksų

Kompleksai yra pats laikas palikti jaunimuiamžiaus, su stipriu pasitikinti moteris įvaizdį jie yra nesuderinami. Jei dėl kokios nors priežasties jie išliko iki dabar, dabar jis yra laikas jų atsikratyti. Atėjo laikas išmokti mylėti save, priimti save, kas esate, o kartais pro pirštus į trūkumus. Ieškoti privalumus, sukurti ir pabrėžti jų. Aš tikiu, kad jūs turite ji visada atsitinka.

5.

įveikti baimes

Kaip kompleksų, jie turėtų būti palikta praeityje. Kartais tiesiog prevencijai reikia išspręsti kažką daryti, kad tu bijai. Tai gali būti trivialus parašiutu šokinėti, ir rimtesnis dalykas, pavyzdžiui, pirmasis žingsnis į kontaktą su patiko žmogus. Fortūna palanki tiems, kurie nebijo rizikuoti.

</ P>