Naujų kūrybinių idėjų senų drabužių

Mes, moterys, visada turi ką dėvėti, nors spinta užpildo drabužius. Bet kaip paaiškinti vyrui, kad vienas suknelė nebėra madinga ir gerai jūs tiesiog negali nešioti. Ir dėl šio T-shirt vietoje, kuri yra nepatenkinti šį turinį, bet velniškai gaila jį išmeskite. Ir šie džinsai yra per mažas ilgą laiką ... Taigi iš didžiulės spintos galite pasirinkti tik keletą dalykų, kad gali būti dėvimi, ir visa kita, dėl kokios nors priežasties, netinka paskelbimo. Bet ar tai priežastis mesti daiktus? Jūs galite sekti mūsų patarimus ir nebrangiai duoti senus daiktus naujam gyvenimui!

1. Nuo paprasto, seno liemenė, galite padaryti stilingą palaidinę, jos spalvų schemą įvairovę. Viskas, ką turite padaryti - tai dažai audinio ir dubenėlį į kurį gamins dažymo. Gradientas - tai yra labai stilingas ir aktuali sprendimas. Tačiau, jei jūs anksčiau nebandė tapyti dalykų, todėl mes rekomenduojame, kad jūs atlikti eksperimentą su nedideliu kiekiu dažų ant audinio dėmės.

2. Jei turite seną porą džinsų, kurie neketinate nešioti, kad juos šortai! Matuoja norimą ilgį supjaustyti. Kraštai gali užrašinėti ant rašomųjų mašinėlių, todėl jie atrodo tvarkingas, ar daugiau susinervinęs, sukuria šiek tiek nerūpestingumo poveikį. Pakeisti atspalvį pat galite naudoti rašalo audinio. Spalva šortai visiškai arba pasirinkite gradiento parinktį naudojant keletą atspalvių. Pridėti papildomus priedus: karoliukai, karoliukai, nėriniai, šuoliai. Paaiškėjo, puiku!

3. Išsaugoti džinsus, kurie buvo suplėšyti į kelio arba padidinti džinsų ilgis gali būti atliekami ant kelio intarpu įdomių audinių transplantantų. Ji atrodo labai įspūdingas ir originalus. Gražus dalykas yra tas, kad jūs nė vienas ras.

4. Dailininkas Deborah Thompson uždirba, kad dažai batai papuošalų-eskizus tatuiruotes. Stilingas vintage paveikslai puošia tiek paprastus batus klientus ir vestuves. Kodėl jūs bandote atlikti tokį eksperimentą ir su savo batus? Tai atrodo labai stilingas.

5. Kitas originalus sprendimas su batų gali būti nudažyti padais. Dėl šios tinka akriliniais dažais. Numatyta Aukštakulniai bateliai, piešinys yra labai pastebimas. Jūs tikrai gali nustebinti tuos, kurie ateis už tave!

6. Galite konvertuoti paprastą baltą marškinėlius labai ryškus ir spalvingas. Jums reikės pats marškinėlius, dažai audinio, o taip pat lyno ar gumine juosta. Pradžia ridenti marškinėlius, pagal laikrodžio rodyklę nuo centro. Kai visiškai priveržkite drabužius, ją išspręsti tokioje padėtyje naudojant elastiniais dirželiais. Ir prasideda tapyba. Lašinamas dažų įvairių spalvų marškinėlius svetainėse. Jūs galite dažyti savo sektorių. Įdomu tai, kad vėl kitą marškinėlius Ankstesnis paveikslėlis yra beveik neįmanoma. Kiekvieną kartą, kai bus gauti originalų produktą.

7. Jūs galite padaryti savo kasdienius džinsus ir mielas romantiška, jei siūti apačios nėrinių. Šis paprastas veiksmas, ir drabužiai smarkiai pasikeitė. Taip pat madinga papuošti nėrinių kišenės kraštus.

8. Kvėpuoti gyvenimą į senas džinsinio sijonas, papuoštas su cirkonio jos eiti polubusinami. Šios medžiagos galima rasti parduotuvėje su priedais. Tiesiog įdėkite juos į šaškių lentos modelis ant priekinio pusėje sijonas, klijais. Tik būkite atsargūs su klijais - jei jis išeina iš kraštų kontūrus, dalykas gali būti sugadintas.