Nesvarbu, ar suteikti vaikui už gyvūną: 10 Pros And Cons

Anksčiau ar vėliau, kiekvienas iš tėvų susiduria suįdomu, ar pirkti savo vaikų Domashov gyvūnų. Dažnai šios mintys lydi pagrindus vaiko ir patikinimo, kad jis bus rūpintis augintiniu. Tačiau būtina pasverti visus privalumus ir trūkumus, prieš pradėdami vartoti tokį rimtą žingsnį.

Argumentai "už": gyvūnas moko atsakomybės

Kas gali būti geriau už vaiką, nei jaustismalonus atsakomybės naštą už gyvenimo padaras? Per šią patirtį, vaikas užauga, išmoksta priimti sprendimus ir būti disciplinuota, nes jums reikia maitinti savo augintinį / vaikščioti / vandens keitimas / švarus.

Žinoma, svarbu atsižvelgti į vaiko amžių. Suteikti dvejų metų kūdikių šuniuką, jums mokyti jam atsakomybę, tačiau ji taip pat yra per anksti ją suvokti. Tai nėra būtina nutraukti natūralų procesą auga - jeigu jūs nuspręsite duoti mažam vaikui augintinį, neklauskite jo daug, nes šiuo atveju jūs esate atsakingas už tai, o ne jūsų vaikas.

Trūkumai: Vaikai dažnai nepastovus jų jausmus

Nesitikėkite, kad daug iš vaikų - šiandien, jie nori šuniuką, kačiuką ir rytoj, ir palaipsniui rūpinasi augintiniu, į kurį kūdikis gali prarasti susidomėjimą, pateks ant jūsų pečių.

Jūs turėtumėte apsvarstyti, ar esate pasirengę už tai, kad sulaikas, vaikas taps mažiau natūra į naują šeimos narį. Jei nenorite pradėti augintinio, ir planuoja daryti dėl savo kūdikio vardan, tada jūs turėtumėte laukti su šia, kol nesate tikri, kad jūsų vaikas yra pakankamai suaugę ir atsakingi už tokį žingsnį.

Argumentai "už": vaikas jaučiasi laimingesni

Rūpesčių apie naują vaiko draugas jaučiasi daug geriau, tai smagiau valgyti, su kuo žaisti ir kam rūpi, jis yra laimingas, kad grįžti namo į savo mėgstamiausių.

Jei jūs ne visada gali skirti laiko savovaikui žaisti su juo, ar tiesiog pasidalinti laisvalaikį, naminių galite užpildyti šias spragas - būdamas savo augintinio įmonės, vaikas nesijaus vienišas ir nemylimas. Bet prisiminti, ką pirkti savo vaikui augintinio nereiškia, kad tavo tėvai vaidmuo šiame visame - priešingai, dabar jūs turite tapti tėvų ir du vaikai, kurių rūpesčių padidėjo.

Trūkumai: Vaikas yra sunku priimti iš mėgstamiausių išnykimą

Turbūt sunkiausias iššūkis šeimos irypač vaiko, ji tampa išnykimą ar mirtį mylimo augintinio. Vaikas išgyvena tą patį sunkų praradimą - jei tai atsitiko netrukus po naują draugui atsiradimą, arba po daugelio metų.

Jei pastebėjote, kad jūsų vaikas yra perjautrūs ir emocinis, galbūt norėsite išlaikyti savo nervus ir atidėti augintinį tol, kol vaikas yra vyresnis, suprasti praradimo esmę ir galės jį priimti.

Argumentai "už": Vaikas mokosi mylėti gamtą

Dėl savo mėgstamą vaiko Pavyzdžiui išmoksta suvokti ir meilė gamta, jos flora ir fauna, kuris nustato aplinkos teisingą elgesį nuo vaikystės.

Bijodami pakenkti savo augintinio, jūsų vaikas bus labiau švariai ir supranta, kad tikrai geras poveikis jo vėlesnį gyvenimą ir pasaulio suvokimą.

Trūkumai: Vaikas gali rodyti alergija

Labai liūdna, jei jūs nuspręsite, kad jūsų vaikui gyvūnas, tačiau jis pasirodė esąs alergiškas jis. Tokiais atvejais būtina suteikti savo augintinio, kad vienareikšmiškai blogas poveikis vaikui.

Deja, patikrinti kūdikį visiems alergenamsneįmanoma, nes, prieš pradėdami šį ar tą gyvūną, laikytis vaiko kontakto su gyvūnų gimines ar draugus, nustatyti galimas problemas. Ir būtinai apmąstyti, ar yra jums, kurie suteikia gyvūnui Jei kas nors atsitiks. Nemeskite augintiniai gatvėje!

Argumentai "už": Vaikas rengiant būsimą modelį santykius su savo vaiku

Rūpintis gyvūno, nes mažas irbeginklis padaras, vaikas stato savo galimą santykių modelį su savo vaiku. Mergaičių, jis vystosi motinos instinktas - jei ji yra sukurta vaikystėje, moteris lengviau priimti motinystę brandą.

Berniukai taip pat yra pamokos švelnumo ir minkštumo, kad padės jiems bendrauti su savo kūdikius ateityje.

Trūkumai: Ne visi gyvūnai yra saugūs vaikams

Atminkite, kad ne visi gyvūnai būtų saugūs. Pavyzdžiui, tai nėra būtina duoti kūdikių gyvatės ar ropliai. Be to, nereikia pirkti žuvų vaiką - rūpintis jais reikia labai kruopščiai, o gyvenimo trukmė yra maža.

Būtinai atsižvelgti į vaiko amžių - net paprasti katės gali būti pavojingas mažiems vaikams, jau nekalbant apie tarantulai ir kitų egzotinių augintiniai.

Argumentai "už": Vaikas susiformavo nesuinteresuotojo draugystei koncepciją

Iki simpatinės naminių vaiko asociacija pradeda suprasti nuoširdžiai draugystei ir atsidavimo kainą.

Supratimas apie besąlygišką meilę ir šių santykių žavesį padės jūsų vaikui, kad ateityje užmegzti ryšius su žmonėmis ir formuojant prioritetus, principus ir savybes, charakterį.

Trūkumai: Noras turėti augintinį, vaikas gali būti spontaniškas

Įsitikinkite, kad kūdikis turėjo jokio noroišrado tik pačiu metu nepaliko savo mintis. Tai neturi jokios prasmės ir džiaugsmo į dabarties vaikas, kad jis norėjo keletą sekundžių. Be to, tokia dovana išmoko nieko, bet, priešingai, bus sugadinti jūsų vaiką.

Tai nėra būtina eiti apie kūdikio po pirmojojo prašymai. Pagalvokite apie tai sau, šiek tiek palaukite - jeigu Jūsų vaikui entuziazmas dar ne viskas prarasta, tai yra įmanoma, kad šis troškimas yra sąmoningas. Jei vaikas pamiršo apie gyvūną, kol jums nereikia, kad šeimos naują draugą.

Būkite atsargūs, kai sprendžiama, ar suteikti vaikuiPET. Jei nuspręsite atidėti augintinio įsigijimą - Imtis laiko parengti savo kūdikį artėjančiam ruožtu. Jei nuspręsite padaryti naują draugą - tiesiog myliu jį, ir jis bus pakankamai!