Kaip ieškoti nuo 20 iki 30 metų?

Mes jums pasakys, kaip rūpintis savo oda, kad žmonės buvo nustebinti, išgirsti savo tikrąjį amžių, ir nebuvo pavargsta pasigrožėti savo jaunystę ir grožį.

1. Nuplaukite prieš miegą

Kaip jūs ne pavargę dienos pabaigoje, nuplaukite veidąpurvo, dulkių ir makiažo likučius tikrai verta. Priešingu atveju, poros užsikemša, todėl spuogų atsiradimo, iš deguonies balansui odoje ir raukšlių atsiradimą pažeidimą.

Siekiant nepamirštų vakarą plauti, įdėti servetėlės ​​šalia lovos - taip jums bus bent galės pašalinti nešvarumus nuo odos nusėda.

Be to, būtina nuvalykite paviršių naktį savo telefoną - jis nuolat liečia odą ir vykdo pati įvairių bakterijų daug.

2. Nuvalykite odą

Nepamirškite atsikratyti negyvų odos ląstelių naudojant specialius šepečius. Jis laikomas aukščiausios kokybės silikono, nes jie yra patvarūs ir nesikaupia ant pačių bakterijų.

Ačiū, kad laiku valymo turėsite šviežių veido, o oda pradeda tiesiog švyti.

3. Panaudojimas akių kremas

Dėl savo subtilumu aplink akis oda turi papildomą apsaugą nuo saulės. Todėl būtina gauti sau Paakių kremas su SPF.

Pabandykite pasirinkti įrankį, kuris idealiai tinka jūsų odos ir nedirgina jautrios zonos.

4. Naudokite kofeino

Greitai patraukti asmenį, siekiantpo miego, atsikratyti paburkimą ir maišelius po akimis, jums reikia naudoti kofeiną. Idealus kosmetikos produktai Roll-on, kaip jie taikomi greitai ir ne terliotis. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą iš tokių kosmetikos naudojimą rekomenduojame laikyti šaldytuve.

Jei dar nerado tinka jumskosmetikos gaminys yra paprastas metodas, susijusius su patinimu po sapno - pasiimti medvilnės pagalvėlės, pamirkykite juos šaltu pienu ir vietoje vokų 5-10 minučių. Jis greitai grąžina veido atnaujinamas ir sveiką išvaizdą.

5. Pirkti reiškia su glikolio rūgštimi

Renkantis pilingas priemonės būtinai atkreipti dėmesį į tuos, kurie susideda iš glikolio rūgšties. Jis efektyviausiai atstato odą, nes jos giliai skverbtis.

Po šveitimas rekomenduojame naudoti drėkinamąsias kremai ir losjonai - jie bus ištaisyti gaivus poveikį ir suteikia odai unikalų švytėjimą.

6. Pasiimti drėkintuvai

Geras drėkiklis - raktas į gražią ir sveiką odą. Ypatingą dėmesį į priemonėmis keistis informacija su glicerino ir hialurono rūgšties.

Savininkai riebiai odai turėtų ieškoti kremas ingredientų, pavyzdžiui, silicio dioksidas, nailono-12, glutamo rūgštis ir Erudīcija metakrilato. Visi jie yra žemės nuobodu odos ir reguliuoja riebalų gamybą.

7. Nepamirškite apsaugos nuo saulės

Aplaidumas žalingo saulės spindulių sukelia priešlaikinį odos senėjimą. Štai kodėl bet kokio amžiaus, neturėtų pamiršti saulės.

Kremą tepkite prieš kiekvieną išvažiavimą iš namų irreguliariai atnaujina savo elgesį po atviru dangumi per dieną, ypač jei daug laiko. Ilgainiui jums bus džiaugtis, kad laiku apsaugoti odą ir išlaikė ją jauna, elastinga ir sveika.

Pradėkite rūpintis savo oda jau dabar. Jūsų pastangos bus būtinai sugrįšiu pas tave šimteriopai su komplimentų iš kitų, ir nuostabų atspindį veidrodyje, kuris bus prašome jus net ir po daugelio metų.