Kaip sukurti spinta. 10 stilistai patarimai

Kaip sukurti spinta, kad būtų funkcionalus, gražus, patogus, ir galbūt žengti dar vieną žingsnį į priekį mados? Nors minėtos pastarosios sąlygos, žinoma, sunku atlikti, bet nėra nieko neįmanomo!

Nuo vaikystės man patiko drabužius ir aksesuarus, kadJie turėjo mažai ką bendro su populiariausių tendencijų. Mano mėgstamiausia pramoga buvo padaryti drabužius, kad visos dalys buvo keičiamos, draugiškas tarpusavyje ir atrodė gerai abu kartu ir atskirai. Tai hobis liko su manimi ir suaugus, virto mano profesija. Taigi, jei jūs ieškote kompetentingos patarimų apie tai, kaip kurti spinta, keep reading, nes jūs tiesiog szarpnęły Gralis!

1.

Pradėti su neutraliu

Kai jis ateina į mados naujus produktus, ryškių pasirinkimasspalvos - yra pagrįstas. Bet kai jis ateina į formuojant spinta, kuri bus aktuali daugeliui metų bazę, įsitikinkite, kad jūs turite daug dalykų neutralių spalvų. Iki neutralus yra: juoda, ruda, balta, smėlio, kupranugario, tamsiai mėlyna, pilka ir grietinėlė. Su šių spalvų, galite greitai sukurti bet vietiniam sudėties sezono natūra. spalva pratrūksta tik pora čia ir ten, ir jūsų neutralus dalykas, jau grojo su naujomis spalvomis ir išgydė madingo gyvenimo. Neutralūs atspalviai - tai geriausias pasirinkimas darbo drabužiai, maišeliai, paltai, batai.

2.

naudoti kelis sluoksnius

Žinoti, kaip sukurti spintos, reiškia, kadžinote, kaip efektyviai sukurti kelis sluoksnius drabužių. Skirtingų sluoksnių kombinaciją papildo asmenybę ir charakterį savo komplektus. Be to, tai padės jums palengvinti perėjimą iš dienos į naktį ir atvirkščiai. Kai idėjos kelių sluoksnių deriniai apima palaidinės pagal marškiniai, megztiniai pagal Blazers, pritvirtinti marškinius pagal liemenė. Būkite kūrybingi!

3.

Išvalyti savo spintą

Atnaujinimas ir valyti savo spinta, yra svarbusįeinančių į spinta. Mes jau parašyta išsamiai, kaip tinkamai išvalyti savo spintą ir kokiu pagrindu platinti dalykų. Išmesti ar dovanoti drabužius, kurie yra susidėvėję, pasenę arba ne jums tinka. Pakeiskite elementus, kuriais yra požymių drabužiai, tokių kaip įbrėžimai, pailgos megztiniai ir viršūnes, ar išblukęs dėmėmis ant suknelės ir džinsus. Daugiau čia ...

4.

Padaryti pagrindas spinta

Kiekvienas gerai yra parengta spintapagrindas. Pagrindas yra dalykų, kad jūs dažnai dėvi, ir kuri gali būti lengvai derinamas su kitais gabaliukais savo garderobą. Kaip pagrindą rekomenduojama įsigyti puikių džinsų, balti marškiniai mygtukus, juodus batus, šiek tiek juoda suknelė, neutralios striukė, megztinis, neutralios spalvos bateliai, sijoną, iš kelnių kostiumai, keletą gabaliukų papuošalai poros pora. Be to, remiantis spinta paprastai apima didelį maišą, puikiai sluoksnį, ir vakare ir kokteilių suknelę. Jums bus malonu, kad jūsų drabužių spinta turi visi šie dalykai tinka bet kokiai progai. Sužinokite daugiau apie pasirenkant pagrindinį spinta čia ...

5.

Venkite mados prekes

Žaisk su mados tendencijomis - tai yra pakankamaismagu ir įdomu, bet su tikslu formavimo funkciniu spinta, jūs neturite praleisti daug pinigų naujų elementų. Tiesiog įveskite 1-2 elementas mados tendencijas, ir sujungti juos su esamais dalykų. Tendencijos ateina ir išeina greitai, ir jei jūs nenorite nuolat atnaujinti visą savo garderobą atitinka mados tendencijas, požiūriai į naujų produktų atrankos atsargiai, renkasi tie, kurie yra arčiau klasikos, nešioti kelis sezonus. Taigi mano patarimas: Atkreipkite dėmesį į mados tendencijas, suprasti stilius ir kryptis, atidžiai įvesti mados elementus. Sužinokite daugiau apie tai, kaip į parduotuvę ...

6.

Įsitikinkite, kad balansas yra spinta

Jei jūsų spinta susideda tik išDžinsai ir marškinėliai ar visi striukės ir tiesių sijonų, jums nebus patogu daugelyje situacijų. Įsitikinkite, kad jūsų spintoje susiformavo dalykų visoms progoms arba bent jau dauguma lengvai nuspėjamas. Taigi, savo garderobą turėtų būti keletas gerai parinktų kapsulės yra protingas kapsulė, ėjimas, arba dirbti verslo (priklausomai nuo to, kas dirbate), namų kapsulė, sportas ir tt, pagal jūsų gyvenimo būdą.

7.

Apsvarstykite savo gyvenimo būdą

Kadangi mes palietė gyvenimo būdą, aptarimasšiek tiek apie jį. Formuojant savo garderobą, turite atsižvelgti į jų gyvenimą ir darbus. Gal jūs turite sėdimas biuro darbą? Arba galite aplankyti daug oficialių funkcijų? Jūsų gyvenime yra vaikų, kuriems reikia jus veiklą? Kokie jūsų socialiniai įpročiai? Visa tai perkant drabužius ir aksesuarus turėtų būti atsižvelgta.

8.

Pridėti asmenybė

Nors tavo darbas ar gyvenimo būdas galireikalauja tam tikro standarto suknelę, nepamirškite įtraukti į savo garderobą su kai kuriais jo asmenybės bruožų: individualų skonį ar stiliaus jausmą. Nereikia kartoti kažkieno stilių ir bando būti kažkas panašaus. Būti savimi! Įdėti asmeninius elementus bet oficialaus kostiumo.

9.

Patikrinkite išsamumas

Dirba savo garderobą kūrimo, niekadaVenkite dažnai pasitaikanti klaida yra manyti, kad kai kurie bolshevat gana dalykai ateis, nes taip jausitės labiau atsipalaidavę. Visi jūsų drabužiai turėtų sėdėti puikiai ant jūsų: Ar ne per daug didelis ir ne per mažas. Jauskitės laisvai išsiskirti su nedideliu komplektus ir stuff, kabinti ant jūsų figūra, nuneškite jį į siuvėją ir pritaikyti, kad buvo tiksliai tinka.

10.

nereikia gyventi

Nė vienas iš Jūsų drabužiai, tendencijas, elgseną - neTai turėtų padaryti jums ventiliatorius. Netaptų karštas gerbėjas bet tendencija, stilius, spalvos ir stilius. Sumaišykite viską, likti nuošalyje ir nevartokite sau per arti bet naujovių. Priešingu atveju jums paleisti tampa nuobodus riziką. Mada turi būti lengvas ir prieinamas būdas atnaujinti šiek tiek pagrindinę garderobą, bet nieko asmeniško.

Jei planuojate išleisti artimiausiu metušiek tiek pinigų ir laiko parengti pagrindinę spinta, mano patarimas, tikrai padės jums tai. Galėjau naudoti šiuos metodus generuoti SUPERIOR spintos tiek daug žmonių ir kiekvieną kartą aš esu įsitikinęs: jis labai efektyviai veikia. Jei vis dar sunku suprasti, tiesiog klausytis "Klausykite, pabandykite ką nors keisti pagal mano patarimus. Palaipsniui, daug dalykų paaiškės tik intuityvi lygiu. Nepalikite siekia pagerinti!

</ P>