20 priežasčių įtraukti į sudygusių kviečių dietos

Daigintos kviečių grūdai - yra tik sandėlisNaudingos vitaminų ir mikroelementų, yra žinomas nuo Kijevo Rusios dienų - jau sėkmingai naudojo šią žolė išgydyti įvairias ligas. Jei nusprendėte pradėti sveikai maitintis, arba tiesiog pagerinti savo sveikatą - Skaityti daugiau ...

1.

Per "pipping" kviečių gemalų jaisJis sukaupė didžiulį potencialą bioenergijos, su kilmės ir priežiūros gyvenimo jų tikslas. Konkrečiau, daiginti grūdai yra kalio, kalcio, geležies, cinko, seleno, vario, chromo, silicio, jodo, vitamino B5, E, C, D, F, folio rūgšties.

2.

Daigintos kviečių grūdai stiprina imunitetą. Pavyzdžiui, asmuo tampa praktiškai atsparūs peršalimo.

3.

Dienos vartojimas sudygusių kviečių gemalų skatina visų kūno ląstelių, kurie iš tikrųjų reiškia atjauninimas atsinaujinimą.

4.

Šie grūdai yra didelis kiekis ląstelienos, kuri yra žinoma daugiausia dėl savo labai naudinga virškinimo trakte.

5.

Kaip naudojimo daiginti kviečių sėklos rezultatasPlaukų Gauti valymo, atstato jų natūralią spalvą ir tankumą. Šveicarijos gydytojas Schmidtas pradėjau sudygusius grūdus, kai ji buvo 54 metų. Po kelių mėnesių, jos žili plaukai rado pamestą spalvą, tampa storas ir šilkiniai.

6.

Kviečių gemalų yra gausu chlorofilo,amino rūgštys ir gyvi fermentai. Visų pirma, jie yra superoksiddismutazės - tai grožio ir sveikatos fermentą, normalizuoja medžiagų apykaitą, mobilizuojant riebalų kapinyną ir teigiamą poveikį bendrą energijos organizmui.

7.

Atsižvelgiant į maistinių grūdų daiginti kviečiai dantis ir nagus sustiprino.

8.

Tokio grūdų naudojimas gerina regėjimą.

9.

Baltymai, riebalai ir angliavandeniai kviečių ūglių yra padalintos valstybės, todėl absorbuojamas labai greitai.

10.

Daigintos kviečių grūdai yra gausu seleno, kuris yra ypač reikalingas, jei tu esi mano vyras ir aš svajoju apie kartoms. Selenas skatina spermatozoidų judrumą.

11.

Sudygusių grūdų yra minkštas, todėl lengvai suardomas visų amžiaus grupių žmonių.

12.

Kviečių gemalų baltymai, virškinimo skrandyje suformuoti endorfinų - garsaus "laimingas hormonai".

13.

Daigintos kviečių grūdai puikiai atkurti kūno po fizinio krūvio.

14.

pupelės daigai labai gerą poveikį medžiagų apykaitą. Tai ypač kviečiai turėtų būti įtrauktos į žmonių kenčia nuo inkstų ligos ar diabetas mityba.

15.

Naudojimas dygstantys kviečių grūdus ir gerina atmintį.

16.

Kviečių daigai kūno išvalytas nuo druskų,kalkių. Laivai yra elastinga, tokiu būdu užkertant kelią daug pavojingų ligų, įskaitant hipertenzija, miokardo infarktas, krūtinės angina, išsėtinė sklerozė ir naviko formavimas, įskaitant vėžys.

17.

Valgyti kviečių gemalų - puikus būdas numesti svorio. Derinant ją su reguliaria mankšta, galite atsikratyti 5-8-E papildomų kilogramų tik praėjusį mėnesį.

18.

Kaip rezultatas, reguliariai geriant kviečių gemalų atkurti prarastą variklio koordinavimą.

19.

Patiekalai su papildymo daiginti grūdai labai skanus.

20.

Šie grūdai yra lengva padaryti save namuose.

Dabar, senovės kinų receptas priėmimo sudygusių kviečių gauti jį į maistą.

Kviečių grūdų (100 gramų suaugusiems ir nuo 50 iki gvaikai) kruopščiai nuplauti vandeniu, nusausinti ją, paliekant tiek daug, kad jis buvo ne iš viršutinio sluoksnio grūdų lygio, bet ne visiškai uždengiant. Dubenyje padengtas audiniu ir įdėti į šiltą vietą. Po to, kai 12-24 dienų, kai kviečių daigintų, ji yra plaunamas kelis kartus, šlifuoti mėsmale ir iš karto pilamas į šviežiai virinto pieno konteinerio - apie pieno stiklas, salyklo stiklo. Cool į konteinerį, kuriems su dangčiu, arba košės - jei vartojate daugiau pieno - desertas iš karto patiekite. Jūs galite pridėti sviesto. Gero apetito!

Įspėjimas: negalima kepkite aliuminio indus.

Sudygusių grūdų taip pat gali būti dedama į salotas, grūdų ir kitų patiekalų. Svarbu nepamiršti, kad tokios bakterijos yra geriau ne atskleisti, kad ilgai termiškai apdoroti, todėl jie nepraranda savo naudingų savybių.

Galiausiai norėčiau atkreipti dėmesį, kad sudygokviečių - yra, žinoma, nėra panacėja. Jie neturi išgydyti jus akimoju ir jums atrodo jaunesnis 20 metų. Jie taip pat nebuvo pakeisti šviežių vaisių ir daržovių.

Gera sveikata jums!

</ P>