Kodėl reikia gerti kefyro: 15 priežasčių

Ne visi žino, kad net kai kurie kasdieniai produktai kelia didelį sveikatos potencialą. Pastarasis, be abejo, tiesa jogurtas. Ko jūs susiraukęs, galvoju ", tai baltas goo?" Manome, kad informacija, pateikta pakeis jūsų poziciją dėl šio gėrimo, žinomas dėl savo naudingumą nuo seniausių laikų.
1.Kefyro labai efektyviai normalizuoja virškinimo trakto, atkuria žarnyno mikroflorą (pavyzdžiui, po to, kai antibiotikų), padeda išvengti vidurių užkietėjimas ir kolitas. Ji taip pat turėtų žinoti, kad po to, kai stovi daug ar daugiau dienų pora, jogurtas stiprina ir neturi veikti kaip švelnus vidurių paleidžiamasis vaistas. Taip pat, jei turite gastritas, pasenusi jogurtas jums draudžiama.
2. Šis gėrimas yra kalcio, kuris yra žinomas stiprinti kaulus. Ir kalcio iš jogurto suvirškinti tiek daug geriau nei iš pieno.
3. jogurtas taip pat yra baltymas, kuris yra pagrindinė konstrukcija kėbulo medžiagos.
4. Kefyras stimuliuoja imuninę sistemą, tokiu būdu užkertant kelią, ypač į, chroniško nuovargio ir gedimų nervų sistemos.
5. Kefyras aprūpina organizmą maistinių medžiagų ir biologiškai aktyvių elementų (įskaitant vitaminų, aminorūgščių, peptidų ir kt).
6. Dėl reguliaraus jogurto vartojimą mažina cholesterolio kiekį kraujyje, kuris padeda užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligoms.
7.Jogurtas yra pieno rūgšties ir bifidobakterijų, kuris užkirsti kelią patogeninių mikroorganizmų ir sugadinimo vystymąsi. Taigi, po vienos iki dviejų savaičių kasdienio vartojimo jogurto, išnyksta iš indolo ir fenolio junginių šlapime.
8. Valandą kefyras absorbuojamas organizme beveik visiškai, o, pavyzdžiui, pienas - tik trečdalis.
9. gėrimas neutralizuoja alergines reakcijas išvaizdą.
10. Kefyras apsaugo nuo osteoporozės vystymąsi, o tai ypač svarbu žmonėms, vyresniems nei penkiasdešimt metų.
11. Dėl to, kad pieno rūgšties buvimą jogurto, ji numalšina troškulį.
12. Jogurtinis sumažina gaubtinės žarnos vėžio ir tiesiosios žarnos vėžio, įskaitant riziką vėžys.
13. rūgščioje aplinkoje, kuri gamina jogurtas į skrandį, gerina kalcio, geležies, vitamino D ir visų maistinių medžiagų absorbciją.
14.Reguliarus vartojimas kefyro skatina svorio ir padidina bendrą gyvybingumą kūno, sukelia lengvumo pojūtį. Beje, papildomai svoris gali būti pašalinti darant vieną savaitės iškrovimo metu šio gėrimo dienas. Šioje dieną turėtų suvartoti tik 1,5 litrų geros mažo riebumo jogurtas: 0,5 stiklą, kas keletą valandų.
15. Kefyras skatina toksinų ir nepageidaujamų medžiagų tiesiog išsiskyrimą.
Apibendrinant, norėčiau duoti keletą patarimų renkantis gėrimas, tuo labiau, kad ir šiandien, daugelis jos veislių galima pamatyti parduotuvėse.
1) Atkreipkite dėmesį į pagaminimo datos.
2) bakterijos turinys turėtų būti: laktobakterijos - 107 ksv už 1 g, mielių - 104 KSV 1 gramui.
3) pasirinkti jogurtas, kuriame baltymų suma yra ne mažesnis nei 2,8 g
4) Pasirinkite jogurtas be priedų: ji yra naudinga.
5) Ar negali būti Fooled procentas riebalų 1: jogurtinio bent naudinga, tuo daugiau riebalų.
6) Alkoholio jogurtas pieno-baltos spalvos, be permatomą skystį ant paviršiaus.
Apskritai, gėrimo, mergina, jogurtas - būti sveiki! Bet būkite atsargūs, renkantis gėrimą.