Kaip padaryti, kad namas motyvais skandinaviško stiliaus

XX amžiuje, su eros atėjimas,dizaineriai ir menininkai kreipėsi į naujausių atradimų ir technologijų naudojimui. Kombinuoti meniniai ir estetiniai principai ir praktinės paskirties gaminiai. Be inovacijų ir avangardo Quest,menininkai sugalvoti naujų stilių, bando ignoruoti pirmtakų patirtį. 60s, kurie inicijavo plačius platinimo ir įvairūs junginiai citatas Art, istorinių stilių tapo populiarus dar kartą.

Be šiuolaikinių interjerų senas stilius dizainasaiškinama atsižvelgiant į dabartines tendencijas. Taigi, trumpas ir alsuoja šviesa skandinavišku stiliumi šiandien yra plačiai naudojami namų ir biurų visame pasaulyje apdaila. Dominuojantis baltas, kartais ryškių pastelinės spalvos yra suprantamos kaip tarptautinės stiliaus ypatybes, tačiau vis dar yra šių tendencijų plitimo šaltinis tapo Šiaurės šalys.

Skandinaviško stiliaus (taip pat žinomas kaip švedųir Danijos) pasirodė 30s kaip vienas iš Art Nouveau stiliaus kryptimis. Šiuo metu ji pabrėžia pagrindines charakteristikas šio stiliaus, kuris yra jos paprastumas ir funkcionalumas. Šie principai taip pat yra įgyvendinama labai populiarus šiandien baldų IKEA. Bendrovė turi švedų kilmės, o daugelis tarnavo skatinti skandinavišku stiliumi kaip komforto ženklas ir gerovės vaizdą. Beje, praktiškas ir nesudėtingas dizainas grupė O

M taip pat išrado Švedijoje.

Užpildykite namą su šviesos

</ Span></ P>

Balta spalva iš Skandinavijos interjerostilius turi būti dominuojantis. Tai natūralu, turint omenyje, kad apsnigtos kraštovaizdžio tipo čia yra susipažinę, nes žiemą trunka apie 6 mėnesius. Šalti ir pastelinių atspalvių, taip pat gali užimti didelę dalį sienos.

Nuo šviesios spalvos vizualiai išsiplečiaerdvėje, ten yra peržengiamos nubrėžtą erdvės sienų jausmą. Langai taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Kas leis kambarys vizualiai erdvesnis, užuolaidoms ir portjeras naudojami tiek, kiek galimų lengvų medžiagų (pavyzdžiui, marle arba muslino), kartais jie gali būti tiesiog atsisakyta.

Glare gali būti pasiektas naudojant dirbtinį apšvietimą. Galite naudoti visus lempų ir šviestuvų, taip pat girliandomis rūšių.

Naudojant ryškius elementus šviesiame fone

Papildo vienspalvis interjeras gali būti ryškuselementai. Dekoratyvios elementai (tapyba, plytelių, tapetų) tinka kaip spalvinga dėmės, kurios yra svarbi ne persistengti ji. Jis taip pat gali būti naudojamas su dalykų funkcijos (Knygų lentyna, vazos, stalo, ant kilimo).

Šviesus ir erdvus kambarys yra gerai tinka tapetai su ryškiomis spaudinių, bet jis atrodys labiau harmoninga, jei jūs įdėti juos ant vienos sienos.

Nuo komfortas yra dažnai susijęs su namųcentras, komfortas prasideda virtuvėje. Pasiekti psichinę ramybę ir gerą humoro bus geras sprendimas dizainas virtuvė su skirtingų spalvų ar papildyti spalvinga elementus.

Nemokama planavimo kambariai

Disponavimo Kambarių - atviras, alsuoja šviesa. Built-in baldai padeda padidinti laisvos vietos nuo nereikalingų sankaupų vaizdinę informaciją. Tai leidžia daugiau laisvo judėjimo ir suteikia bendravimo erdvę.

Kaip bendra taisyklė, nezonirovannoy planą principo, tai yra, tarp kambarių durų nėra, o tušti angos padarė pločio.

paprastų formų

Šio stiliaus šūkis: funkcionalumas ir paprastumas viskas. Tai labai elegantiškas, nekrenta į akis. Glaustai leidžia dirbti su įvairių biudžetų.

Nors kartais šiuolaikinio minimalizmo kartu su klasikine tradicija karaliaus Gustavo, kuris tapo Švedijos imperijos mados.

natūralios medžiagos

Atsižvelgiant į skandinaviško stiliaus interjerą yra užfiksuotasprisirišimas prie autentiškumo ir tradicijos. Iš jų ji gali priminti, naudojant natūralias medžiagas į dizainą. Taigi gali būti medžio, akmens, lino ir medvilnės, keramikos, akmens ir stiklo gabaliukai, odos ir kailio.

Komforto jausmas suteiks natūralią išvaizdą grindų: Pavyzdžiui, tai galima naudoti laminarinio arba blizgus danga Batten šviesos atspalvių. Lubos taip pat turėtų būti taip paprasta, kaip įmanoma. Pakabinamos lubos nedažni šių kraštų.

Todėl, baldai yra pasirinkti išnatūralios medienos, pageidautina šviesos uolos. Paprastumas prideda funkcijų, tokių baldus: Osmanų arba lova su stalčiais gali būti naudojamas saugoti lino, per sofos vietovardžių glausti medinių knygų lentynos.

Taigi, skandinaviško stiliaus EuroposPrabangūs pripažįsta paprastumą ir komfortą namuose. Todėl dominuojanti motyvas interjero tampa šviesos, paprastumas, glaustą. Iš priedai ir mažų dalių minimali žada gyventojų judėjimo laisvę ir turi gyventi bendravimą, malonus laisvalaikis.

</ P>