6 palankių veiksnių kaukės

Leiskite mums pamatyti, kas tiksliai yra naudingos veido.

1. Kaukės yra veiksmingos kremai ir serumai

Kadangi veikliųjų ingredientų koncentracijadidesnis. Chemikai neturite galvoti apie tai, kaip išplėsti laikmenų gyvenimą vamzdžio ar stiklainį (jis bus suvartotas greičiau kremai) ir kaip ji kris serumo ar saulės - Dėl kaukių dauguma mes tiesiog nuplaukite vandeniu. Yra pliusų ir audinių kaukės. Supakuoti į hermetiškai uždarytose maišus, jie būtų apsaugoti nuo oro, kuris gali sunaikinti daug svarbių ingredientų ar susilpninti jų poveikį. Tokiais "vienkartinio naudojimo" produktai chemikas gali nustatyti maksimalų naudingų medžiagų.

2. Kaukės didinti kitų produktų poveikį odos priežiūros

Nurodykite kaukę su tais pačiais ingredientais, kadesančius jūsų įprastų priemonių odos priežiūros produktų (arba tie, kurie suteikia panašų poveikį), dirbate problemos iš skirtingų kampų. Pavyzdžiui, jūs kovoja su spuogų: Ryte nuvalykite juos su salicilo rūgšties kremas, ir naktinį kremą su džiovintais benzeno peroksidu. Pabandykite naudoti šiuos įrankius tarp kauke dėl sieros pagrindu ne rečiau kaip kartą per savaitę. Atskirai, šie ingredientai veikti įvairių problemų: salicilo rūgšties dezinfekuoja, džiovina benzeno peroksidas, sieros ir sumažina riebalų sekreciją ir pleiskanomis negyvas ląsteles. Pasirodo, kad jūs pulti spuogai iš trijų pusių.

3. Kaukės - perkrauti odai

Iš viso yra kartų, kai tai daroma suoda, nieko veikia, ypač jei sezonų teismą. Šiuo metu tai ypač svarbu ne padaryti kaukę nuo konkrečiu atveju, ir reguliariai. Jei jūs taip pat yra aktyvūs riebalinių liaukų, molio kaukė turės priešuždegiminiu poveikiu, sumažina riebalų ir sausų dėmių gamybą. Drėkinamasis audinio kaukę grįš pavargusiai odai spindesį (bent jau kelias valandas!). Aušinimo gelio kaukė greitai sumažinti paraudimą. Tai ne sutapimas, kaukės dažnai baigti klinikose invazinės procedūros - gydymas lazeriu ar lupimasis.

4. Kaukės - būdas Relax

kaukės kartais gali dirginti, kadapriboti mūsų judėjimą. Audinių kauke veikė taip, kaip turėtų, jums reikia atsigulti. Jau nekalbant apie tai, kad valdydama sluoksniu gelio, kremo ar daugiau molio ant gatvės veido nereikia išeiti. Bet tai tik baudą. Net jei jūs atsigulti su kauke tik dešimt minučių, kortizolio lygis - streso hormono - smarkiai sumažėjo, o tai, savo ruožtu, pradeda išleidimo į beta endorfinų ir medžiagų kraujyje su priešuždegiminių, regeneruojančių ir anti-senėjimo poveikį. Norėdami išspręsti šią rezultatas, giliai kvėpuoti skrandžio patinka daryti jogą. Tada jūs einate žemyn spaudimą, gerina kraujotaką ir odos virsta rožinė.

5. Su kai kuriais kaukės, galite eiti miegoti

Karšta hitai Pietų Korėja dabar - naktis kaukę. Jie vadinami "miego rinkiniai". Maistinių medžiagų juose koncentracija negu naktinis kremas. Kai užmaskuotas, priešingai, veikliosios medžiagos, kaip antai peptidų ar balinimo ingredientai truputį, Bet jie yra supakuota su drėkinamųjų medžiagų.

Nors galite miegoti, oda gamina naujas ląsteles, bettuo pačiu metu praranda drėgmę (šildymo sezono metu miesto butų per sausas oras metu). Su odą kauke liks drėgna iki ryto. Be to, tai bus padidinti bet narkotikų ir kremai, kurias taikote jį poveikį. " Paprasčiau tariant, naktį Kaukės valdyti procesus, vykstančius odoje, o mes miegoti.

6. kaukė padeda veikliosios medžiagos prasiskverbti giliau į odą

Jei reguliariai naudoti kaukę, kadnušveičia negyvas odos daleles ir drėkina odą, drėgmė lygis visada bus viršuje. Tai reiškia, kad anti-senėjimo ingredientai - rūgštys, retinoidais - gali įsiskverbti į odą giliau ir geriau suvokti jas. Be to, jei kaukė taikomas ant aliejaus veido arba serume (pvz, storio riebus kaukės), tada jis išsaugoti aktyvūs ingredientų, tokių kaip peptidų ir augimo faktorių išgarinant.