kūrybingi prekybos

Dauguma pirkimas įvyksta spontaniškai apsipirkti. Įdėti 1-2 kartus. Ir tai yra geriausias! Daugelis dalykų ir nesiteikė nešioti ir ištikimas pažinčių meilužė. Kodėl mes turėtume juos pirkti? Leiskite veikti logiškai.

Prieš apsipirkti kūrybos,rekomenduojame, kad jums atlikti išsamią analizę apie savo garderobą, kaip aprašyta medžiagos apie ieškant asmeninio stiliaus. Kaip šios analizės į jūsų rankas rezultatas turės prestižinį sąrašą dalykų, kurie neturi kainos. Tai jūsų asmeninė Pirkiniai vadovas, su juo ir eiti apsipirkti.

Kadangi mes kalbame apie pirkinių, suteiktikeletas paprastų, bet labai svarbių taisyklių šiuolaikinės apsipirkti. Ir taisyklė numeris vienas - eiti apsipirkti su aiškia sąrašą (tik jis kažką esate). Nusivilkti žodį - pirkti tik tai, kas surinkta.

Beje, ši taisyklė numeris 2 sako, kad pinigai yra tik netik įmanoma, bet reikia ... pamiršti. Išbandykite naujus drabužius, mintyse koreliuoja su esamais dalykų skrynelė kambarį, kreipkitės į sąrašą, atlikti atitinkamus užrašus jame: kur ir kokia kaina pamačiau dalyką. Puikus, jei galite imtis dalykas vaizdą, bent jau telefonu. Na, eskizas arba modelis. Namai permąstyti viską ir galutinai apsispręsti, ką ir kur jūs ketinate pirkti. Tai efektyviausias būdas apsipirkti, jau ne kartą įrodė.

Taisyklė numeris 3 draudžia pirkti daiktus, kurie nėraatitinka jūsų tvarkaraštį, ir staigiai kristi spalvos jūsų pagrindinio spinta, žinoma, jei jūsų planai neapima padaryti kitą priešingos spalvos kapsulė. Bet tada jūs turite turėti omenyje, kad jums patinka šviesiai žalia palaidinė ir turės pirkti skverno ir batus, ir maišelį, ir daug daugiau.

Taisyklė numeris 4 nerekomenduojama naudotis paslaugomisakcijų ir pardavimų - tai per didelė pagunda pirkti, ką jūs visiškai nereikia, už gana kainą. Be to, paprastai remiantis įdėti dalykų pardavimo praėjusį sezoną, ir jums reikia datos, madingi drabužiai, o ne plataus vartojimo prekių. Tačiau tai nereiškia, kad neįmanoma surasti su viena akimi, kad ten parduodamas. Tačiau nereikia būti gundomas pigus, pirkti tik tai, kas tinka jūsų tvarkaraštis planą.

Taisyklė numeris 5 siūlo svarbiausia jumsspinta elementus užsisakyti iš siuvėją. Tai apima paltus, kostiumus, vakare ir maža juoda sukneles. Bet net jei jums rasti beveik tobulas pasiūlymus parduotuvėje, neturi būti tingus pasirodys naują dalyką savo mėgstamą studijoje, jums reguliuoti puikiai tiks bus melas lyg antra oda.

Ir paskutinis. Jei staiga jums rasti ką puikiai tinka spalva jums reikia, ir susiuvami kaip jums, spindi jūsų akys ir pakilti savo dvasias, pirkti, net jei ji prieštarauja savo sąrašą ir savo pagrindinio spinta. Šie maži ponios džiaugsmas mes tiesiog reikia jaustis tikrai laiminga. Ir kas gali būti svarbesnis nei tai?

</ P>