10 taisyklės odos priežiūros, jums reikia laikytis jaunystėje

Jo jaunesnių, ne visi galvoja apie tinkamą priežiūrą odos, nes ji atrodo gerai, ir atrodo, kad jis truks amžinai. Tačiau, yra taisyklės, kurių reikia laikytis net geriau jaunystėje. Ir tada vėliau jums atrodys daug jaunesnė nei jo metų, ir už tai jums nereikia eiti pagal chirurgo peiliu.

1. Mažiau yra geriau

Jei esate vonios verta krūva pusiau tuščiastiklainiai, ir jūs reguliariai atnaujinama su šios kolekcijos, tada gal atėjo laikas sustoti. Tai nėra būtina nuolat eksperimentą. Tai geriau pasiimti keletą įrankių, kurie jums tinka ir juos naudoti.

2. Tinkamas skalbimo

Jei plaunate muilu, nustoti daryti tai. Nesvarbu, kaip natūralus tai buvo ne paskutinis, ji vis dar sutrikdo natūralią pusiausvyrą odoje. Skalbimui reikia specialų įrankį, minkštą ir neutralią vandens balansą. Jis švelniai valyti kodą ir ji neatima iš natūralios apsaugos. Ir atminkite, kad naktį būtinai nuplaukite makiažą!

3. Švelnus exfoliant

Ant odos reguliariai žuvo milijardus ląstelių, irpastaroji turi būti pašalintos. Naudoti šveičiančiosios priemones. Jie neturėtų būti pernelyg nelanksti su dideliais abrazyvinių dalelių. Nenaudokite juos pernelyg dažnai. Kartus per savaitę bus pakankamai.

4. drėkinkite odą

Drėkina odą reikia nors, net labai riebalų. Jei jūsų oda linkusi į riebumą, nenaudokite riebios maitinamasis kremas. Pasirinkti šviesos serumo arba emulsiją. Normaliai sausai odai tinkamas kremai ar aliejai.

5. apsauga

Žinoma, jūs girdėjote, kad saulės spinduliai nėralabai gerai veikia odą. Daugeliu atvejų, saulė sukelia priešlaikinį senėjimą. Niekas nedraudžia jums likti spinduliai, bet oda turi būti apsaugotas. Dėl šios gerai pasiimti priemones bent SPF 30.

6. Negalima išspausti spuogų

Tai blogas įprotis, tai yra labai blogai. Ne tik jūs rizikuojate vykdyti infekcija, todėl daugiau ir randus ant odos gali likti visam laikui. Atminkite, kad spuogai turėtų būti elgiamasi, o ne išspausti.

7. Panaudojimas retinolio

Retinolio - vitamino A, kuris yra dalisdaug kosmetikos. Vartoti narkotikus su jais, galite mažens, nes jie padeda pagerinti odos tekstūrą ir tonusą, taip pat atkurti nukentėjusįjį nuo saulės dermos.

8. Negalima pamiršti apie kosmetologo paslaugas

Per dvidešimt metų, galbūt per anksti darytiCheminiai žieves ir injekcijos, bet specialistas gali suteikti jums vertingų patarimų, priežiūros ir paskirs procedūras, kurios bus tikrai naudinga. Tai gali būti, pavyzdžiui, veiksmingos profesinių veido.

9. Būkite pakankamai

Be to, išorės priežiūros privalo vidinis odossveikata. Miego trūkumas sukelia prieš senėjimą, taip pat visų streso rūšys, kad kai pasireiškia spuogų ir kitų defektų. Taigi nepamirškite, kad visa miegas ir ramybė - jūsų grožio pagrindas.

10. Tinkama mityba

Jis tiesiog taip atsitiko, kad mūsų mitybos įpročiaineišvengiamai paveiks odą. Bandykite valgyti maisto produktų, kad yra geras jai, ty, riešutai, žuvis, jūros gėrybės, augalinių aliejų, vaisių ir daržovių. Bet greito maisto, pusfabrikačių, riebalų ir kepti rekomenduojama atsisakyti.