Naujųjų Metų išvakarės be streso: 6 Paprasti žingsniai

Daugelis žmonių klaidingai asocijuojasi Naujieji metai nemagija ir šventinę nuotaiką ir suirutė. Minios prekybos centruose, valiutų suvenyrai kvaili (gerai, kas negavau magnetas, figūrėlės ar žvakę su metų simbolis) ir stresą renkantis drabužius ir maisto ruošimui. Galbūt tai ne atostogos, o tu, kai taveJums rasti sau į atostogų šurmulio širdį. Jums tiesiog reikia pradėti ruoštis iš anksto, o ne bėgioja, ir jums bus rasti lengvumo ir linksmumas atmosferą.

1. planas

Naujų metų buvo malonu ir smagu, jums reikiaViskas iš anksto planuojama. Nuspręskite, kur ir su kuo švęsti, ką ruošti maistą, padaryti dovanas sąrašą ir parengti korteles. Padaryti žmonėms, kurie gauna atviruką iš jūsų, ar dovaną sąrašą. Jei turite draugų, kitoje šalyje, įsitikinkite, kad prieš siųsti kortelę, ir draugų turiu jį laiku. Jei planuojate švęsti Naujuosius metus su draugais, priimti bendrą sprendimą dėl vietos, svečių skaičių, aptarti meniu, kuriame bus atsižvelgta į interesus ir skonį visiems svečiams. Išmeskite žalingų ir neracionalaus įpročio virėjas daugiau nei jums reikia.

Planuojant atostogas, neignoruokite jūsų finansinėpozicija. Nuspręsti dėl biudžeto meniu, drabužių, dovanų, ir bandyti negali viršyti limitą. Nepraleiskite progos sutaupyti pinigų, jei jūs gaunate į Naujųjų metų pardavimų ir palankų veiksmą, bet tik pirkti tai, ko jums tikrai reikia.

2. darbas

Kai jūs turite surinkti daug dovanų sąrašą irNaujųjų metų meniu, atėjo laikas ruoštis. Iki įspūdžių ir šurmulio - pirkti dovanų. Parduotuvė aplink mažmeninėse parduotuvėse ir internete. Galbūt internetinėje parduotuvėje bus sumažinti kainą ir patogų pristatymo sistemą. Daugelis parduotuvių organizuoti pardavimą prieš šventes, ir jums gali būti suteikta galimybė surasti tobulą dovaną už mažesnę kainą.

3. Rankų

Nenusiminkite, jei jūsų biudžetas neleidžiapadaryti brangių dovanų. Iš taisyklė "kelių nėra dovana, o dėmesys" nebuvo atšauktas. Jūs vis dar turite laiko apsispręsti dovaną savo rankomis. Šiandienos pasaulyje nesaikingas neturi stebinti su įsigytą įprastą dovana, bet kažkas padarė savo rankomis, parodyti, kaip vertinga esate asmeniui. Tokia dovana daugiau nei laimingi, nes jūs turite įdėti į savo sielą. Pavyzdžiui, mylimasis gali duoti dovanų čekį už 5 sesijų masažas, kad jūs darote. Močiutės ir tetos galima paruošti į stiklainį su bandelės, kad jums švenčių dekoriruete mišinio. Muilas savo rankomis, rankų darbo papuošalai, rankų darbo atvirukai, pagaminti su savo vaikais, tik įtikti šeimą ir suteiks šventinę šilumą.

4. magija

Šventinė nuotaika yra visur aplink mus: kvadratų miestų buvo kalėdinės eglutės, parduotuvės puošia girliandomis, į tinklą rodomas atmosferos Kalėdų vaizdo. Atostogų atėjo į savo namus, atėjo laikas papuošti jį. Jei turite dirbtinį medį, jūs turite įdėti ją, bet su natūraliu eglutę geriau palaukti. Bet jūs galite papuošti namus ir be Kalėdų eglutės, iki šiol. Pakabinti ant lango arba ant sienos girliandos papuošti knygų lentynas ir klijuoti prie lango snaigės. Be to, kartu su vaikais gali padaryti kalėdines dekoracijas ir jis bus jiems gražių prisiminimų vaikystės. Galite piešti ir gipso Kalėdų kamuolys, žaislas, ar padaryti originalų papuošalai iš makaronų, eglės kankorėžių ir kitų medžiagų, kurios egzistuoja namuose.

5. produktai

Likus savaitei iki Naujųjų metų laiko nusipirkti maisto. Padaryti produktų sąrašą dar namie, sutelkiant dėmesį į savo meniu į parduotuvę nepamiršti ir neskubėti tarp lentynų. Tuo metu, nėra jokių parduotuvių minios, ir kainos yra ne per didelis. Stenkitės ne pirkti nieko, išskyrus tai, kas jūsų sąraše, tai nenuostabu, kad jūs buvo planuojama. Tai padės sutaupyti ne tik pinigų, bet ir jėgų. Naujųjų Metų išvakarės - tai magiškas laikas švęsti Naujuosius metus su giminaičiais, o ne banalus būdas valgyti till you drop. Maistas turėtų būti, žinoma, ir skanus, tačiau ji neturėtų būti svarbiausias atributas atostogų.

6. laikas

Pasukite paskutinę savaitę metų pasakoje. Praleiskite kuo daugiau laiko, kiek įmanoma su savo vaikais, tėvais, artimaisiais. Skirk laiko eiti į areną, filmus, praleisti laiką smagiai kartu. Papuoškite Kalėdų eglutę, piešti korteles, rašyti laiškus Kalėdų Senelis, Kalėdos, pamatyti filmą, mėgautis akimirka be vargo ir streso.

Tai metų laikotarpis - laikas permąstyti, iš naujo paleisti. Apibendrinti ir įsijunkite į naujų metų, kad ji net gražesnė ir laimingesnė nei šis.