Viskas, ką jums reikia žinoti apie odos šveitimas

Skusti tapo gana tradicinė procedūraGrožio daugumai moterų ir net vyrų. Bet ar žinote, visi apie šį procesą? Mes paaiškinsime svarbiausius faktus apie lupimas, kurį reikia žinoti visiems.

Tipai šveitimas skirtingų tipų odai

Sausa oda reikia maitintis, ypačšaltuoju metų laiku. Štai kodėl būtina pasirinkti šveitimas remiantis glikolio rūgštimi. Jie švelniai nušveisti odą ir daro ją lengvai maitinamųjų kremų, kad jūs naudojate. Dėl 40 + metų amžiaus grupėje, sausa oda, pageidaujamą yra lazerinis įnagininko CO 2 šveitimas - tai puikiai pašalina pigmentaciją, raukšles ir strijas.

Riebiai odai, turi būti giliai valantis,kuris gali būti gautas šveitimas remiantis retino rūgšties, nes ji constricts poras ir reguliuoja riebumą ir išlygina odos atspalvį. Išvalyti Briliantas lazerio žievelės taip pat tinka.

Jautri oda yra ne mažiau reikia giliai lupimasis, tačiau subtilus ir švelnus, kaip įmanoma. Tinkami produktai grindžiami fermentų, kurie švelniai valo odą, ji yra ne kenkia jai.

Tipai lupimo rūgšties

Skusti pagrįstas rūgštys turi labiausiai gilus poveikis išlygina odos spalvą, šalina pigmentaciją ir poras.

Lupenos su rūgštimis yra paviršinė,viduryje ir giliai. Pirmasis - atlaidus, iš karto po jos galima saugiai palikti namus ir nebijokite jų išvaizda - viskas bus gerai. Mediana pilingai sukelti odos šveitimas, kuris jau tampa problemiški, bet giliai žievelė gali net reikalauti kelių savaičių reabilitacijai. Todėl reikia pasirinkti protingai ir skaičiuoti savo laiką!

Kontraindikacijos procedūros

Kaip bet kuris kitas kosmetikos procedūra, pilingas yra bendri kontraindikacijos. Tai apima žalą odai, odos vientisumas pažeidimus sunkinančiomis spuogų ir grybelinių ligų.

Tokiais atvejais pilingas padaryti, jūs turėtumėte ne - pirmiausia turite išspręsti sveikatos problemas.

Pasirengimas odos žievelės

Paruošti odą tiesiog reikia giliai lupimasis. Parengimo tema tai geriau pasikonsultuoti su gydytoju - jis gali paskirti vaistus už kelių savaičių Prieš procedūrą registratūroje.

Odos priežiūra po procedūros

Priežiūra po žievelės yra labai svarbus, nes jis lemia, tiesą sakant, visą rezultatą.

Po paviršiniai žievelė neturėtų naudoti mažina kremus, kurie rūpinsis raginio epidermio sluoksnį.

Po mediana, lazerio ir giliai pilingai reikia reabilitacijos balzamus ir kremai, kurie gali visiškai maitina odą ir ramina ją, kilimui paraudimą ir deginimas.

Ruduo - laikas šveitimas

Ruduo - idealus laikas šią procedūrą, siekiant kuo labiau sumažinti neigiamą poveikį sumažinto saulės spindulių. Pavyzdžiui, vasarą to padaryti daug pavojingesnis, nes gali atsirasti pigmentacijos.

Bet kuriuo atveju, saulės kritimo taip pat tuo atveju, todėl įsitikinkite, kad naudoti saulės po pilingas!

Dabar jūs žinote, šiek tiek daugiau apie šveitimasbuvęs. Svarbiausia, prisiminkite, jei nesate tikri, kad būtinybė ar saugos procedūras - pasikonsultuoti su specialistu. Tegul Jūsų oda visada bus sveiki ir gražūs!

Ir jūs lupenos?