Kaip jūs einate į pasimatymą: Patarimai žvaigždės

Be Kiekviena mergina gyvenime ateina momentas: vaikinas, kad jums patinka, kviečia jus į ilgai lauktą dieną. Dabar mes turime nerimauti ką dėvėti smogti jam vietoje. Keletas patarimų duos įžymybėmis.

Montavimo suknelė ir stiletai - ne vienintelis pasirinkimas. Neįprastos apranga staigmena Žmogus ir atskleisti savo vaizduotę. Štai keletas madingų patarimai iš Holivudo gražuolių.

Mada tinklaraštininkas, žurnalistas ir "mados ikona"Aleksa Chang yra įsitikinęs, kad prašymo dėl datos įvaizdžio kūrimas turėtų būti vertinamas išradingai. Tebūnie suknelė ne Trumpųjų ir stora, tačiau be supjaustyti. Daugiausia dėmesio buvo skirta originalių ryškių nuotraukų. Priedai pasirinkti neutralios juoda - arba smėlio spalvos baleto butų, glaustą rankinėje arba sankabą.

Aktorė ir Fashionista Dzheymi Chong pataria suknelębare pečių. Bare pečiai - tendencija šį sezoną. Viliojanti suknelė, atidarant pečius, kartu su sandalais be kulno ir neįprastas karoliai. Jis bus sužavėtas.

Grožio aktorė Emma Stone mano, kad vaikinaikaip akys. Todėl svarbu atrodyti puikiai savo pirmąjį pasimatymą. Aktorė siūlo dėvėti be petnešėlių suknelė su šviesos striukė ir smėlio siurblių. Šis paveikslėlis - tiesiog puikus.

"Legally Blonde" aktorė Riz UizerspunJis sakė, kad užkariauti vaikinas per pirmą pasimatymą gali būti, kai jūs įsitikinę. Svarbų vaidmenį, tai yra patogiai apranga. Zodiako pataria pasirinkti trumpas kelnes, palaidinę ar viršuje su neįprastu modelį arba supjaustyti, sandalai skiltelėmis.

"Stilius Piktograma" ir modelis Olivia Palermo: Svarbiausia - būti moteriška. Džinsai gali būti win-win variantas, net jei esate dėl datos po darbo skubėti. Džinsinio marškinėliai, sijoną ir siurbliai - puikus vaizdas, romantiškas ir nemokama tuo pačiu metu.

Channing Tatum žmona, aktorė Jenna TatumJi pabrėžia savo gražias sexy komplektus. Kai kitur tai padaryti, jei ne ant datos? Ji pataria dėvėti ryškių spalvų suknelė (šiais metais madinga oranžinė spalvos) ir batus su kulnais.

Aktorė Ashley Madekvi pripažįsta tiesussuknelė per pirmąjį pasimatymą. Vietoj suknelė ar sijonas žvaigždė pataria dėvėti kelnes. Baltos kelnės ir balta Top tos pačios spalvos su ryškiai sandalai jūs tiesiog neturite palikti jį abejingi. Labai įdomus variantas - aukso arba sidabro sandalai su aukso arba sidabro papuošalai.