Žvakė eglutę savo rankomis. master class

Kaip malonu supa save su dalykų, kad saugoti šilumą žmogaus rankose! Tai ypač aktualu dabar, kai parduotuvių yra pripildyta iki Kinijos vartojimo prekių ir imitacijas pasaulinių prekės ženklų. Šiandien mes sukurti Naujųjų Metų magijos savo artimuosius.

Paruoškite dirbti:

- Nepilni žvakės ar parafino;

- vaškiniai pieštukai - mes juos naudoti kaip dažiklio, jie yra puikus, kad ištirptų. Vietoj vaško pieštukai gali kreiptis maisto dažai, aliejiniai dažai;

- dagties arba tanki medvilnės gija (gali būti susuktų iš galiuku siūlas);

- sunkioji blizgus popierius;

- žirklėmis;

- Scotch;

- lazda, pieštuko, šepetys;

- bankas - 2 vnt.

- karoliukai, stikliniai karoliukai;

- peilis;

- vandens PAN.

Mažesni žvakių Nepilni ir įmaišykite į banką arbaskarda, byrėti vaškas pieštukas žalia spalva, tai geriau patrinti ją ant tarka. Įdėkite indą su vašku į vandens vonią ir visiškai ištirptų turinį.

Roll kulechkom blizgus lapas, jis gali būtiŽurnalo viršelyje, sriegis Wick per vidurį. Lapas užsegamas apverčiama cheminę stiklinę arba indelį ir dagtis užrakinti pasitelkiant medinio pagaliuko vartininkui. Dabar mes turime užpildyti vašku ir laukti, kol žvakė bus sukietėja.

Mes paėmė žvakę ir dekoro daryti. Padėkite žvakę ant lentos ir pritvirtinkite su klijais ar gvazdikėlių (įrašyti jį per žemiau kartono žvakė). Nepamirškite apdailos eglutes bazę, tikriausiai jis toks ir bus nuožulnios. Kai supjaustyti Wick.

Dabar imtis pincetu karoliukai ir karoliukai pora, šildyti kitą žvakę ir įdėkite "kūną" eglutes. Bazinė papuošti Kalėdų eglutes su spurgų.

Viskas, ką jums gali švęsti Naujųjų metų!

</ P>