Kaip papuošti vasario 14 interjerą

Kadangi buto interjeras labai stipriai įtakojanuotaika, pasiūlyti pasirengti Valentino dienos minėjimą, todėl su kompetentingų, simbolinių ir romantiškų perdirbimo įrenginių padėti pasiekti dėmesį, vietą ir net jausmų atsakymą.

spalvų spektras

Valentino diena, kambario dekoro labiausiai tinka balta ir visi raudonos spalvos atspalviai: rausvai raudona, rožinė ir bordo.

Širdelės - pagrindiniai atributai atostogų

Žinoma, dekoro į Lovers diena, kaip taisyklė, grindžiama visų formų ir dydžių širdyse įvairovė, todėl namo apdaila, galite naudoti juos neribotais kiekiais.

Atvirukai ir nuotraukos

Sukurti ypatingą atmosferą ir padėti jums derabanga pažinčių atvirukas Valentino, taip pat nuotraukas, saugoti prisiminimus malonių akimirkų. Poilsio mėgėjams - puikus būdas atkreipti jų naujais būdais. Jūs galite padaryti plakatą romantiška tema su savo bendrų nuotraukų, eilėraščių ir deklaracijų apie meilę.

pašto dėžutė

Jei Valentino diena yra švenčiama didelė kompanija, galite paruošti iš anksto paštas, kurioje visi dalyviai galės sumažinti savo sveikinimus ir meilės deklaracija.

girliandas

Universalus variantas dekoro į Lovers dienapopieriaus širdyse girlianda. Priklausomai nuo kambario dydžio ir norimą efektą gali būti vienas arba festonas daugybės grakštus susiję.

rutuliai

Balionai Valentino diena yra tiesiog nepakeičiamas. Jie gali papuošti durų, langų arba pakabinti nuo lubų. Kamuoliai bus simbolizuoja jūsų jausmų pakilimas.

juostos

Su ryškiai raudona satino juostelės gali papuošti durų rankenos, vazos, taures, ar dovanų.

gėlių dekoracijos

Žinoma, retas atostogas, ypač tokiųRomantiškas, negali išsiversti be gėlių. Tai seniausias ir labiausiai universalus kalba jausmas. Gražus vaza ir prabangus gėlių joje - tai gražus papuošimas bet net labiausiai kuklus interjeras.

Originalus ir praktiškas puošmenaInterjero gali būti gėlių kompozicijos, atliekamos ant specialių atramų. Jūs galite naudoti ne tik rožės, bet ir subtilus tulpės ar orchidėjų. Jūs galite padaryti kompozicija širdies ar vainikus, kurie bus pridėti jausmingumo ir subtilų aromatą užpildys kambarį forma.

Veiksmingai padėti papuošti vonios rožių žiedlapių. Jie taip pat gali būti būdas įdėti į miegamąjį ar lova dušu.

pagalvėlės

Skoningai papuošti kambarių sofos pagalvėlės į širdies formos. Jie yra lengva siūti savo rankas organza, šilkas, aksomas ar brokatas.

Žvakės ir šviestuvai

Romantika yra dažnai susijęs su naktį irnakties, ir žvakės pridėti intymumo ir gero skonio aurą. Didelis ir mažas, tradicinių ir kintamasis, raudonųjų širdžių ir balta, inkrustuotą su mažais širdyse forma - kiekvieno skonį. Jie bus pridėti prie šventinio atmosferą šilumos, komforto ir romantikos. Beje, jei yra išlikę interjero lempos su Abażury, tada juos dengiančio su permatomu raudoną audiniu, užtikrinate sau intymią atmosferą.

stalo dekoro

Siekiant sėkmingai romantiškai vakarieneiAčiū, nereikia pamiršti, kad gražiai papuošti ne tik kambarį, bet stalas. Pabrėžti, šventinę atmosferą vakarienės valios tarnauja gražus, romantinės muzikos ir jūsų mėgstamų eterinių aliejų kvapas. Prabangūs staltiesė siuvinėta širdis, Cupids bučiavosi balandžiai ar gražių gėlių puokštės pridėti romantika savo vakarienę. Be to, suteikia ypatingo žavesio gražių servetėlių ar raudona, rožinė, patiekalų paruoštų iš širdies formos, ir atitinkamai dekoruotas stiklo.

Svarbiausia, papuošti namus ar butą, įgyvendinant registracijos duomenis savo nuoširdžią jausmus, tada jūsų partneris bus dėkingi pastangas ir bus malonu.