Kaip rasti geriausią vestuvių fotografas

Gražios vestuvių nuotraukos yra ne mažiau svarbu nei elegantiška suknelė. Ir rasti gerą fotografą, laiko ir pastangų turės praleisti ne mažiau kaip ieškoti geriausią suknelę. Galų gale, jums reikia profesionalių vestuvių nuotraukas virsta šedevrų, kurie nesigėdija parodyti savo anūkams.

Kas fotografo atrankos kriterijai turėtų mokėtiDėmesio? Be techninės priežiūros specialistas, geras vestuvių fotografas turi turėti kūrybinę seriją, meilę savo darbui ir gebėjimas bendrauti su žmonėmis. Pirmasis žingsnis yra nuspręsti savo fotosesiją žanrą - tai reportažas fotografija ar menas?

Antras punktas, kuris yra pradžiaTiesioginis Paieška - biudžetas, fotografo. Čia galite rasti super populiarus fotografas, kuris sderet su jumis visus pinigus už "meninių nuotraukų", kurioje jums rasti sau, ir sužinoti. Arba gauti pigaus naujokas fotografas uždirbti savo patirtį ir reputaciją. Bet kokiu atveju, jums reikia atidžiai išnagrinėti fotografo portfolio, palyginti savo darbą su kitais. Paieška internete - patogiausias. Galite aplankyti fotografo ar specializuotų svetainių, kurios yra būdingos geriausius darbus svetainėje. Būtinai ieškoti nuomones. Jei jūsų vestuvių biudžetas neleidžia "klaidžioti", yra puikus pasirinkimas patikėti fotosesija pradedantis fotografas. Siekiant įgyti patirties, naujokai yra net pasirengę dirbti nemokamai. Taigi galite užsisakyti profesionalų ir praktikantą, kuris padės sutaupyti. Ieškokite nuotraukas ant savo miesto tinklapyje dėl vestuvių rengimui.

Daugelis mano draugas ar giminaitis suVeidrodiniai fotoaparatai, kuris patikino, kad jis gali fotografuoti. Deja, jis girdėti save. Jei norite gerų nuotraukų, samdyti profesionalus, net jei vienas būtų įžeistas. Galų gale, tai jūsų šventė, ir viskas turi būti tobula. Noras sutaupyti pinigų gali sugadinti visą savo atostogas.

Jums reikia pradėti ieškoti bent trysmėnesių iki šventės. Dažnai geriausi nuotraukos yra įkeltas darbą net šešis mėnesius į priekį, todėl reikia paruošti gedimo. Pagrindiniai etapai rengiantis - išsiaiškinti, kas jums patinka. Ar "namų darbus": įveskite "Google« Vestuvių fotografija »ir mėgautis. Išsaugota gražiausių nuotraukų ir rašyti pastabas idėjų, kad jūs norėtumėte skolintis. Tai padės jums bendrauti su fotografu, kai jūs aptarti fotosesiją idėjas.

Antrasis etapas - tiesiog ieškoti fotografo. Pažvelkite į socialinius tinklus, yra daugelio autorių pristatyti savo kūrybą. Peržiūrėję darbo Susisiekti su autoriumi, ir žinoti savo darbo ir grafiko vertę. Jei esate patenkinti, užsirašyti. Tol, kol jūs dar nepriėmė galutinio sprendimo, pažvelgti į forumus ir socialinių tinklų klientų fotografo ir paprašykite jų apie darbo su juo, privalumus ir trūkumus patirtį.

Trečiasis etapas - asmeninis pažintis su fotografu. Jūs manote, kad fotografo pobūdžio - tai nesvarbu, bet taip nėra. Galų gale, šis asmuo bus šalia tavęs labiausiai iškilmingą dieną savo gyvenime, ir ji turėtų patikti jums ir jūsų šeimai, turi būti nepastebima, bet tuo pačiu metu, ji taip pat yra profesionali.

Ketvirtasis etapas - aiškiai apibrėžti, kasįtraukti į darbą. Taip pat nenoriu nemalonių netikėtumų papildomo mokėjimo formą. Paprastai, į kainą įeina vieno darbo dienos kaina, plius tiksli suma (20-30) nuotraukos didelio dydžio. Jei reikia fotografo dieną paslaugas prieš vestuves (daugelis porų kilimo "romantišką istoriją"), arba Photobook, tai turėtų būti surengtas iš anksto. Nepamirškite pasiimti fotografas diską su nuotraukomis: aplanką su nuotraukomis negydant, geriausias tvarkymo ir jie mažos rezoliucijos naudoti internete. Galite nurodyti aplanką su sėkmingų juodai-balta kadrų formavimo, jei visa filmavimo buvo spalvoti. Galų gale, diskutuoti, surašyk visus faktus ir detales. Šis dokumentas, žinoma, neturi juridinės galios, tačiau apsidraudimo atveju nesusipratimas įvyko, abejonių ar klausimų.

Štai keletas patarimų, nuo fotografų ir jaunavedžiams apie fotografiją:

1.

aptarti
fotosesiją, jei jis vyks gamtoje. Saulėlydžio gali
Gauk kelis romantiškus vaizdus. Bet ne per daug kokybės.
Pabandykite nesivadovauti laiko atsarginėms.

2.

ne
leidžia draugų ir giminių trukdyti fotoaparatai
profesionalus. Jei artimieji nori, kad Jūs jaustumėtės atsipalaidavę, todėl jų kadrus,
paprašykite jų, kad būtų mažiau įkyrūs. Pasirinkite laiką, kai bus daugiau
Laisvas laikas ir popoziruyte visiems. Tačiau svarbių epizodų žiūri ceremoniją
tik profesionalaus fotografo kryptimi.

3.

pabandyti
padaryti daugiau gamtos nuotraukas. Nežiūrėkite į visais laikais objektyvu, imtis
skirtingi pozos. Jei važiuojate atgal iš nepatogios pozos ir skruostų skauda nuo
nuolat šypsosi, nuotraukos atrodys priversti. Geras fotografas ne
jus toje pačioje padėtyje pusvalandį, jis bando užfiksuoti gražių nuotraukų.

4.

kalbėti
kai sklypo nuotraukas ar nuotraukomis koncentratai visą savo dėmesį
pora su meile, ar jūs norite gerų nuotraukų su draugais, tėvais,
artimiesiems. Norėdami tai padaryti, galite paprašyti, kad fotografas iš anksto apie ką nuotrauka
jis turėtų daryti. Arba, jei biudžetas leidžia, samdyti kitą fotografą
(Jūs netgi galite praktikantą, kuris leis sutaupyti).

5.

aptarti
scenarijaus atveju į netikėtų situacijų atveju. Jei fotografas serga
ar ji turi kažką atsitikti, ką tu darysi. Jis galės siųsti, o ne
pakeitimo? Arba jums teks paskubomis rasti naują fotografą? apie
Tai nemalonu galvoti, bet tai geriau, kad būtų visiškai pasirengę.

6.

paklausti
Svečiai šypsena. Ypač tėvai. Nes jie taip neramu apie jus, ir vykdykite
siekiant užtikrinti, kad viskas buvo tobula. Atsipalaiduokite ir padaryti gražus nuotraukas su
tėvai.

7.

jei
turite laiko ir galimybę atlikti bandymus fotosesiją. Taigi jums bus daugiau
atsipalaidavę, natūralus ir bus mažiau rūpesčių.

Vestuvių nuotraukos - kažkas svarbaus ir unikalūs, nes šie
Nuotrauka jūsų šeimai mėgautis ištisus dešimtmečius.