5 mitai apie vaisių ir daržovių

Išsklaidyti penkias geriausias populiarių mitų apie vaisių ir daržovių, kurios jau seniai tapo susipažinę su mumis.

Mitas 1. Vaisiai metu dietos draudžiama

Jei bandote numesti svorio, tai tikrai verta apriboti minimalų kiekį saldaus vaisių cukraus kiekį. Tačiau, jei jūs įtraukiate į savo mitybos, fizinioapkrovos gaunamas angliavandenių greitai dega. Angliavandenių vaisių virškinamas ir absorbuojamas organizme gana ilgą laiką ir nesukelia tokio angliavandenių pataikyti keletą šaukštai cukraus savo arbatos ar pyrago gabalas. Todėl nieko katastrofiška į šviežių vaisių vartojimo, o dietos nėra. Svarbiausia yra tai, kad jie yra ne jums alergijos.

Mitas 2. Vaisiai ir daržovės yra naudingi tik natūra, o ne išsaugoti šaldytų naudingų medžiagų

Tai nėra tiesa. O verdančio atimti naudingų savybių, nors daugeliu atvejų tai yra mitas. Net atėmimas vitamino C produkte neturi jos atimti kitų maistinių medžiagų, tų pačių mineralų, pavyzdžiui. Jeigu mes kalbame apie technologijų šoko, greito užšaldymo, vaisiai ir daržovės greitai sušaldyti, ir ledo kristalai formuojasi minimalų formą, nepažeidus produkto. Be jų savybės praktiškai nekeičia baltymų ir fermentų.

Mitas 3. Per dietos turėtų būti pakeistas saldūs desertai džiovintų vaisių

Be suhoforuktah daug cukraus ir be vandens. Dėl šios priežasties jie yra labai daug kalorijų ir valgyti daug iš jų gali būti vienu prisėdimu. Jei esate tikri, kad galite sustabdyti laiką, nedvejodami valgyti džiovintus vaisius. Jie, be kita ko, yra ir netirpių skaidulų. Bet atminkite: 100 g razinų per 4 kartus kaloringų šviežių vynuogių. Desertai, taip pat yra skirtingi. Pavyzdžiui, mažai kalorijų desertų uogų arba vaisių tyrės. Jie nėra pavojingas paveikslėlyje. Tačiau nepainiokite jų su indais, remiantis vaisių, bet taip pat, kurių sudėtyje kruopų, plakta kiaušinių baltymus, riešutų, šokolado ir desertas alkoholio.

Mitas 4: Yra vaisiai ir daržovės, kurie padeda numesti svorio

Internetas yra pilnas patarimų, kaip organizuotiobuolys, arbūzas ar grepfrutovye badavimo dienas. Su ne mažiau sėkmės su amerikiečiais yra populiarus iškrovos kepsnys diena, kai leidžiama valgyti 700-800 gramų mėsos ir nieko daugiau. Ir jis taip pat sakė, kad veikos. Tačiau verta prisiminti, kad žmonių įvairovės trūkumas ir atima jį maistinių medžiagų, kurios gali būti tik gausumo įvairios dietos. Be to, anksčiau ar vėliau, jis gali sukelti psichologinių problemų. Bent jau ilgą baimė šio produkto.

Mitas 5. Yra vaisiai ir daržovės, kurie, priešingai, trukdyti svorio

Jis sakė, kad per dietos draudžiama valgytibananai, vynuogės ir kiti saldūs vaisiai, nes jie turi daug cukraus. Šiame pareiškime yra šiek tiek tiesos. Yra žinoma, kad bulvės yra beveik keturis kartus kaloringų cukinijos. Bet jei mes palyginti virtomis bulvėmis ir kepti, alyvuotas moliūgai, tai nėra žinoma, kas laimės. Akivaizdu, kad daug saldesnis burokėliai ir agurkai taip pat keturis kartus kaloringų dėl didesnio kiekio angliavandenių. Štai, pavyzdžiui, krienų kalorijų nei meliono, bet kiek jį vienu prisėdimu, galite valgyti, taip pat melionų? Kas iš tiesų trukdo svorio, tai riešutai, sausainiai, saulėgrąžų sėklų ir kitos smulkmenos, kad daugelis žmonių nesupranta, kaip naudoti visą dieną.