Kaip sutaupyti kelionės, kur ir už kiek pasilikti Karpatų kalnai?

Kiekvienais metais, lapkričio viduryje į ukrainiečių daugumaJie visiškai planuoja žiemos atostogas, triukšmingo su šalių, viešbučių ir turizmo maršrutų parinkimas. Deja, šį sezoną Dėl nerealiai didelis dolerio ir sunkios ekonominės padėties turizmo rinkos paklausos šalyje radikaliai pasikeitė. Tie, kurie anksčiau galėjo sau leisti Šveicarijoje, Austrijoje arba net biudžeto Gruzijos ar Bulgarijoje, vis renkantis vidaus paskirties vietas, kaip ji hitai kišenėje yra ne tiek daug.

Prieiga prie dabartinės ekonominės realybės gali būti slidinėjimo turai pirkimo pailsėti į Ukrainos Karpatų kuponų paslaugas. Ar tikrai taip?

Norint suprasti, mes nusprendėme šiuo klausimuanalizuoti populiarus portalas agregatora nuolaidas ir pardavimo Skidochnik, nes jame yra veiksmo (paskutinės minutės kelionės, nuolaidos drabužiams, pramogoms, klinikos, viešbučiai, švietimo, restoranų ir tt), daugiau nei 50 interneto svetaines, ir mes neturėjome dalyvauti visi jie ieško pelningiausių turizmo pasiūla. Pažiūrėkime, ką mes atėjo iš jo, kur galite atsipalaiduoti Karpatų kalnai, ir kiek realiai galima sutaupyti pinigų.

Bukovel

Bukovel - populiariausias slidinėjimo kurortasUkraina, kuri sujungė kalnų peizažas, pušis orą ir sukūrė turistams infrastruktūrą. Kurorte Bukovel (įsikūrusi šalia Polanica Ivano-Frankivsk regione.) - puikus pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis gamta ir slidžių, lentos, čiuožyklos, ir tt (Šlaitai yra skirta tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems specialistams).

Iš tiesų, Bukovel buvo viešbučių daug,, kur galima apsistoti su nuolaida. Pavyzdžiui, turto "Laukinė Medus" nudžiugins jus su jaukūs kambariai, maistas, tenisas, sauna, Grilis, Wi-Fi ir daugelio kitų paslaugų 1160 UAH 6 dienas / 5 naktų dviems asmenims vietoj 2320 UAH.

Viešbutis "Plius" atostogos 3 dienų / 2 naktys bus jums kainuoti 714 JAV dolerių už dvi vietoj 1240 UAH (apgyvendinimas, pusryčiai, sauna, Wi-Fi, naudojimo pavėsinė ir barbekiu, automobilių).

Vidutiniškai su nuolaida, Bukovel (viešbučių"Charm", "Totorių Delux", "Olga", "Fomich Park") gali likti už 1000 UAH 4-5 dienų, kad sutiksite du, yra gana pelningas pasirinkimas, atsižvelgiant į tai, kad dabar yra sezono.

Yaremche

Kurorte Yaremche (54 km nuo Ivano-Frankivsk)alsuoja nacionalinių tradicijų ir spalvinga atmosfera. Gražus kraštovaizdis kreipsimės visiems, be išimties, nes čia Jums patiks ne tik kalnus ir miškus, bet ir upės Prutas vandenį. Kalnų šlaituose, šiek tiek mažesnis nei Bukovel, todėl šis kurortas tinka net patiems mažiausiems šeimos nariams.

Vidutinė kaina asortimentas Viešbučių YaremcheJi svyruoja nuo 800 iki 1000 JAV dolerių už 4 dienas ir 3 naktis, kuris yra 30-50% mažiau nei realių išlaidų, neįskaitant nuolaidų. Beveik visi viešbučiai teikti parkavimo paslaugos, suomiška pirtis, pusryčiai ir vakarienė, nemokamą belaidį internetą ir dar daugiau.

Viešbutis "Yaremche" Junior "kambarys. 4 dienos ir 3 naktys už 960 JAV dolerių. už du, o ne 1920 UAH.

Viešbutis «Laisvas kelias». 4 dienos ir 3 naktys už 990 JAV dolerių. (Vietoj 1950 UAH.) Dvejus.

"RUBEL" viešbutis. 3 dienas ir 2 naktis už 819 JAV dolerių už du, o ne 1200 UAH.

Slavskas

Slavskas slidinėjimo kurortas yra įsikūręsKarpatų kalnai širdies ties pasvirusi ir Slavka Mount Trostyan santakoje. Kurorto privalumas yra jo patogi vieta - 120 km nuo Lvovo ir prieinamumas W / geležinkelio stoties, kur visi traukiniai atėjau, kad lenktynes ​​kryptis Užhorodas. Slidinėjimo atostogas čia turi skirtingas trasas ir visus sudėtingumo lygius.

Čia yra labai gerai išvystyta infrastruktūra: kalbant apie pramogų, restoranų ir, žinoma, viešbučių. Būsto kainos čia yra šiek tiek mažesnis nei minėtų kurortų, ir trijų dienų atostogas dviems Slavskas galite padaryti nuo 432 JAV dolerių. 1300 grivina.

Viešbutis «Karpatų pasakos». 3 dienų / 2 naktų kambario "Prabangos" dviem už 439 UAH. vietoj 700 UAH. (Apgyvendinimas, pakavimosi galimybė, chalatai, vonia rinkinys, malkos, grilis).

«Admirolas SPA» Hotel. 3 dienų / 2 naktų 1300 UAH. už du, o ne 2350 UAH. (Apgyvendinimas, palydovinė televizija, Wi-Fi zonos, vaikų žaidimo aikštelė, pirtis, Grilis, automobilių stovėjimo aikštelė, pervežimo paslaugos, restoranas).

Tiesą sakant, susumavus, mes galime pasakyti, kadsutaupyti kelionės tikrai realus su nuolaidomis pagalba. Tikimės, kad mūsų pasirinkimas ir idėja padės jums gauti šią žiemą ant kalno atostogos yza mažai pinigų.