7 reglamentas atsikratyti cukraus, priklausomai

Kaip atsikratyti cukraus priklausomybę, o ne pakenkti jūsų sveikatai? Norite pradėti gyvenimą be cukraus - laikytis kelių taisyklių.

Įvertinti save

Atlikite testą ir nustatyti, ar turite priklausomybę nuo cukraus:

Jei esate gydomas į saldainių ar torto, galite pasiduoti?

Ar turite kokių nors įpročių, susijusių su saldainiais (neišvengiamai saldus arbata, sausainiai su savo ryto kava, šokoladas, jei ten buvo bloga diena)?

Ar manote, kad kartais, kad jums skubiai reikia valgyti kažką saldaus "įkrauti"?

Jei mesti saldumynus per dieną, jūs turite blogėja nuotaika ir galvos skausmas?

Jei namuose nėra nieko saldaus, jums nerimauti?

Parduotuvėje jūs negalite eiti pro lentynas su saldainiais, neatsižvelgiant nieko?

Jei atsakėte "taip" į du ar daugiau klausimų, turite priklausomybę nuo cukraus.

Taisyklės cukraus Detox

1. atlikti eksperimentą: dviem mėnesiams išskirti iš saldžiųjų dietos. Per šį laikotarpį, kūnas perestoitsya, ir jūs galite pajusti pokyčius.

Atsisakyti viskas, ko jums reikia: balta ir rudas cukrus, medus, Stevia, džiovinti vaisiai, agavos sirupas, uogienės. Žinoma, saldumynai, šokoladas, bandelės, pyragaičiai ir sausainiai, taip pat tabu. Patartina atsisakyti vaisių (fruktozės, taip pat gali būti priklausomybę). Po "Detox", galite grįžti į vaisių dietos, džiovintų vaisių, medaus.

2. Prie namo yra nemokama cukraus

Atimti iš namų visą malonumą, todėl bus lengviaususidoroti su pagunda. Labai tikėtina, kad jums bus paleisti į parduotuvę, jei namas yra ne saldainiai. Na, jei jūs turite parama šeimos, bandant mesti saldumynus. Jei ne - nesijaudinkite, traukinio valios.

3. Peržiūrėkite savo įpročius

Jei turite tradicijų ir papročių, susijusių susaldumynai, bandyti jas pakeisti. Mes įpratę susitikti su pirkėju dėl torto ir kapučino kavinė draugui? Eiti į baseiną, pasivaikščioti, eiti daryti kažką neįprasto. Vietoj šokolado po sunkios darbo dienos pasilepinkite vonioje.

4. Negalima sakyti žodį "atsisakius cukraus"

Vietoj draudimas sako: "Noriu atsikratyti priklausomybės." Negalima sakyti, kad - nors, kai ji tampa sunkiau. Sakydamas: "Du mėnesiai - ne toks ilgas laikas, ir tada aš spręs, ar atnaujinti eksperimentą."

5. Negalima badauti

Jūs negalite badauti: maistas turi būti baigtas. Tiesiog mesti cukraus, jūs rizikuojate nutraukti. Pakeiskite įprastą saldumą kažko skanaus natūralaus jogurto (ne mažai riebalų) su cinamonu ir riešutų, geros sūrio, anakardžiai. Jūs turite galvoti apie savo mitybą, kol naujoji sistema netaps įpročiu, bet tada bus lengviau.

6. Gauti pakankamai miegoti

Tai labai svarbu gauti pakankamai miego: dėl miego cukraus trūkumas norite dar daugiau, ir tai yra sunku atsispirti šį troškimą.

7. Atsargiai pasirinkite produktai

Užrašas "be cukraus" nieko nereiškia: gamintojas gali pakeisti rafinuoto cukraus kitais saldikliais. Tai gali būti fruktozės, maltozė, melasa, maltodekstrinas, dekstrozė, ekstraktas vaisių sultys, agavos sirupas, kukurūzų sirupo, klevų sirupas, sacharino, Stewia, aspartamas, sorbitolis, izomaltą.

Cukrus ir jos pakaitalai yra ne tik saldumynų, bet ir padažai ir kečupas, dešros ir kiti produktai, pikantiški iš pirmo žvilgsnio.