Paslaptis 3: Kaip neatsilikti nuo visų

Jūs pabusti ryte ir tiesiog prisiminti, kad jūs turite atvejais ir neišspręstų klausimų jūrą? Pakankamai nemalonus pojūtis, kad gali neįtikėtinai stiprus slopinti mumis. Yra jausmas, kad atsilikimas problema tik spaudimą jus su savo milžiniško svorio. Kaip galima išspręsti šią situaciją?

Iš tiesų, jūs galite atnešti į savo gyvenimądaugiau efektyvumo, jei vartojate dėmesį į tris gabalus patarimų, kad mes suteikiame žemiau. Be to, jūs galite atsikratyti įtampos, kuri sukelia nagrinėjamų užduočių naštą!

1. Deleguoti atsakomybė. Ar turite įprotį daryti viską sau? Reikėtų suprasti, kodėl tai jūs sukūrė. Jūs esate tos nuomonės, kad jei jūs darote kažką gero, tai geriau tai padaryti patys? Arba tiesiog gėda paprašyti kitų pagalbos? Tada jums reikia suprasti, kad nėra nieko blogo paprašyti ką nors pasidalinti su jumis užduočių sąrašą. Jei darbas jums skiriamas kolektyvinės veiklos projekto, tada jums neturėtų imtis daug pačių darbą. Viskas tas pats, vadovas manysime, kad susidorojo su visos komandos užduotį, o ne jūs asmeniškai. Ir bendraujant su namų ruoša nebandykite atlikti visą gyvenimą sau. Leiskite jums padėti vyrui ar vaikams. Jei jūs paprašykite savo vyrą indus po vakarienės, ir dukrą - siurbti butą, tai nebus jiems didžiulė našta. Ir jūs galite išsaugoti valandas laiko.

2. Pasiduoti vadinamąsias "laiko Defektu". Jei bandote bent savaitę gyventi, suteikiant iki dirgiklius, kad jus daug laiko įvairovė, jums bus nustebinti, kiek laiko turite galimybę. Pradėti maža. Stop išsiblaškęs socialinių tinklų, kai jūsų dėmesys sutelktas į svarbius uždavinius. Geriau ir daro imtis socialinių tinklų tam tikrą laiko tarpą. Pavyzdžiui, pusvalandį vakare po vakarienės. Prieš miegą išmetamų žuvų dalykėlių, ir tikrai ne verta miegoti su telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Padaryti taisyklė sustabdyti naudojant kompiuterį ir išmanųjį telefoną pusę valandos prieš miegą valandą. Priešingu atveju idėja: "Net šiek tiek" verčia kaip miego stoka ne mažiau kaip valandą. Beje, moralę ir pagaliau imtis šios problemos mastą yra daug lengviau, kai ji yra padalyta į etapus. Patraukti sau dėmesį.

3. Pakeisti savo įpročius. Daug laiko iššvaistoma, kai esate siekiant atlikti sudėtingų dalykų, kurie buvo nustatyti mūsų senus elgesio modelius. Pavyzdžiui, daugelis namų šeimininkės atsisakė lygintuvu patalynė puikiai sklandžiai valstybės ar išgyvena geležies dėl rankšluosčiu. Iš mūsų daug laiko parenka tokią profesiją kaip apsipirkti. Kartais apsipirkti galėtų imtis visų mūsų produkcijos. Bet jei užsisakote drabužius ar produktus per internetinėje parduotuvėje, galėsite susidoroti su juo daug greičiau. Vietoj žiūri šou per televiziją, ją galite rasti internete ir sutaupyti laiko ant jūros matytumėte tai be reklamos. Sužinokite ieškoti alternatyvių sprendimų, siekiant sutaupyti laiko.

Tikimės, kad mūsų rekomendacijos bus informatyvus ir naudingas Jums!