Kaip sukurti į Provanso stiliaus interjerą

Provanso - stilius būdingas namus to paties pavadinimo regione į Prancūzijos pietuose. Šviesos, šviesus, patogus ir neįtikėtinai jaukus ... Jis paliko Prancūziją ir išplito visame pasaulyje. Į Provanso stiliaus dažnai ne tik papuošti kavinėarba priemiestinio vietos. Taip pat puikiai tinka butams. Su tai jūs galite padaryti šioje bet kurioje patalpoje stilius: virtuvė, miegamasis ir netgi vonios kambaryje. Kad būtų lengviau naršyti šio stiliaus, mes jums papasakos apie savo funkcijų.

Taigi, kas yra būdinga šio stiliaus? Spalvos turėtų būti pastelinės spalvos: balta, pieno baltumo, šviesiai rožinė, alyvuogių, šviesiai žalsvai melsvos spalvos, kviečiai - visų spalvų, idealiai tinka Provanso stiliaus. Naudokite juos kaip baldų ir sienos poreikį.

Kiek įmanoma, kad lengvumą į vidųpadėti, šviesūs, beveik skaidrios užuolaidos, kad jums bus papuošti langus. Kai jūs nuspręsite baigti sienos, turėtumėte nepamiršti, kad nėra būdinga Provence tapetai. Sienos turi būti nudažyti subtilus spalvų.

Beje, kviečiame lengvai aplaidumotinkavimo. Iš pradžių Provanso - kaimiškas stilius, tokie tikslūs, kiekvieną detalę, nepriekaištinga, sklandžiai tinkas bus šiek tiek pažvelgti inorganically. Nebijokite, kad vidus šiek tiek lengvabūdiškai. Būkite tikri, jis duos jam prašmatnus tobulumo natūra.

Paulius šio stiliaus turėtų būti medžio. Vonioje ar koridoriuje, galite naudoti plyteles, atitinkantis spalvų. Alternatyva medinių grindų poilsiui patalpose bus laminuotas "po medžiu".

Baldai turi būti panašus senas, nors jiir tai ne. Dėl šio stiliaus mediniai baldai, specialiai sostarivayut, sukurti susidėvėjimo, dirbtinis nadkoly poveikį, dažytos spalvų, būdingų Provence. Jis atrodo neįtikėtinai gražus, jaukus ir šiltas.

Kitas Provanso stiliaus bruožasvegetacinės ornamentas ir gėlių buvimas. Kur galima jį taikyti? Geras sprendimas būtų užuolaidos su nuotraukomis gėlės, staltiese ar šviesos antklodė. Šviežios gėlės ar graži kompozicija dirbtinių gėlių galite įdėti ant staliuko ar spintelės. Be to, galite papuošti gėlėmis ir tekstilės. Pavyzdžiui, pagalvių užvalkalai ar pagalvėlės dekoravimas. Kartais net sumažinti gėlių ornamentu ant medinių baldų: komodas, spinteles, lentynas.

Papuošti, suteikti tobulumo savoProvanso interjero padėti mažai informacijos. Ši pagalvėlė su siuvinėjimo, gėlių raštų, švelnių brėžinius. Tai nėra būtina, kad būtų tas pats. Priešingai, tai bus dar geriau, jei jūs papuošti sofos visiškai skirtingas dizaino pagalvėlės. Kaltiniai lempos dar labiau padės jums jaustis interjero komfortą. Keraminiai indai, vazos, lėkštės, puodeliai, visi tos pačios subtilus spalvų. Jaukus Pinta kėdė, kuri ne tik išskirtinį interjero, bet ir vieta, kur galima pailsėti, išgerti kakavos puodelį, skaityti knygą. Antikvariniai krūtinės - puikus elementas dekoro, su dar funkcionalus! Tai galima paslėpti arba žurnalai, pavyzdžiui, antklodės pora svečiams. Verta prisiminti, kad svarbų vaidmenį vaidina apšvietimo Provanso stiliaus. Patalpa turi būti šviesi, pilna saulės spindulių.

Mes esame įsitikinę, kad jūs galės iš naujo sukurti tobulas interjerą Provanso stiliaus vienoje sovih kambarių, o gal ir visame bute. Svarbiausia - įkvėpimas.