Paslapčių sutaupyti komunalines paslaugas

Naudokite šiuos patarimus, ir jūs galite sutaupyti daug komunalines paslaugas.

Šalin visus nereikalinga

Stacionarieji telefonas, kurį naudojote maždaug prieš 5 metus, radijo, kuris net tavo močiutė buvo pamiršta - per kurį ir toliau moka jei ne atsisakė nereikalingas paslaugas. Patikrinti savo kvitą, ir apsvarstyti, arpaslaugos, kuriomis jūs galite saugiai pasiduoti? Kaip ilgai jūs vadinate mano senelis kaime apie mobilųjį telefoną ir žiūrėti naujienas internete. Kodėl jums reikia papildomų išlaidų?

Imkis jūsų rankose

Jūsų Butas yra įrengtas individualusmatavimo prietaisai? Jie padeda gerokai sutaupyti. Įdiekite šilumos skaitikliai gali būti sunku, ir įdiegti vandens skaitiklių - tiesiog nėra problema. Tokių naujovių iš karto apie savo piniginę naudą. Kad viskas efektyviai dirbti, laikytis tam tikrų taisyklių.

Norėdami padidinti baterijos, turite:

- izoliuoti duris ir langus, izoliacinės plyšių (temperatūros kilimą 2-3 C °);

- rinkinys baterijos šilumos atspindinti ekranų - net + 1C °;

- perdažyti šildytuvai tamsiomis spalvomis, kuris pagerina šilumos išsklaidymą 10%.

Optimalus vandens:

- pašalinti nuotėkio;

- nustatyti antgalių priedangas vožtuvai, kurie reguliuoja spaudimą;

- pasirinkti vietoj vonios dušo kabina - sutaupysite didžiulis litrų vandens;

- užsukite čiaupą, o dantis (pagal statistiką, kurio pusę vandens kibirą vidutinius srautus toli, nors tikrai reikia tik stiklo);

- plauti indus į Europos kelyje: naudoti du tankai - vienas pagrindinis valymo, antrasis - skalavimui.

- ne atšildykite šaldyto maisto pagal pastovaus vandens srove;

- Plaukite apatiniai geriausia bake su vandeniu, o ne tekančiu vandeniu.

Kur dar galima sutaupyti?

Visi žino paprastą tiesą: įkelti skalbimo mašina ir indaplovė maksimaliai, naudoti tinkamą programą. Tačiau ne visi šių rekomendacijų yra laikomasi. Ir veltui, nes taisyklės leidžia sutaupyti nemažai: yra skirtumas maitinimo sąskaitą per penkias valandas arba vieną valandą.

Įskaitant dėl ​​maksimalaus aušinimo režimu šaldytuve, būti pasirengę už tai, kad ji bus vartoti didžiausią energijos kiekį.

Palikus, užgesinti šviesą. Galioja paprasta taisyklė bus jums sutaupyti 20% elektros energijos. Sukurti naudingą įprotį. Ir jei pasikeitė įprastines elektros lemputes energijos taupymo, sutaupyti dar daugiau.