Kad plaukai augo sparčiau

Daugelis moterų nori turėti gražus, gerai prižiūrimas,ilgi plaukai. Tai nenuostabu, nes tai plaukai pavergia žmones ir žavisi kitomis moterimis. Plaukai - pašarų už tikrąją pasididžiavimu. Bet kažkas, jie auga labai greitai ir turikažkas priešingai - yra neįtikėtinai lėtas. Tai yra nustatyta genetiškai. Bet visi tą patį plaukų augimą galima pagreitinti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip tai padaryti, ir bus aptarta mūsų straipsnyje šiandien.

Iš to, ką vidinių veiksnių plaukų augimo greitis priklauso?

• Psichologinis valstybė. Jei jūs nuolat patiria stresą, įtampą, depresiją, jis labai aiškiai turi įtakos jūsų išvaizdą. Įskaitant plaukų būklę ir jų tankį. Ji turėtų būti subalansuotas dirbti ir ilsėtis, atsisakyti alkoholio ir rūkymo, ir bandyti izoliuoti save nuo streso ir nevartokite problemų į širdį. Tai yra vienas žingsnis link gražių plaukų.

• Maitinimas. Kad kartu su maistu mes gauname visas būtinas maistines medžiagas, kurios skatina plaukų augimą, taip pat suteikti jiems gražią išvaizdą. Jei nevalgo, valgyti vieni ir visiškai kenksmingi produktai nereikia maitinti savo kūną vitaminais ir mineralais, tada kaip gali buti sveika plaukus? Būtinai įtraukti į savo mitybą vaisių ir daržovių, kiaušinių, pieno produktų ir žuvies. Valgykite nafta - alyvuogių arba linų sėmenis. Taip pat galite išgerti vitaminų kursą, bet prieš tai geriausia pasikonsultuoti su gydytoju. Esminis dietos ilgą ir gerai prižiūrėti plaukai - tai, žinoma, vandens. Gali jis visada bus po ranka.

Po peržiūrėti savo mitybą ir bandė atsikratyti streso, tegul sužinoti, ką reikia keisti iš išorės veiksnių plaukai pradėjo augti sparčiau.

• Pirmasis peržiūrėtiplaukų džiovintuvai, karšto stilius, stiliaus agentų - visų šių veiksnių, kurie naikina mūsų plaukus naudojimas. Tai viskas labai gadina plauko struktūrą, todėl silpnas ir plonas. Be to, plaukai pradeda skaidyti. Taigi, auga prabangus vadovas plaukai tampa labai sunku. Todėl būtina kažką duoti už savo svajonių labui.

• Norėdami paspartinti plaukų augimą bus galvos masažas. Paprasta masažo pirštai neturi užimti daug laiko. Be to, tai ne tik naudinga, bet ir maloni procedūra. Jums reikia masažuoti galvos odą su ranka į skirtingas puses: iš šventyklos į karūną, iš viršaus į kaktą, iš pakaušio iki kaktos. Pradėkite masažuoti švelniai, tada palaipsniui padidinti jėgą paspausdami. Užbaigti masažo prisilietimai - mušamas. Stiprinti palankų poveikį masažas padės aliejų naudojimą. Plaukų augimą ir stiprina šaknys yra puikus čiobrelių aliejus, rozmarinų, pušų, varnalėšų aliejus, ricinos.

• Įsitikinkite, plaukų kaukę. Iš kaukių plaukams dauguma veiksmų yra pagrįstas skatinantį poveikį - jie gali sukelti deginimo skausmas, šilumos odą ir tokiu būdu sukelti kraujo tekėjimą į plaukų svogūnėlių. Jis taip pat skatina plaukų augimą. Bet su tokiais kaukėmis, turėtų būti labai atsargūs, nes jie sausi plaukai. Ryškus pavyzdys plaukų augimą kaukė yra garstyčių kaukė (remiantis miltelių) papildyti su cukrumi. Kaip bendra taisyklė, įpilkite 1 šaukštą cukraus. Bet kaip ji yra, tuo labiau kaukė bus sudeginti. Taigi reguliuoti cukraus kiekį, kad atitiktų jūsų poreikius ir galvos odos jautrumą. Optimalus dalis - iš garstyčių miltelių šaukštas ir cukraus šaukštelis. Pridėti šiek tiek vandens ir taikyti gautą suspensiją ant plaukų. Išlaikyti plaukus, kaip jūs galite. Tačiau mažiau nei per valandą! Taikyti šį kaukę ant plaukų maždaug kartą per savaitę. Pasibaigus tepinėlis bazinės alyvos patarimų - pavyzdžiui, kokoso. Atminkite, kad plaukų augimą kaukės yra taikomas tik tuo galvos šaknų!