Lacy blynai. Paslaptis ruošimui

Elegantiškas ir neįprastas žvilgsnis nėriniuotas blynai. Jie gali būti pagaminti su įdaru ir be, saldus ir pikantiškas, su skirtingų raštų ir tankių. Sužinokite, kaip virėjas šiuos nuostabius blynus.

už bandymų produktams gaminti:

3 kiaušiniai

1,5 puodeliai miltų

2,5 puodelio pieno

1 puodelis miltelių pavidalo cukrus ir žiupsneliu druskos

Technologijos Rengimo:

Tryniai atskirti nuo baltymų ir pridedant žiupsnelisdruskos kruopščiai naudojant šluotelė maišytuvą ar vainikėlis su miltinio cukraus. Ir tada, ir toliau maišant šluotelė masė, srovelė pildymas pieno.

Trynys pieno svoris palaipsniui pristatyti visus miltus. Maišyti, kad būtų išvengta gabalėlių.

Baltymai šluotelė į įtemptą putų - žiupsneliu druskos nebus nukristi putos. Dabar švelniai sumaišykite baltymus su tešlą ir kepti blynai gali būti.

Modeliai sklandžiai, gražus, imtis butelį su maža anga, pavyzdžiui, kečupas, ir supilkite tešlą į jį.

Dabar sušilti tinkamai blynas keptuvėje, riebalus jį su šonine ir bulvių gabalas, artimųjų augaliniame aliejuje su blynais nereikia klijuoti.

Supilkite tešlą į skardą, formavimo modelių įvairovė - jie gali skirtis, kaip jums papasakoti savo vaizduotę: reshetochki, gėlė, saulė, įstrižai, apskritimai ...

Mentele įjungti blynų, propekaya antrą pusės, ir tada pašalinti ir kamino ant plokščio indą.

Šie blynai galima valgyti su betsaldūs padažai, padažai, padažai. Jie taip pat gali būti įdaryti, turint omenyje, kad skylės įdaru kris, todėl įdėti į blynų salotų lapų, vėliau popieriaus - įdarą ir suvyniokite visa tai Yummy gražus ritinio. Čia gali atrodyti jūsų blynai tuo pačiu metu.