Natūralus 7 gelbėjimo nuo uodų

Jūs galite tiesiog prijungti lizdą su buteliosuteikiančių atsparumą išteptas aptaškyti juos nuo galvos iki kojų - ir ne uodai yra baisi. Bet taip pabėgti nuo visiškai nekenksmingas, tačiau įkyrus vabzdžiai, mes darome žalą savo kūno, todėl didelis smūgis į kepenis.

Tai kepenys rūpinasi visi tie nuodingimedžiagos, esančios repelentai: dietiltoluenamidą (DEET), karboksid, oxamate rebemid. Kai kurie iš šių lėšų yra absoliučiai kontraindikuotinas nėščioms moterims. Pažvelkime už natūralių būdų apsisaugoti nuo uodų, ypač, nes jie rasti gausa jūsų virtuvėje ir vonios kambarys.

1. Actas

Actas yra privalomas atributas mūsųgaminimo tradicijas, jis gali būti lengvai rasti savo virtuvėje ar sandėliukas. Mes galime jį naudoti receptus, valyti vonios kambaryje plytelės, bet actas taip pat gali išgelbėti jus nuo nepakenčiamos niežulys po uodų įkandimo. Tai šiek tiek apgauti ne tik padės jums nutirpęs geluonį, bet taip pat atgrasyti uodams iš jūsų noras vėl bandyti skonį.

2. Dantų pasta

Pirmoji mintis ne iš dantų pasta paminėjimo -vaikų vasaros stovykla. Ir tai, nes tai veikia! Galbūt vienintelis dalykas, kuris veikia beveik akimirksniu, vienas turi tik paliesti pasta su įkandimo vietoje, tiek niežulys dingsta iš karto, ir be pėdsakų. Naudoti prieš uodų įkandimų pasirinkti mėtų dantų pasta su gaiviu ir vėsinimo poveikį, nors puikiai galioja Bet kokia dantų pasta.

3. Ledo

Labiausiai universalus vaistas jokio skausmoir niežulys. Tiesiog įdėti kažką šalto ant įkandimo ir niežulys vyks iš karto. Vienintelė problema - kaip tik jums pašalinti ledą, niežulys grįžta iš karto. Na, bet tai patogu greitai reljefo valstybės.

4. Aloe Vera

Jei turite puodą su medžio alavijo, jumsJūs galite pasinaudoti savo gijimo sulčių išgydyti nuo uodų įkandimų. Bent jau nebus subraižyti save kraujyje. Jūs manote, niežulys - taikyti alavijo. Jis atkreipia ir išsprendžia uodų nuodus, remiantis šiuo ir jo gydymo poveikis.

5. Lemon

Jums padaryti limonado šią vasarą? Būtinai išlaikyti keletą citrinos šaldytuve, nes jie tinka ne tik rengiant limonado. Tai yra viena iš labiausiai universalių daiktų virtuvėje, per kurią jūs galite pašviesinti plaukus, valyti stalviršiai, gaivus kambarį, o dabar kova su uodų! Išspauskite kelis lašus citrinos dėl uodų įkandimo ir niežulys greitai praeiti, noras nulio ir nulio nebėra ten.

6. Kepimo soda

Ši sena receptas aš sužinojau, kaip vaikas iš manotėvai, jie visada išgelbėjo mane nuo nepakeliamo niežulys naudojant pastą, paruoštas iš kepimo sodos. Praskiedžiama soda nedideliu kiekiu vandens ir taikyti storu sluoksniu ant įkandimo. Per 15 minučių skausmas išnyks amžiams, sukandimas bus ne daugiau niežulys. Jei jis nebūtų patyręs save, aš vargu ar tiki, kad paprastas sodos taip gerai veikia!

7. Česnakai

Galiausiai, paskutinis dalykas, verta pabandyti jąčesnakai. Žinai, visi kraujasiurbiai nekenčiu česnako, ar ne? Ir, nors šios informacijos iš pasakų srities, uodai nemėgsta česnako kvapą. Be to, česnakai padeda efektyviai kovoti niežulį nuo įkandimo. Patepti įkandimo pusė česnako skilteles. Apsaugos nuo pasikartojančių išpuolių vampyrai patepti česnako keliose vietose. Žinoma, jums kvepia česnakiniu padažu, bet jei aš nenaudokite jokio kito būdo atsikratyti invazija siurbėlių po ranka, kodėl tai yra?

Dabar jūs žinote, kai veiksminganatūralių būdų, kaip gydyti uodų įkandimų, taip pat turime būdų apsauga nuo uodų atakų pora. Manau, ši informacija yra naudinga jums, kai jūs ilsisi vasarą prie kotedžo arba kempingas miške. Kas natūralių būdų Uodas jūs naudojate? Papasakokite apie juos!

</ P>