4 tipų moterims, kurios neturėtų imtis tam draugui

Moteris draugystė egzistuoja - tai gali padaryti daug moterų. Tačiau taip pat yra daug atstovai tikrosios pusė žmonijos, kurie nori mesti iššūkį šiai nuomonei. Draugas kartais gali vytrepat nervai išduotinusiminusi. Norėdami draugystė atneša tik teigiamas emocijas, o ne našta, mes rekomenduojame, kad jūs susipažintumėte su moterimis, neturėtų imtis bet kokį draugui, nei draugės tipų, nes geras neturi laukti ant jų.

1. isterikės. Nors šio tipo pavadinimas skamba labai atstumiantys, tokios moterys gali būti gana gera, graži ir patraukli komunikacijos. Jie turi potencialo draugių jo komplimentų, klausymo, susidomėjimą pašnekovu. Pamatęs šį, atrodytų, gražus žmogus, mes ją atskleidžiame parengtas jam mainais ir mes pradėti draugystę su juo. Ir čia ateina "įdomus". Kai isteriškas žino, kad įsigijo draugei, ji pradeda jausti atsakomybės jausmą ir mano ji gali padaryti bet ką. Dažnas nuotaikos svyravimai Hysteric veikiami panašių grėsmių būti pažemintas ir įžeistas. Ji siautėja ir garai per pykčio priepuolis gali paveikti skausmo taškus, maišymo vyro su purvo. Gal pusvalandį, ji nurimo ir vėl bus malonus. Tačiau lygiai taip pat jis yra dabar jūs gaunate iš po grindjuoste, kur jūs vairavo vadinamųjų draugas? Ir ar būtina pradėti su draugu?

2. potrebitelnits. Jūs esate draugai ir, matyt, viskas yra gerai. Bet tai tik laiko bėgant jūsų draugei gali pamiršti namie piniginę ir paprašyti jums mokėti jį nusipirkti parduotuvėje arba per kavinėje iš. Ar ji, žinant, kad jūs turite automobilį, jums skambina tam tikru šalis, ir jūs tikrai turėtų pasiimti ją į viršų. O gal jūsų vaikai yra vieno skyriaus, ir ji yra saldus balsas sako: "Gal galėtumėte duoti man truputį sūnų, o todėl, kad jūs rūpintis savo?". Ir jūs ne sunku padaryti paslaugą, tačiau tai vienintelis draugas ji niekada siūlo padėti, bet nori pasinaudoti jumis. Kaip rezultatas, jums belieka kartaus poskonis nuo to, kas tiesiog jūsų gerumas ir užuojauta begėdiškai pasinaudojo. Looking for friendship, kurioje esate su draugu būtų sudarytos vienodos sąlygos.

3. "Dobryashka". Atrodo, kad tai - labai geras ir nuoširdus žmogus. Ir tikrai malonus ir supratimas, o kartais ir simpatiškas išraiška draugas jums pasakys, kad jūsų vaikas nėra auklėjamas, jums atrodo keista pastaruoju metu - svoris įgijo ar įgytų pagal akį maišelius. Ir ji jums pasakys (tik sąžiningai, ir kaip ji gali būti kitaip?), Aš pamačiau savo vyrą kitos moters kompanijoje. Arba tai buvo ne jam? Draugas neatmeta, kad oboznalsya ... Bet mano paties žodžiais tariant, ji jau pasėjo sėklas abejonių savo proto. Jūs jaučiatės blogiau, liūdna. Po draugui - tai asmuo, kuris turi ne tik kalbėti tiesą, bet taip pat išlaikyti. Ir tai žmogus, "sukelia" jūs "gera" ir nebuvo Blink akis. Tai geriau atsiriboti nuo šių ponios.

4. Tyrant. Tai neįtikėtinai pavydi asmens tipas. Jis nuves jus į savo nuosavybę ir privers jaustis kaltas, kai jūs einate su kolegomis kavinėje po darbo penktadienį, arba kai atsisakoma naudotis savo draugui, nes jis jau planuojama datą su savo artimaisiais apie šį vakarą. Bet kai ji pati pasirodo vaikinas, ji randa milijoną priežasčių jį pamatyti, bet ne su jumis, jei tai taip patogu. Tai Priklausomų santykių tipas, kuriame vienas asmuo visada kontroliuoti, o kitas jaučia vergas.