Dabartinės tendencijos plaukų dažymas

Fashionistas, kurie mėgsta eksperimentuoti su savostiliaus, tikriausiai periodiškai ieško naujų sprendimų plaukams dažyti. Tai paprastas ir nebrangus būdas atnaujinti vaizdą konvertuoti dramatiškai arba tik šiek tiek. Pažiūrėkime, ką plaukų spalvos tendencija diktuoja šiuolaikinės mados.

1. Shades of šviesiai rudos

Natūralūs rudos tonai yra svarbūs ne pirmassezono, tačiau dabar jie tapo ryškesnis, lengvesni ir sultingesnis. Nuo šviesūs atskiria juos tik spalvų pora. Vogue gražus perlamutriniai rudi su užuominomis į pelenų ar šilto kviečių. Šiuo atveju, plaukai turi atrodyti gyvas ir sveikas, spinduliuoja natūralų blizgesį.

2. Nemokama Meilė

Blondinės irgi madoje. Šį sezoną dizaineriai primygtinai šaltą ryškių spalvų, puikiai pabrėžia gražių veido bruožų.

3. Raudona

Apelsinų ir raudonųjų spalvos ne tos pačios tendencijos. jie tampa ryškus šį sezoną. Tikrasis šiltas ir draugiškas cinamono atspalvių ir patrauklios vaivorykštės medaus tonai.

4. Kaštonas ir šokoladas

Tamsiai rudos vaivorykštės tonai yra vis dar populiarus. Ir jie gali turėti tiek šaltą atoslūgis ir šiltas.

5. Juoda

Juoda yra ne į populiarumo viršūnę, tačiau mirtiniTamsūs, kurie nenori keisti jį kas nors, dar ginti savo teisę išlikti tiek. Šviesos skaldytos ir šviesos akimis trapi mergina su didele juoda plaukų vaizdo - tai gerai.

6. Daugiau spalva

Spalva dažymo mados, kad sezonas jau. Nereikia apriboti vaizduotę, bet tuo pačiu metu svarbu ne persistengti ji su šviesumo. Blondinės galite pridėti prie Plaukų šakos yra alyvinė, rožinė ir mėlyna tonus ir brunetės - mėlyna, raudona ir turtingas violetine spalva.

7. Babylights

Tiems, kurie galvoja, kad ankstesnis tendencijospernelyg ryškus, jis pasiūlė jų tikroji Babylights. Tai apima garbanos kūrimą tuo vos pastebimas akinimo. Puiki galimybė atnaujinti įvaizdį, nesiimant radikalių pokyčių.

8. brondirovanie ir balayazh

Populiari tendencija tapo madinga sezonų poraHolivudo atgal dažymo. balayazh technika apima sudegino sruogų efektą, o brondirovanie mišrių šviesos ir atspalvių ruda. Abu variantai yra tinkami bet tsvetotipu bet Plaukų ilgis, ir tikriausiai, dėl jų taip mėgo žvaigždes universalumo.