Kalėdų papuošalai namo atneš laimę į Drakono metus

Mes visi šiek tiek mistikos, todėl tikime, simboliais, patikėjimo sėkmės ir nori padaryti kažką teisę pasilikti, o paukštis laimės namuose iš mūsų. Šiemet tai bus įmanoma suvilioti atsižvelgiant ne tik paukštis laimės, bet ir Drakono visumą - visavertį meistras metus. Kaip nuraminti galingas globėjas? Skaityti daugiau ...

Kalėdų dekoracijos

Na, kadangi vandens drakonas, ir netjuoda ir mėlyna, jis yra tikrai patinka mėlyna Kalėdų kamuolius. Gražus, kai matinio kamuoliai kartu su puikus, juos galima rasti tiek komplektais ir individualiai. Labai stilingą išvaizdą Veidrodiniai kamuoliukai, jie panašūs į kerintį vandens paviršių. Taip pat vandens Kalėdų eglučių papuošalai yra krištolo lašai ir tradicinių varvekliai. Pabandykite sumažinti spalvų spektrą ant medžio, pavyzdžiui, papuošti jį tik mėlynus rutulius ir varvekliai. Ar veidrodis kamuolius ir lašai. Su minimalizmas yra neįmanoma atspėti - Stilius uosto tik nereikalingas detales.

Gaisras namuose!

Nepriklausomai nuo drakonas, ir ugnis, jis vis darmyliu ir garbė, todėl žvakės - nepakeičiamas atributas Naujųjų Metų ir jaukia atmosfera, jums tikrai turėtų pirkti. Mes skatiname jus šiais metais derinti ugnies ir vandens elementų: pirkti plaukiojantieji žvakės. Supilkite į dubenį su vandeniu ir leiskite vandeniui apšviesta žvakių. Šoktelėti ir Kibirkščiuojantis vandens, šviesos panardins savo namus neapsakomas atmosferą poilsiui.

Ir lietus, ir lietaus!

Na, žinoma, lietus taip pat simbolizuoja vandenį, irtada mėgautis mūsų drakonas. Pageidaujamas sklandų lietus, jie gali papuošti užuolaidomis, kėdės, papuošti eglutę, skirti daugiau dėmesio atostogų lentelėje. Susiejimas ryšulius lietaus servetėlių arba vyno akiniai kojų.

mėlynos juostelės, sidabro ir raudonos spalvos

Sunku įsivaizduoti be išgalvotas naujų metųsatino, šifono, tiulio kaspinu. Jos suteikia Dalykai skystį ir dinamiškas, kad bus būti suteikiamos Vandens Dragon. Pabandykite vietoj įprastų lankų sukurti neįprastą draperija ir jūsų namas atrodys upelis.

Drakonai ir drakonas

Jūsų medis atrodys teisinga ir Pasakų,papuošti su veltiniu tokių drakonas. Ar ne jie mielas tiesa? Jūs galite padaryti kalėdines dekoracijas į Drakensberg stiliaus, ginkluoti spalvotų audinių likučiai ar net spalvos kartono ir paruošti šablonai parengti nupjauta drakoshek ateitį. Klijais arba siūti ruošinį, papuošti blizgučiai, spalvoti klijai, užsegamas giją ir papuošti savo eglutę. Vaikai iš tokių gamybos žaislus bus malonu!

Jūrinis tema

Labai stilinga išvaizda medis dekoruotikriauklių, žuvų, jūrų žvaigždė ir riedučiai, nes metų savininkas - Vandens Drakonas, kuris reiškia, kad jis mėgsta tokios naujovės. Jūros gėrybės, taip pat gali būti naudojamas papuošti kitą Kalėdų atributika - vainikai, žvakės stovi, apdailos Naujųjų Metų stalą. Jei turite pagrindinę spalvą kambaryje - mėlynos arba šviesiai mėlyna, tada džiovinti jūros gyvenimas jausitės gana patogiai juo.

girliandas

Globėja metų Dragon, nepaisant jos vandeniuGamta, myli Extravaganza gaisrą, jo patrauklių ir elektros girliandas. Naudokite apšvietimo magija sukurti šventinę fantastišką atmosferą, rinkitės žibintai mėlyna ir raudona, siekiant įtikti iki metų globėjas.