Virtuvės Feng shui: 10 svarbių taisyklės

Šiandien daugelis žmonių bando kurti savo namus pagal senovės kinų mokymais apie Feng Shui principus. Ekspertai pataria, kad geriausias būdas pradėti tiesiai iš virtuvės. Taip yra dėl to, kad virtuvėje - vienas iš svarbiausių kambarius bet namuose, nes kiekviena šeima didžiąją laiko dalį jis praleidžia joje.

Pagal Feng Shui, virtuvė - tai maisto personifikacijair klestėjimas, kuris yra, kodėl ji yra tokia svarbi, kad sukurti ir papuošti kambarį pagal Feng Shui principus - tai gali prisidėti prie gerovės, ir net sveikatai. Tiesą sakant, Feng shui - sudėtingas mokslas, ekspertai netgi teigia, kad kiekvienuose namuose ir kiekviena šeima turėtų būti individualus patarimai. Nepaisant to, yra bendri principai, kurie bus tiktų visiems.

1.

vieta

Žinoma, yra mažai, kuriam išvirtuvės vietą - į aukštybinių pastatų yra standartinis schema, iš kurios niekas niekada atsitraukia. Bet jei jūs ketinate kurti savo namus, tada jūs turėsite galimybę patalpinti virtuvę, pagal Feng Shui mokymų. Geriausia būtų, kad kambarys turėtų būti įsikūrusi namo gale prie įėjimo į kambarį, ne iš karto pažvelgti tai vyko. Priešingu atveju gali būti problemų su virškinimo trakte.

Jei virtuvė yra netoli durų, tadaSvečiai negali likti šiame name, o čia namie sudarys visada yra ką kramtyti įpročio. Bet nesijaudinkite, jei jūsų virtuvė yra šalia durų - yra specialūs metodai, kurie padės pašalinti visas neigiamas: Pakabinti zawalcowany užuolaidos ar žaliuzės ant virtuvės durų ar vietos maisto priešais paveikslėlyje, arba kokios nors kitos ryškios dekoratyvinis objektas.

2.

spalva

Neįmanoma pateikti virtuvėje "Ugninė"spalvos - raudona, rožinė, oranžinė, nes jie gali sukelti ginčus ir ginčus šeimoje. Jei esate dažnai nesutarimai, o tai virtuvėje, atkreipkite dėmesį, ar ne "kalti", jei sienos ar baldų? Virtuvės labiau tinka lengvas, bet tuo pačiu metu, cool spalvos, pavyzdžiui, mėlyna, balta arba šviesiai žalia. Manoma, kad geriausias variantas virtuvėje - balti kaip spalvų balansas yra puikus.

3.

apšvietimas

Nepamirškite, kad į kambarį apšvietimas nėraturėtų būti šiurkštus - tik natūralus. Patartina nenaudoti užuolaidos ir žaliuzės ant langų, kai tai geriau juos kelti. Tai nėra būtina, virtuvėje kabo fluorescencinė lempa - ji ne tik neigiamai veikia akis, bet taip pat nervų sistemą. Tai yra todėl, kad šiuo požiūriu žmonių iš pasitaiko dažnai svyravimus kraujo spaudimas, galvos skausmas. Jei jūsų virtuvė yra prieinama tik fluorescencinės šviesos, tada "skiesti" savo įprastą lempą.

4. "Trikampis"

Ekspertai teigia, kad iš virtuvės išdėstymasFeng shui yra pagrįsta ant "trikampis", kuri apima taisyklė: viryklė, šaldytuvas ir kriauklė. Būtent šie dalykai ir turėtų formuoti kampus. Idealus atstumas tarp jų - ne daugiau nei pusės iki dviejų metrų. Pasak Kinijos mokslininkų plokštelė turėtų būti atskirtas nuo šaldytuvo ir kriaukle medinius kažką - net jei ji yra iš medžio, arba bet kokio įrenginio nuotrauką.

5 durų

Pagal Feng Shui mokymų, The duris turėtųbūti platus - šiuo atveju, šis kambarys nebus izoliuotas nuo namo ar buto poilsio. Idealiai šiuo atžvilgiu, studijos ir apartamentai, kai tas pats plotas yra ne tik maistas, bet ir valgomasis ir gyvenamasis kambarys. Toks susitarimas yra ne izoliuoti panele namo nuo šeimos. Be to, yra galimybė, kad namuose bus labiau tikėtina, kad padėti virtuvėje. Be to, tokiu būdu mes galime užtikrinti, kad virtuvė bus apie namuose "centras", taip pat rodo, Feng shui.

6. Veidrodis

Manoma, kad žmogus, kuris užsiimaMaisto gaminimas yra dominuojančią padėtį, todėl labai svarbu, kad susiduria plokštę prie durų, taip pat buvo žmogus. Deja, daugelis iš šiandienos virtuvės pasiekti tai neįmanoma, todėl jums reikia pakabinti veidrodį virš viryklės, ar objektą su lygaus paviršiaus.

7. Viryklė

Mokymai Feng Shui udelaet daug dėmesio į tą vietą,kur maistas ruošiamas ir, svarbiausia, kaip jis ruošiamas. Ekspertai pataria naudoti mikrobangų krosnelė iki minimumo, nes ji platina elektromagnetinė spinduliuotė turi neigiamą poveikį ne tik kūno būklę, bet ir apie žmogaus sielos būklę. Štai kodėl tai yra geriau naudoti dujinė viryklė vietoj elektros.

Negali būti priešais tualetą viryklė, šaldytuvas, kriauklė, laiptų ar miegamieji, sijos, vandens vamzdžio ar langų ir durų.

8. Procedūra

Virtuvėje, būtinai užsisakyti ir būti dozhzhenšvara. Ir tai ne tik šiukšlių ant grindų ir purvinas patiekalai ant stalo - Šiame kambaryje yra kontraindikuotinas keiksmų ir šurmulio. Tai nėra būtina, čia nuolat neveikia, sudaužė ar skaldytų dalykų. Jei virtuvė yra įtrauktas į netvarka, tai gali turėti įtakos valstybės finansavimą. Tai nėra būtina, virtuvėje į vietą pašalinių daiktų, nes tai bus išvengta "chi" energijos teigiamas srautas. Venkite virtuvė aštrių kampų ir atvirose lentynose.

9. Sąveika "yin" ir "yang"

Atsižvelgiant į tai, kad virtuvė - tai aktyvus vietaveikla, todėl šiame kambaryje turėtų vyrauti pradžia "yang". Mes neturėtume pamiršti, kad medis gali pakreipti į "yin" ir metalo kryptimi pusiausvyrą - jei "yang" kryptimi. Virtuvėje yra labai svarbu subalansuoti šias priešybes - kaip reikalaujama pagal Feng Shui mokymų. Jei virtuvė yra per daug medžio - tai lems paniuręs ir pasipūtęs atmosfera kartais, bet per daug metalo duos kambario agresiją.

10. Jei reikia numesti svorio

Papildomas svoris gali užgožti gyvenimo - ji galiTai ne paslaptis. Tačiau tik nedaugelis žino, kad Feng shui gali padėti lieknas paveikslą. Taigi, jei norite atsisveikinti su išsamumą, turite prisiminti keletą taisyklių. Pirma, nėra papuošti virtuvę sienomis nuotraukas, kalendorius, freskos, kad vaizduoja bent šiek tiek maisto. Pakeisti juos su kraštovaizdžio vaizdas. Antra, išlaikyti visus spintos patiekalų. Trečia, aiškūs vazos su vaisiais ir saldumynais - pakeisti juos vazos su gėlėmis. Ketvirta, ant stalo keletą šviežių žurnalus ar knygas - tegul lentelę, susijusią su žinių, mokslinių tyrimų, komunikacijos centre, o ne tik su maistu.