Kaip atrodyti jauniau su drabužiais pagalba

Drabužiai - galingas įrankis, galinčių moterų rankose. Jūs galite naudoti ją ne tik paslėpti kai kuriuos trūkumus ir pabrėžti privalumus, bet ir vizualiai atimti metų. Jei jus domina, kuo ilgiau išlikti jauni, laikykitės šių taisyklių atrankos drabužių ir aksesuarų, kurie padės jums atrodyti jauniau.

1. šiek tiek spalvų

Tamsių atspalvių akimirksniu suaugusieji, o šviesa leidžia atnaujinti vaizdą. Patinka ryškios pastelinės spalvos, todėl jiems spinta bazę.

2. teisinga forma

Puikus supjaustyti, kad išryškina figūrą,ir tai neprideda garsumą. Tai geriau pamiršti drabužius ir Baggy palaidinės. Jūs galite dėvėti priglundančius megztiniai ir suknelės, kad pabrėžti liemenį. Tai labai svarbu, kad viskas būtų aišku, savo dydžiu. Dauguma drabužiai atrodys pačių rūbais ir mažų dalykų atrodys juokinga.

3. Teisingas kelnės

Jis tiesiog taip atsitinka, kad formalios kelnės visada suaugęs, todėl jūs galite pakeisti juos su džinsais, pavyzdžiui, juodos arba tamsiai mėlyna.

4. spaudiniai

Jei jums patinka gėlių spausdinti ir pan, pasirinkti nedidelius modelius - jie atnaujinti ir atleisti keletą metų.

5. Teisingas detalės

drabužiai papildas, pavyzdžiui, atsižvelgiant į apykaklės formos,vizualiai padaryti jaunesnis. Jūs galite pridėti suaugusiųjų dalykas, pavyzdžiui, griežtai sijoną, mielas palaidinė su apykakle - yra gerbiamas ir aprangos kodas, ir yra atsižvelgta į jūsų interesai.

6. Sėkmingas papuošalai

Labai senas nepatogūs papuošalai. Geriau rinktis išskirtinį detalę. Būkite atsargūs su auksu, ypač jei jums patinka dėvėti keletą papuošalų vienu metu - šis metodas yra labai senas. Bet sidabro ir dirbtiniai metalai yra tinkamos Jaunimo vaizdų.

7. Batai

Jo vertė taip pat yra sunku pervertinti. Taigi, senamadiškas senėjimo Lady ilgą laiką galite duoti nesusijusius batus su smailiais arba kvadratinių pirštai. Batai - bateliai iš esmės pavojinga. Tai geriau juos pakeisti elegantiškas batai. Ir nepamirškite aukštakulnius - su jais jums atrodo plonesni ir jaunesni atitinkamai.