Kaip ir ką dėvėti batai, kojinės?

Batai, kojinės - mados tendencijos 2016 sezono. Jie atrodo labai patraukli ir viliojanti. Tačiau pažymi, kad, jei pasirinksite, bus dėvi juos neteisingai, paleisti riziką atrodyti vulgari ir juokinga. Todėl mes turime kruopščiai rinktis batelius ir kruopščiai papildyti savo vaizdus iš jo.

Ką apsvarstyti renkantis?

Šie batai nėra tinkami visiems. Nes jie klijai savybių, dėl kojų, jie pabrėžia visus savo trūkumus. Todėl jie atrodo geriausiai ant lieknas kojas savininkas. Jei jūsų kojos yra plonas, negali būti vadinamas, bet jūs tikrai norite nusipirkti batus, juos pasirinkti atidžiai. Tai geriau pasirinkti modelį su tamsiomis spalvomis, kurios bus šiek tiek laisvesnė iš viršaus.

Jei kojos yra per plonas, galite pasirinktiBatai ant varstymu, kad didžiausi Medžių kojos ir pabrėžti savo harmoniją esant geram apšvietimui. Full kojos geriau rinktis vidutinio ilgio batus.

Negalima taip pat pamiršti, kad batai gali vizualiai sutrumpinti koją. Atidžiai apžiūrėkite save veidrodyje prieš jums padaryti pirkimą.

Kaip jūs galite dėvėti batai, kojinės

1. Jie gerai dera su sijonais. Tačiau nesirinkite per trumpas, nes Jūsų išvaizda gali būti labai sudėtinga. Geriausia būtų, kad iš sijono krašto, kad būtų tiesiog centimetrų virš įkrovos pora arba švelniai ją padengti. Vietoj to, galite eksperimentuoti su sijonai šortai įvairaus ilgio.

2. nėrimo ir mezgimo suknelės gali būti gerai papildo batai. Geriau pasirinkti vidutinio ilgio modelį, o ne per kūno hugging supjaustyti.

3. Eiliniai vaizdai gali apimti tokius batus su džinsais ar antblauzdžiai. Svarbiausia - kad jie yra gana siauras ir leido nešioti stora batus.

4. Nors kiekvieną dieną yra geriausia pasirinkti odiniai batai yra tinkamos batai, pagaminti iš zomšos arba ištempti ant plonų kulniukai ypatinga proga - jie atrodys elegantiškai. Jie gali būti dėvimas su vakarinę suknelę, bet tada vėl, pageidautina ne per trumpas. Tegu tai bus centimetrų pora apima batai liniją. Pėdkelnės yra geriau rinktis tos pačios spalvos batus - taip jums bus vizualiai tapo aukštesni ir plonesni. Pabandykite dėvėti suknelė turi būti įmanoma padengti kūną.