Kaip pradėti verslą: 10 patarimų

Kuo daugiau informacijos turite apie tai, kaip pradėtiJūsų verslas, tuo geriau jūsų šansai laimėti. Mes Jums siūlome 10 patarimų, kaip pradėti savo verslą. Daugelis žmonių bando tai padaryti, bet dėl ​​to, kad tinkamų žinių stokos nesugeba, net jei jie turi puikią idėją. Kaip sakė Ostap Bender, idėja yra gera, bet atlikimas apgailėtinas ...

1. Analizuoti savo asmenybės

Pirma, patikrinkite šiuos dalykus: Ar tas žmogus, kuris sugeba sukurti verslą? Galite praleisti pasiekti dienomis, mėnesiais, metais tikslą? Kaip apie jūsų gebėjimą gyventi į finansinio saugumo nebuvimo? Ar manote konstruktyvios kritikos? Ar jus Cdadites jei viskas bus ne taip lengva, kaip tikėtasi?

KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT už savo verslą, įsitikinkite, kad jūs esate tas asmuo, kuris yra pajėgus atlaikyti tokį spaudimą.

2. atlikti rinkos tyrimus

Siekiant sukurti sėkmingą verslą, pirmiausia turitegauti bent pagrindinę informaciją apie rinką, kuri ketina išeiti. Kaip jūsų produktų paklausa? Kas jį nusipirkti? jei jūs galite padaryti, kad parduoti savo prekes pelningai? Kas pardavimų apimtis jūs planuojate? Kaip daugelis iš jūsų konkurentų bus, kaip stipriai jie yra ir kaip jūsų produktas bus geriau nei savo produktą? Tai tik keletas klausimų, kuriuos turėtumėte užduoti sau, prieš jūsų kojos žingsnis laive, palikdami siautėjo jūra verslui.

3. Pasirinkite reikalavo produktą

Šiuo atveju, tai yra vienas iš svarbiausių veiksnių. Raktas į sėkmę bet kokio verslo - ypač pardavimai populiariausių produktų. Įsitikinkite, kad jūs siūlote į rinką produktą, kuris yra labai reikalingas žmonėms, o ne kad "Būtų malonu turėti."

4. Šis produktas neturi būti naujos

Eiti sumuštas stebėti - tai metodas, turintysdaug privalumų. Svarbiausias iš jų - tu nereikalingas įtikinti žmones, kad jūsų produkto poreikiai ir nusipelno ne tik dėmesio, bet ir siekiant būti perkamos. Beveik visos moterys negalvoja apie tai, ar jie turi lūpų dažai, ar ne? Vienintelis klausimas, kuris vartotojams pasirinkti, ką turite pasiūlyti, ar domisi savo produktą įsigijote iš jūsų.

Pridėti kažką naujo, naudingo tradicinių produktų - toli daugiau žadanti idėja, o ne visiškai novatorišką produkto išleidimo.

5. Svarbiausia - sąžiningumas

Sąžiningumas versle yra svarbus, ne mažiau, nei realiame gyvenimene visi. Turėtumėte aiškiai suprasti, ką jūsų stiprią ranką, ir kuris yra silpnas. Nustatyti, ką jūs darote blogai, ir priskirti šią veiklą kažkam kitam.

6. Neskubėkite eiti į pagrindinių darbų

Pradėkite savo nuosavą verslą kartu su savopagrindinis darbas. Naudokite ne daugiau laisvo laiko galvoti ir skatinti projektą. Tūkstančių sėkmingiausių kompanijų istorija prasidėjo su tuo, kad žmonės atėjo į darbą, pietavo ir ėmėsi už verslo koncepcijos sukūrimo, tada paskutinį įsikūnijimo gyvenimą. Jūs niekada būti "tobulas" laikas priklauso paleidimą. Tiesiog pradėkite šiandien ir padaryti. Šiuo atveju neapgalvotai palikti pagrindinį darbą kuo greičiau pajuto kitų nei verslo pinigų kvapą. Jūs galite įdėti ant stalo bosas pareiškimą ant jo atsistatydinimo tik tada, kai jų pačių verslas nuolat tave bent pakankamą kiekį už prastesnės kokybės nei turite dabar gyvenime.

7. Įtraukti savo šeimą

Pirma, ji gali veikti kaipsutelkti grupę, norėdami išbandyti savo idėjas. Tai paprasčiausias ir, svarbiausia, nemokamas būdas greitai gauti grįžtamąjį ryšį. Pavyzdžiui, vienas iš sėkmingiausių verslininkų, kurie užsiima greitojo skaitymo, pradėti savo verslą su kad patyrusių naujus mokymo metodus jų šeimos nariams.

Antra, moralinė parama savo namų, jums reikės pridėti "drive" ir motyvaciją.

Trečia, giminaičiai gali padėti jums padaryti pradinį kapitalą, reikalingą investicijoms.

Galiausiai, šeimos narys gali tapti įkūrėjų Jūsų įmonės ar jūsų verslo partneris.

8. Rasti globėją

Pabandykite surasti patyrusį verslininką, kurisTai padėtų jums praktinių patarimų. Pitfalls kad "viliojanti" melas prieš jus, užpuolė, o ne tik vieną kartą. Visą kelią iš "ausele" jums tikrai nereikia apdrausti, bet bent jau keletas galės išvengti.

9. Padaryti verslo planą

Verslo planas - tai verslo kompasaspatikrinti, neprarado ten kelią. Tai aišku, kad ne viskas vyksta taip, kaip planavote: deja, Verslo, pavyzdžiui, gyvenimo apskritai, prognozuojama, ne visada. Tačiau tam, kad laimėti mūšį, bendras planas ataka turėtų būti. Kaip parašyti gerą verslo planą - galima skaityti internete ir literatūroje. Čia mes paminėti tik svarbiausius komponentus dokumento: Aprašymas rinkos (jūsų verslo idėja EEE), rinkodaros planą ( "kam ir kaip aš ruošiuosi reklamuoti savo produktą") ir finansinį planą ( "Kaip ir kada aš einu į pelną). Kaip protingas jums parašyti verslo planą, tuo lengviau yra rasti investuotoją (nebent, žinoma, jums reikia).

10. Tie asmens santykiai

verslo pasaulis realybė yra ta, kad daugelisklausimai išsprendžiami be problemų tik dėl to, kad atitinkamas jungtis ir pažįstamų akivaizdoje. Ukrainoje, vadinamasis "Cronyism" tapo ypač reikšminga masto. Ne, man nereikia kurti savo sargybos gimines - tiesiog "įsigyti" naudingus kontaktus, naudokite kiekvieną galimybę "pagauti" visi "teisė" vietas, iš pardavimo kampo taško ir mokesčių ir baigiant ministerijos, kur būtumėte, kad pasiektų vieną iš savo klausimus , Vienas mandagiai įgrūsti šokoladas gali pasirodyti turėti šimtus (ar net daugiau) dolerių - išsaugoti arba uždirbo. Asmeniniai santykiai, kurie padės jums ne tik pradėti verslą, bet kad jis tikrai sėkmingas.

Galiausiai, temos aforizmas: "geriausia idėja jūsų verslui - tai sunkus darbas" (A.Byvaly).

</ P>