7 ženklai, kad vyras meile

Moteris mylinti pripažinti pakankamai paprasta -ji yra laiminga, su švytinčiomis akimis ... nedrąsus paraudęs ir drovus Atodūsių ne objekto akyse. Ir verta pažymėti, kad meilė skatina moters veiksmams už vyru labui. Ji pradeda bandyti patikti - Paruoškitevalgyti valandas vyksta dieną, atrodo puikiai, bet kuriuo metu bus malonu vėl susitikti su savo mėgstamą ... Ir ką signalai leidžia atpažinti, kad žmogus - tai slaptos, galingas, surišta su jausmų demonstravimo - meilė? Mes atsakyti į šį klausimą!

1. Atėjo laikas jums. Nesvarbu, kaip užimtas jis buvo, jis visada laikas susitikti, jei ne, tada tai, kad jūs Rašykite arba skambinkite, mokytis, kaip buvo jūsų diena, jei viskas, ką turite yra gera. Atminkite, kad jei jūsų mėgstamiausia yra nuolat randa keletą priežasčių negali pamatyti, tuo labiau tikėtina, jis nėra suinteresuotas tęsti santykius. Kaip sakoma, kas nori - ieško galimybių, o kas nenori - ieško priežasčių.

2. Žmogus klausia apie ką buvo kaip vaikas, kad jums patinka ir vertinu tai, ką norėtų valgyti ir kaip praleisti laiką ... Jis mielai klausytis savo istorijų vaikystėje ar suaugusiųjų gyvenimą. Ir visi, nes jis jumis domisi, ir jis nori žinoti apie tave tiek, kiek įmanoma.

3. Jis nebijo susitikti su savo draugais, tėvais. Žinoma, prieš tokį įvykį jaudulys gali būti kiekviename žmoguje - tai visai normalu. Bet jei žmogus yra įsimylėjęs jus, tada jis bus tikrai susitaria susitikti jums svarbūs žmonės ir yra arti ir nebus surasti įvairių priežasčių to nedaryti. Ji taip pat planuoja ateityje su jumis. Tai, kaip jūs gyvensite kartu, arba kai kalbama apie savo ateitį, jis, be abejo, jau minėta, kad. Tai ženklas, kad jis nori būti šalia tavęs, kad ilgainiui!

4. Žmogus eina į kompromisą. Nepaisant to, kad jis - tai stiprios pusė žmonijos atstovas, jis gali pasireikšti švelnūs link jo mylimas ir suteikti jai eiti į kompromisą tam tikrose situacijose. Pavyzdžiui, vakare yra ne triukšmingoje draugų kompanija ir vienuma - namuose, su vakarienei. Ar sutinkate, kad pamatyti naują trilerį, o komediją. Protingas kompromisas ir sveiki santykiai yra pastatytas.

5. Jis rūpinasi. Visada lydės jus į namus, jis paklausė, kaip jūs atvyko iš draugo, jei buvo blogai. Jis tikrai svarbu žinoti, kad jūs visi esate teisūs. Jei reikia, jis padės jums namų remonto ar kitų vyriškų reikalų. Jis yra svarbu, kas vyksta jūsų gyvenime, ir jis nori, kad ir toliau bus laimingas ir šypsosi.

6. Jis pristatė jus su savo artimaisiais. Jis didžiuojasi jumis, kad su juo - kaip ir jūs moteris, ir atneša jums džiaugsmą su savo vidinį ratą, ir bendraujant su draugais dažnai giria tave, net smulkmenų. Pavyzdžiui, jis sakė su džiaugsmu, kad kiekvieną rytą virėjas pusryčiai už jį, arba, kad jūs virti neįtikėtinai skanus sriuba kitą dieną.

7. Tai daro dovanas. Taip, ne visi vyrai sugeba duoti brangių dovanų - pavyzdžiui, automobilių, papuošalų, kelionės ... Bet kaip svarbu yra ne dovanos kaina, bet faktas, kad žmonės nori dalyvauti. Jis gali suteikti jums jokios priežasties puokštę savo mėgstamų gėlių - pavyzdžiui, lauko ar saulutes. Ir staiga gali pateikti bilietą į kiną ar teatrą. Jis turi sugebėti nustebinti jums, prašau. Jis tai daro tam, kad paprasčiausiai pareikšti šypsena ant veido, kad jums malonu.