Nepriklausomai surinkti gražią puokštę

Jūs ketinate gimtadienio ir norite nustebinti kaltininkas įvykio graži puokštė? Arba galbūt jūs jau suplanavote šeimos šventę, ir jums reikia padaryti daugiau tos pačios gėlės? Arba jūs nenorite išleisti daug apie krūvaparduotuvė, žinant, kad yra graži kompozicija, linkę imtis didelę sumą? O gal tiesiog norite padaryti Othe hobis? Nepriklausomai nuo jūsų motyvai nebuvo varomoji jėga mūsų straipsnyje tiksliai praversti, nes jame jūs išmoksite pagrindines taisykles floristų, kad bus jums gerą pagalbos priimant gėlių puokštes.

1. spalvų pasirinkimas. Galite pirkti gėlių parduotuvėje arba užsisakyti juos iš didmeninės prekybos sandėlis. O gal turite mažų šiltnamį namuose? Dar geriau. Renkantis gėlių puokštė, galite būti vadovaujamasi, kurie ketina mokyti pageidavimus, ir gali pasirinkti iš sudėties komponentų savo nuožiūra. Svarbu, kad gėlės buvo švieži, o ne sugadintas, arba ilgų pertrūkių puokštė. Galite derinti labai skirtingas spalvas. Net rožės ir orchidėjos. Nebijokite eksperimentuoti.

2. Forma. Populiariausias ir bendra forma puokštė - kūgio formos. Nors dabar madinga kamuolinių gėlės. Jei nuspręsite, kad jį tos pačios rūšies gėlių, labai gražios gėlės atrodys skirtingose ​​stadijose augimo - jau atidarytas gėlės uždarų ar pusiau atidarytas pumpurų.

3. spalvų schemą. Reikėtų atsižvelgti į kas jūs ketinate duoti puokštę. Mergaičių tobula puokštė gėlių subtilus atspalvių. Moterims - yra gilus ir turtingas. Vaikams - ryškių puokštėms. Tačiau, spalvos priklauso nuo asmens, kuris gaus puokštę pageidavimus. Jūs galite padaryti tai multi-colored arba vienspalvis. Šviesus puokštės yra gerai tinka derinys raudona ir balta, raudonos ir geltonos - kad tokios kompozicijos yra taikomos gerai narcizai, tulpės, gladioli. Puikus sprendimas - sukurti perėjimo schema krūva. Pavyzdžiui, nuo baltos iki šviesiai rožinės spalvos, ir papildomai prie sotaus rožinė. Klaidinga nuomonė, kad vienspalvis puokštė mažiau patrauklus ir originalus. Jis atrodo labai elegantiškas, bet originalumas yra tai, kad tai nėra būtina pasirinkti vienspalvį puokštę tos pačios spalvos. Jūs galite padaryti jį iš rožių, orchidėjų ir chrizantemų.

4. Kaip galima surinkti puokštę? Atsižvelgti į apskritos formos pavyzdį. Jo kairės rankos, jums reikia imtis didžiausią gėlę aplink kurį ir bus išdėstyti sudėtį. Vieta antrojo ir vėlesnių sluoksnių šiek tiek mažesnis, laipsniškai susiformuoja apskritimo gėlės. Per pirmąjį etapą palieka apie 6 gėlėmis. Kuo daugiau spalvų turite derlių, daugiau, atitinkamai, bus apskritimai. Jeigu spalvinga krūva, įdėti gėlės tame diapazone, kuris tinka jūsų pageidavimus. Po visus apskritimus bus išdėstyti, jums reikia susieti puokštę. Tai geriausia padaryti su lipnia juosta pagalba, kuri gali būti kamufliažas juosta. Kaklaraištis puokštė stora, todėl nepraranda formos. Po to, sumažinti ilgį. Jei krūva yra pagamintas iš mažų gėlių, stiebas ilgis yra apie 15 cm. Daugiau reguliuoti savo nuožiūra.

5. dekoro. Papuoškite puokštę, galite naudoti specialų tinklelį popieriaus, gofruotojo popieriaus, organza. Kad įvynioti, surinkti reikšmingus kailio, įdėti į puokštė viduryje. Tie popieriaus didesnis. Puokštė yra pasirengusi!