Kaip auginti plaukus?

Daugelis merginų svajoja apie ilgas ir gražusgarbanos, bet klystame, kai jie auga. Mes jums pasakys, ką daryti ir kaip auga daug plaukų, kad sužavės Jus ir kt.

Kas sukelia plaukų augimo greitį?

Vidutiniškai plaukai auga esant 2 cm norma per mėnesį, tačiau šie skaičiai gali skirtis priklausomai nuo sveikatos, paveldimumas, poveikio aplinkai, ir tt būklę

Norime įspėti jus iš karto, kad standartomaksimalus ilgis iki juosmens - augti plaukai ilgiau nebūtina, nes tai greičiausiai jūs neturite sėkmės, ir darys plaukai sausi, trapūs ir labai sunku, todėl jums viskas tas pats, jie sutrumpinti.

Kokie vitaminai plaukų augimą reikia gerti?

Efektyviausias vitaminų plaukai - viviskal ir biotinu.

Pirmasis yra gausu amino rūgščių, augalųekstraktai linų, Asiūklis ir silicio junginių, cinko ir magnio. Šis kompleksas yra ne tik pagreitina plaukų augimą, bet taip pat turi teigiamą poveikį visam organizmui, jo kūnas sveikas ir stiprina imuninę sistemą.

Kompleksas susideda iš biotino-pagrįstas vitamino H,kuris yra vadinamas biotinas, ir taip pat apima vitamino B, flavonoidų, polifenolių, organinių rūgščių, askorbo rūgšties, ir tt - medžiagos, reikalingos geros plaukų augimą.

Taigi, jei norite rūpintis savo plaukais, įsitikinkite, kad gauti vieną iš šių efektyvių sistemų vaistinę.

Kaip stiliaus jūsų plaukai?

Augti plaukai neribotą ilgis sunkiauvisi - tai viena iš labiausiai klastingas dalykų, kai plaukų stilių išvaizda yra taip erzina, kad aš noriu spjauti ant visko ir grąžinti ankstesnę trumpesnis šukuosena.

Norėdami regrown plaukai atrodė geriau stilistai rekomenduoja užpildyti savo zaushi, šukuoti pusėje atsiskyrimas ir švarių kirpčiukai į šoną, tokiu būdu atidarant kaktą.

Ir plaukai gerai ir nebuvo pushilis, pasiduoti džiovintuvas ir leiskite jiems po braižymo išdžiūti natūraliai.

Kaip plauti plaukus?

Siekiant užtikrinti patogų plaukussąlygos augimo, būtina tinkamai plauti plaukus, ty daugiau dėmesio į šaknis, todėl nesikaupia riebalų, bet galai paliekami vieni - jei jie atidžiai plauti, jie peresushatsya. Nesijaudinkite, jie vis dar bus pašalinta iš Plovimo vadovų kursą.

Kaip naudotis oro kondicionierius?

Norėdami plaukai, šviesa, minkšta irelastinga, būtina naudoti oro kondicionierius, tačiau jis neturėtų būti taikomas Nesėkmę, bet nuo viršaus iki apačios. Taip pat nepamirškite apie balzamai ir drėkinamųjų produktų.

Jie gali būti naudojami laikas nuo laiko kaip prevencinė priemonė (kas 2-3 skalbimo galvos). Tačiau, jei turite sausus plaukus, tai geriausia naudoti odos priežiūros po kiekvieno plovimo.

Nepamirškite apie oro kondicionierių ir balzamai ir pojūs turite augti norimą ilgį. Tai ypač pasakytina apie plaukų iki juosmens - juos reikia ypač atidžiai rūpintis, todėl jie neturi išdžiūti, o ne prarasti savo patrauklios išvaizdos.

Kaip išdžiūti plaukus?

Ilgi plaukai yra ypač pažeidžiami apsvaigusaukšta temperatūra, nes tuo metu otraschivaniya geriau atsisakyti karšto džiovinimo režimą ir naudokite šaltą arba buvo suteikti plaukams išdžiūti natūraliai - tiesiog ištrink su rankšluosčiu, šiltesnio mėnesius, plaukai išdžius akimirksniu.

Kaip dažnai jums reikia genėti patarimų?

Posechennye ištiesinti ir sausi galaireikalingos kas penkerius ar šešias savaites. Jei nesilaikysite šio periodiškumą, būtina sutrumpinti patarimų ne daugiau kaip 1 cm - tai geriau tai padaryti laiku, tada nebus paveikta nei ilgis, nei jūsų plaukai grožis.

Ką reikia pasirūpinti galvos?

Sveika galvos oda yra labai svarbu, kad būtų tinkamai ir greitai plaukų augimą. Atrodo po to, kai yra įmanoma, naudojant specialius įrankius arba serumai, kurių sudėtyje yra kokosų aliejaus arba avokado.

Nepamirškite apie galvos masažas - tai pageidautina tai daryti keletą minučių kiekvieną dieną gerina kraujotaką ir stimuliuoja plaukų augimą.

Kaip gerai išsimiegoti?

Atrodo, tada, kaip sąlygos, kuriomis mes miegame, daro tiesioginį poveikį plaukų augimui ir sveikatos ir grožio norma.

Rekomenduojama pakeisti pagalves į satino - taip sumažinti erškėčių, ir plaukai bus mažiau sugadintas miego metu, net labiausiai neramus.

Jei nenorite, kad miegoti ant satino pagalvės, susieti savo plaukus į bandelė ant nakties su minkštu trintuku, padengtos audiniu - tai taip pat padės sumažinti žalą naktį.

Ką reikia šukuoti plaukus?

Patogus šepetėlis, kuris yra ne traukdami plaukus ir tuo pačiu metu nėra palikti juos supainioti.

Turėtumėte lengvai šukuoti plaukusšlapias ir sausas, be braižymo galvos - rasti tokį šepetys nėra sunku, tačiau ji yra įmanoma, kad jūs turite pabandyti kelis variantus.