Į Morpheus sferos: Kas yra įspėjamieji svajonės?

Neseniai mano draugas - protingas-razumnitsa su aukštojošvietimo, lygis IQ yra daug didesnis vidutinis ir jautriai supratimą apie žmogaus sielos tiesiog kankino save su mintimi, kad ji turėjo miręs senelis, su kuriuo ji dingo kažkur. Rezultatas - juoda depresija. Kaip aš bandžiau įtikinti ją nėra, nei kreipėsi į proto balsas - rezultatas nulis. Mistikas perspektyvos buvo didesnis loginių argumentai. Taigi, aš nusprendžiau išsiaiškinti - tai tikrai didelis, mūsų sapnai, kokį vaidmenį jie vaidina mūsų gyvenime, ir ar juos mistifikuoti?

Nepaisant to, kad beveik 1/3 iš savo gyvenimo asmeniuipraleidžia sapne, Sapnas yra labiausiai nepaaiškinama ir mažai žinomas rezultatas iš žmogaus kūno funkcionavimą. Taip jau atsitiko, kad žmonės visus tuos dalykus, kurie yra sunku paaiškinti racionaliai tamsintas mistinį toną. Didžiulis skaičius svajonių knygų, kurios, nužengė pas mus, jis sakė, kad susidomėjimas šiuo reiškiniu jau nuo seniausių laikų. Mūsų protėviai tikėjo, kad sapnai - tai dievų balsas. Išspręskite jų pasitikėjimą tik vyriausiasis kunigas giminę, o vėliau - magų ir burtininkų.

Stačiatikių religija teigia, kad tikėjimas pranašiškasDreams - nuodėmė prilygsta tikėjimo magija ir raganavimas. Mano svajonės nereikia niekam, jie negali pasitikėti, jie nieko nereiškia. Pranašiški sapnai, apreiškimai gali tik pasvajoti ne teisiųjų, sunumeruoti nuo jo žemiškojo gyvenimo pabaigos, kaip šventasis. Paprasti mirtingieji nenusipelno Dievo malonę, nes jų įgimto nuodėmingumo.

Psichologai mano svajonių atspindys mūsųproblemos realiame gyvenime, iš antgalio-šarada pobūdžio sunkios užduoties, kuri brolijos mus pasąmonė. Atkreipkite dėmesį, kad problemos sprendimo, o ne prognozavimo!

Aš neisiu į miego fiziologijos - tai labaisudėtingas procesas aktyvus bendradarbiavimas visų smegenų struktūras. Miegoti - cikliškas reiškinys ir gyvybiškai svarbus. Bet gyvename tam tikru paros metu turėtų eiti miegoti, kad jūsų kūno pertrauką, perdirbti gautą informaciją, už dieną, atkurti imunitetą. Mes visi žinome, ką po tam tikro miego trūkumo naktį jausmas - pakankamai malonus. Pasaulyje yra keletas žmonių, kurie gyvena tyliai nejausdama reikia miegoti. Bet tai nepaprastas reiškinys, visiškai nepaaiškinama. Vidutinis žmogus miego - normalus apsauginis reakcija organizmo.

Mokslas, nagrinėjantis svajones vadinamas Oneirology. Svajoti, susietą su greito akių judėjimo etapo dalis (kai akių obuolius judėti vizualiai pagal voko). Šis etapas vyksta kas 1,5-2 valandas miego procesą. Jis įrodė, kad svajonės gali matyti ne tik žmones, bet ir visos šiltakraujų gyvūnų. Stebėkite savo miegančią Furry augintiniui. Jei jis squeals šiek tiek, grunto, letenos trūkčioti, tarsi kažkur paleisti, net loja ar Miau, tada turi svajonę. Žinoma, tai negalima pasakyti su įsitikinimu, deja, gyvūnas negali papasakoti šį. Bet yra teorija, kad mūsų mažesni broliai sapne patiria matydamas dienų renginį.

Kuo didesnis IQ, tuo didesnėSapnai mato žmones. Sapnai yra spalvos ir juoda-balta. Spalvingi sapnai patinka žmonės su turtingą vaizduotę, juodai-balta "ieškoti" realistais. Buvę rūkaliai pamatyti daugiau vaizdingus sapnus, nei visų kitų. Žmonės, kurie yra akli nuo gimimo nemato nuotraukas savo svajonių kupinas kvapų ir garsų. Žmonės, kurie buvo aklas nuo gimimo, gali matyti vaizdus. Vaikams iki 3 metų nematote sapnuose save, dėl to, kad vaiko suvokimas, kaip asmuo ateina per 3 metus. Vaikams nuo 3 iki 8 metų košmarų daugiau nei vyro visą savo suaugusiųjų gyvenimą. Svajoja svajoja kiekvienas.

Yra keletas tipų svajonių

Kompensacija - tie, kurie kompensuoja mūsųkompleksai, trūkumai ir jausmus nepilnavertiškumo. Pavyzdžiui, realiame gyvenime, asmuo nėra namuose. Tai suprantama, kodėl sapne mato save didžiulis pilies. Bet ten yra geras apmokamas darbas, kurį jis svajoja. Šiuo atveju, sapne mato save į "Forbes" žurnalo viršelio. Situacija gali skirtis. Pavyzdžiui, asmeniniame gyvenime viskas yra puikus ir turi blogus sapnus, depresiją. Kompensacinės svajonės sukelti žmogaus nervų sistemą, tam tikrą balansą. Analizuojant šių svajonių gali išskleisti pagrindines problemas ir patirtimi.

Creative - šios svajonės, kad svajonė dažnaiCreative asmenys, tie, kurie nuolat ieško naujų idėjų, šviežių įspūdžių. Tai režisieriai, dailininkai, poetai, aktoriai ir mokslininkai. Beveik paruošta idėja ateina sapne. Belieka užbaigti ir įgyvendinti. Kartais svajonės yra toks ryškus, kad ne remontuoti nereikia. Kartais jūs turite išspręsti alegoriškai įvaizdį. Daugelis žinomų žmonių sukūrė savo garsiąją darbus per kūrybinių svajonių. Tai Mendelejevas ir jo periodinė sistema ir Pol Makkartni atlikti "Plakta kiaušinienė, oi, vaikeli, kaip aš myliu savo kojas", ir Dzheyms Uotson su formos ir struktūros DNR idėja, Govard Lavkraft ir jo "Mirusiųjų knyga", garsaus Vampire Saga "Twilight" Stefani Mayer, taip pat buvo vertinamas kaip sapne, "Misery" Stephen King "The Terminator" ir "Avataras", James Cameron prasiveržė pro svajonių Elias Howe išrado už modernaus siuvimo mašina adatą sapne. Nemanau, kad kas nors idėja investavo į miega žmonių svajonė. Jie buvo išrastas jų gulėjo pasąmonės ir sapno gelmes rado aiškų formą.

Įspėjimas (psevdoprorocheskie) - JūsSuprantu faktą, tačiau ji dar nepasiekė savo sąmonę. Sapnai iš kategorijos "Aš svajojo apie žuvų - nėštumo", "svajonė įkando gyvatė - į ligos" ir tt Mes visi žinome, kad bet kuriuo svajonių knygos žuvis yra anksti gimimo ir gyvatės įkirtimas simbolizuoja ligą ... Tai žinoma, kad tiems, kurie tiki pranašiškus sapnus, tiki svajonių knygos interpretacija. Ir jei moteris planuoja pastoti, tai kodėl sapne neatėjo į jos įvaizdį žuvies? Tai natūralu. Jūs norėjote gimdyti - čia ir svajojo apie žuvų (alegorija apie kūdikio, paimta iš svajonių knygos ar populiarus gandas), nes negimusiems kūdikiams mintis jau seniai guli ant jūsų pasąmonės lentynos. Ta pati situacija su gyvatės įkirtimas ir ligos, kad ji "prognozuoja". Pavyzdžiui, jūs (jūsų artimieji, draugas) jau seniai lėtinė liga, kad laikas nuo laiko daro jaučiamas, arba kaip jaučiatės pasąmonės lygmenyje, ligos pranašai, tačiau vis dar nepastebėti, mojavo toli. Ir tada ateis pas jus svajonę į gyvatės pavidalu. Ir tada jūs susirgti. Mano pirmoji mintis - pranašiškas sapnas! Nieko panašaus! Iš gyvatės jūs turite išmokti iš tą patį bendrą žmonių gandų vaizdas. Tai, kad jūs gaunate nedarbingumo, tu jau prisiėmė anksčiau.

Mano draugas man pasakė, kad prarastasrankinėje. Ji pažvelgė jam visur, bet nerado. Ji turėjo sapną, kuriame jis buvo gulintis po į automobilį sėdynės. Kitą rytą trūksta ten. Jūs sakote - pranašiškas sapnas? Ne, tik situacijos analizė. Ir tiesiog: ką galvoti, o svajonė.

Aktualūs - svajonės, kuriame mes matomeprisiminimai apie realaus gyvenimo objektų ir daiktų pasaulio, pavyzdžiui, mechaninio laikrodžio pažymint, lietaus garsas už lango, perkūnas audrų. Jie neturėtų būti teikiama didelė reikšmė. Tiesą sakant, jie nieko ypatingo.

Duplicate - svajoja, kad mes matome antkelis kartus. Šis signalas natūra, nurodant neišspręstų psichologinių problemų, kurios nepastebėti buvimą. Pavyzdžiui, pasikartojanti svajonė, kurioje mirė vyras, pateksite kažkur, kalbėti apie savo sąmonės baimės. Jei negali vien kovoti su ja, kreipkitės į psichoanalitikas. Tai neturėtų būti gėda. Patyręs specialistas padės jums suprasti, kad sergate.

Sapnai tęsis - iš tiesų, jie yra tas pats kartojasi sapnas. Jie signalizuoja apie tą pačią problemą. Nuo vieno ir to paties sapno, atitinkamai, tai vienas ir tas pats problema. Ir ji turi būti išspręsta.

Fiziologiniai svajonės - viskas labai paprasta: Jūs patekote į lovą alkanas, todėl matote sapną, kuriame jūsų skrandis yra susieta į įtemptą mazgas. Ar šalta - laukti sapnų, kurioje jūs patenka į sniegą. Sapnai bus atitikti fiziologinę būklę, kurioje esate miego metu. Tai nėra pakankamai turtingas lytinis gyvenimas gali įtikti ryškius seksualinius svajones ir orgazmas net miego metu.

Skaidrus - jūs suprasite, kad viskas, kas atsitinka, tai - sapnas, ir jūs galite valdyti juos, kaip jums patinka. Miegoti ir kurti savo nuostabų gyvenimą.

Išraiškingos svajonės - kaip siurrealistinisSalvador Dali paveikslai. Be šių svajonių visi fiktyvūs, nėra vieta realizmo. Tiltai yra nepalaikomas į vandenyno viduryje, namas susukti į neįsivaizduojamas spirale, gėlės kvapas aromatas neegzistuoja, o žvaigždė gali būti liesti rankomis. Šviesesnė turite vaizduotę, fantastinis svajonę tavo.

Paskutinis tipo sapne - pranašiški sapnai. Žmonės sako, kad jie egzistuoja. Man jie niekada svajojo, todėl nedrįsau ginčytis.

Kiekvienas gali interpretuoti skirtingai svajonę. Aš nenoriu, kad tai padaryti su mistiniu ir realistišką perspektyvos. Nes aš tikiu, ką mano pasąmonės - mano ištikimasis draugas ir pagalbininkas, kad suteikėte man patarimų į ženklus ir simbolius ir atsiųsti reikiamus signalus išspręsti savo problemas formą. Aš esu savo svajonių meilužė.

Malonūs sapnai ...