Naudingiausi farmacijos produktai plaukų grožio

Siekiant išlaikyti grožį ir sveikatą plaukus, tai nėra būtina pirkti visą brangus makiažas. Vaistinėje, galite rasti gana prieinamą įrankius, kurie bus suteikti naują gyvenimą garbanos. Taigi, jei norite ekonomiškai ir veiksmingai gydyti plaukus, atsižvelgti į paslaugų sąrašą žemiau.

1. Bazinės alyvos

ir kaip jie gali būti naudojami gryna forma,susideda iš kaukės. Plaukų gali būti naudojamas beveik visą naftą, bet tai geriau susipažinti su jų savybes ir pasirinkite tinkamas atsižvelgiant į jūsų plaukų būklę ir norimą rezultatą.

2. aliejus

Savo gryna forma, jie bus naudojami tik masažuoti galvos odą ir plaukus aromaraschesyvaniya odą. Jūs galite praturtinti savo įsigijo jiems priemones rūpintis spynos arba naudoti kaip kaukės ingredientai.

3. Skystos vitaminai

Vitaminai padės užpildyti ampulės atsargas maistinių medžiagų, reikalingų jūsų sruogų jų augimo ir veikimą. Plaukų naudinga vitaminas E, ir įvairių B grupės vitaminų

4. Dimexidum

Tai reiškia, kad nėra vaistinė vitaminų, bet jisžymiai pagerina ląstelėse kitų naudingų komponentų skverbtis. Todėl ji yra įtraukta į namų plaukų kaukės, tokiu būdu didinant jų veiksmingumą.

5. Kosmetikos molio

Naudokite įvairių rūšių molio gali ne tik veido, bet ir, nors šis metodas yra mažiau populiarus už plaukų. Pasirinkite molio, priklausomai nuo plaukų tipo ir problemos norite išspręsti.

6. Įklijuoti sulsena

Priemonė tiems, kurie kenčia nuo seborėjos. Be to, ji yra pajėgi suteikti plaukams blizgesio ir pagreitinti jų augimą. Kompozicija įtrinti į galvos odą valyti drėgnu plaukų, palaikykite pusvalandį ir nuplauti šiltu vandeniu.

7. tinktūra raudonųjų pipirų

Sudėtinės daugybė kaukės plaukų augimui. Padidina kraujo apytaką, aktyvina medžiagų apykaitos procesus odoje ir erzina, ir kad sukelia sruogų stipriai augti, taip pat kovoja su jų praradimo.

8. Džiovintos prieskoninės žolės ir sėklos

Nuovirai ir užpilai žolelių, tradicinės medicinos ir vertybiųJis myli. Priklausomai nuo to, ką rezultatas norite pasiekti, galite pasirinkti tinkamą variantą. Dažnas užpilai žolių naudojamas skalavimui, o kartais net pakeisti plaukų spalvą. Žinoma, drastiškai ši priemonė nebuvo sėkmingas, tačiau šiek tiek pašviesinti arba patamsinti šiek tiek garbanos yra gana reali.