Biuro Feng shui: 10 būdų, kaip tegul gyvenimo sėkmės

Spintelė gali būti namuose ir darbas -priklausomai nuo daugelio veiksnių. Verslininkai ir kūrybingi žmonės, kurie dirba 24 valandas per parą, nori turėti namus speciali patalpa, kurioje jie turės privatumą, kur galima išeiti į pensiją ir daryti verslo dokumentų ar kūrybiškumą. Kaip Feng shui pagal šią doktrinąPagrindinis biuras iš darbo yra skirtingi, kad ji daugiau sukaupta energija "yang", nes ji yra labai glaudžiai susijusi su išoriniu pasauliu. Geriausios iš visko, jei namuose ar bute kabinetas yra įsikūręs netoli durų. Ir dar, šis kambarys turėtų būti artimųjų.

Kalbant apie darbo kabinetą, atsižvelgiant įspecialistai, jie visi Nieskładny ir mažai tinka produktyviam darbui - tai yra, kodėl su Feng Shui pagalba gali nukreipti energiją reikiama linkme ir kurti reikiamą darbingą atmosferą.

Pradžia biurai

Daugelis susiduria su susitarimu sudėtingumoPagrindinis biuras. Ypač jei buveinė yra patalpų viduje, o ne atskirame pastate. posto savininkas dažnai kovoja su pagunda pradėti darbus net švenčių dienomis ir savaitgaliais, ir kai jis pasitraukė į kambarį, jo šeimos pertrauka idilė nariai ir išsiblaškęs įvairiais klausimais. Darbas iš namų reikia savarankiškai drausmės, ir asmuo turi laikytis savo grafiką. Tai gali padėti Feng shui - jei jums laikytis savo pagrindinių taisyklių, galite žymiai supaprastinti savo darbo aplinką.

1.

Vietovė biuro

Geriausia būtų, kad tyrimas neturėtų būti dedamas antPietų-Vakarų, nes yra labai mažas energijos lygį. Judantys į šiaurę teigiamas poveikis profesinio augimo, į šiaurės vakarus paveikia gebėjimą vadovauti, ir pažadina atsakomybės jausmą, tačiau į šiaurės rytus pagerina žinias. Šie gabalai turi "chi" energiją draugiškas - svarbu dirbti biure. Pobespokoytes tikras kad nebuvo jokių aštrių briaunų, todėl jie gali siųsti "apsinuodijimų rodykles" asmeniui. "Kaukė" gali būti arba veidrodžiais arba naudojant ekranus. Na, jei yra į metalo biure - jis yra susijęs su vandens elementu, jis gerina minčių srautą ir teigiamą poveikį darbo procese. Biuro naudoti jokių metalinių papuošalų. Mažesni augalai ir daugiau vandens - tai pagrindinė taisyklė spintoje. Fontanai ir akvariumuose puikiai tinka į darbo sritį, bet iš augalų, kurie yra "Užstrigusių" vandeningas elementas, vis dėlto turėtų atsisakyti.

2.

spalva sprendimas

Kabinetas turėtų suteikti ramybės jausmą,Todėl būtina atkreipti dėmesį į savo spalvų schemą. Išmeskite cool spalvos yra nepriimtini spalvos nuo mėlynos iki turkis. Geriausia, ką reikia padaryti, biure šiltomis spalvomis, o dar geriau - žalios spalvos, nes ši spalva yra gyvenimo simbolis ir turi daug energijos. Bet atminkite, kad "maišymas" mėlynos spalvos žalia paneigia visas teigiamas savybes šios spalvos. Apskritai mėlyna spalva yra būtina labai atidžiai tvarkyti, nes ji turi labai stiprią savybių ir gali būti daromas neigiamas poveikis.

3.

Stalas ir kėdė

Stalas namų biuras turiišdėstyti taip, kad galėtumėte pamatyti priekines duris. Jei šiame kambaryje bus keli žmonės dirbti - pavyzdžiui, vyras ir žmona, tada jums nereikia turėti lenteles, kad žmonės sėdi veidu į veidą su kitu. Lentelė (arba lentelės) tai geriau įdėti į sieną. Atsižvelgiant į kėdę, ji turėtų būti patogus ir patvarus, todėl įkūnytų keturių gynėjų dvasias. Jis turėtų užtikrinti, kad kėdė buvo "veidas" prie durų, ir "atgal", - prie sienos. Pavartojus lankytojus savo pareigas, įsitikinkite, kad jų kėdės buvo mažesnis nei kėdės, padėkite savo kėdės "atgal" į priekines duris.

4.

spinta viduje

Būtinai pasirinkti palankią vietąkiekvienas baldas, taip pat visų daiktų ant stalo - galite naudoti simbolius Ba-Gua. Įsitikinkite, kad daiktai negalėjo ateiti į konfliktą su teritorijos, kurioje jie yra energija. Pavyzdžiui, šviesa stalo lempa nukreipti įstrižai ant rankos, kad rašote - tada bus papildomas atspalvis. Kabinetas gali būti papuoštas su įkvepiantis dekoracijos įvairovė - tai taip pat turės teigiamą poveikį veiklos. Tyrime būtina pašalinti kiek įmanoma, tai nėra būtina rinkti šiukšles į kambarį. Įsitikinkite, kad visi darbo paviršiai yra laisvas nuo nereikalingų dalykų, kurie neturi tiesioginio ryšio su profesinių tikslų. Su visais dokumentais, reikalingą suprasti, kaip jie tampa prieinami - nereikia atidėti skaityti laiškus arba peržiūrėti verslo dokumentus, net jei nekaupia krūvos dokumentų. Išmeskite visus nereikalingus aplankus.

5.

Nustatymas namų kabinetas

Prieiga prie Šiame kambaryje turėtų būti nemokama. Kelyje į jį neturėtų būti jokių pašalinių daiktų - nesvarbu, kur biure vietą, namuose ar nameliu. Tai reikalinga, nes netvarkos ant spintos pakraštyje pasakyti, visų pirma, apie profesionalumo jo savininkas trūkumo. Jei Tarnyba akcijų erdvėje su kai kuriais kitais funkcija kambario, nutraukė savo ekraną arba dideliais baldus. Taip pat galima nustatyti kitą kilimą, kuris simbolizuoja "Tarnyba" sienos.

studija

darbas trunka tam tikrą visiems žmonėms,svarbi mano gyvenime. Štai kodėl gerai organizuota darbo vieta yra prioritetas produktyviam darbui. Organizuoti šį procesą, visų pirma, pasirinkti tinkamą kryptį.

1.

kryptis

Yra palankios ir nepalankioskryptis, kuri, savo ruožtu, yra skirstomi į dar keturių rūšių. Jei sekti jį, kad darbai bus geros kloties ir sėkmės. Kryptys yra vyrai ir moterys. Siekiant nustatyti jos kryptį, turi būti:

- vyriškas kryptis: nuo 100 iki atimti paskutinius 2 skaitmenys savo gimimo metus, ir tada padalinti rezultatą 9 - šis skaičius bus laikoma lemiama kryptimi;

- moterys kryptis: nuo pastaruosius 2 skaitmenis Gimimo metai Atimti 4, ir tada padalinti rezultatą 9 - tai bus kryptis.

0 likutis 1, 3, 4, 9, arba - palanki kryptis į šiaurę, pietus, rytus ar pietryčius.

Iš 2, 5, 6, 7 arba 8 liekana - palankios kryptis, šiaurės vakaruose, šiaurės ir į pietvakarius.

Dabar, kad žinote taisykles, galite nustatyti savo darbastalio, kaip norite.

2.

darbastalio

Tai yra kažkas, kad yra sėkmė, todėl lentelėjeJis turi būti patvarus ir patikimas. Įsitikinkite, kad jūs turėjote galimybę sėdėti veidu į rytus, o stalas buvo pietryčių sektoriuje. Kalbant apie stalo formos, ji turi atitikti tai, ką jūs darote. Kūrybingas žmogus turi lentelę su sklandžiai linijas ir be aštrių kampų, tačiau verslininkai ir žmonėms, dirbantiems įvairiose verslo srityse, lentelė turi būti bet kokios geometrinės formos su kampais formos. Lentelėje turėtų būti griežtai siena - ekspertai teigia, kad šiuo atveju gerovė ir stabilumas bus įtrauktas į gyvenimą. turi būti tvarka prie stalo - ne itin verta griozdai įvairius objektus, kurie neturi dirbti bet kokiu būdu. Atminkite, kad kiekvienas daiktas turi savo energiją, daug daiktų neigiamai paveikti būklę ir produktyvumą procesą, be to, kai kurie iš jų turi neigiamą poveikį darbo, kaip atkurti neigiamą disonanso.

Beje, ekspertai sako, kad tie, kurie turi ant stalo vadinamąjį "kūrybinį sutrikimas" dažnai siekia galvos, sumažino darbo našumą.

Ant stalo yra statulėlę, kuri atneš sėkmę versle, puikiai tinka šiam vėžlys ar slibinas.

3.

kėdė

Feng shui sako, kad mažai dalykų gyvenime ten - visiTai labai svarbu, net į kėdę atranka turi būti vertinamas su dideliu atsakomybės. Tai kėdė palaiko pajėgumus, kuri leidžia pasiekti sėkmės. Pozicija, kurioje esate sėdi ant kėdės, gali padėti jums pasiekti daug. Tai turėtų būti jūsų sostas, o kėdės atlošas yra viena iš svarbiausių dalių šia tema, nes jis aukštesnis, tuo labiau patikimas iš jūsų galinis. Be to, jis yra didelis atlošas gali apsaugoti nuo kenksmingų dvasių. Ant kėdės, panašus į sostą, ji suvokiama labai kietas, todėl asmuo, kuris užima vietą atrodys daug autoritetingų ir rimtesnė - jo pozicija yra labiau patikimas ir reikalauja pagarbos. Reikalingi kėdė porankiai yra reikalingi, nes yra panašus į kontrolės, esantis jūsų.

4.

Spalva ir šviesa

Geras apšvietimas turės teigiamą poveikįapie efektyvumą. Štai kodėl mes turime pabandyti įsitikinti, kad apšvietimas yra tolygiai paskirstytas visame biure. Matinis lemputės ne taip daug padangų akys, o ne padermė protą. Manoma, kad aktyvumo mažėjimas gali būti oranžinės ir geltonos spalvos, todėl ryškios šviesos biure yra nepageidautinas.

Kalbant apie sienų spalvą, tai geriausiaSpintelė pasiimti atsipalaidavęs asortimentą - tai gali būti ruda arba žalia, pilka arba smėlio spalvos, o jų dariniai atspalvių. Bet visų pirma, atkreipkite dėmesį į apšvietimo: jei jis yra silpnas, tada siena yra būtina, kad balta, tarsi kambaryje yra labai lengvas, tada galite naudoti tamsesnį atspalvį.

5.

baldai

Pagal Feng Shui mokymų, biuro baldai turibūti ruda, nes ji yra ši spalva bus padidinti psichinę veiklą ir koncentraciją į svarbius klausimus. Bet juoda baldai yra nepageidautinas, nes šiame tyrime veikla bus bevaisės. Biure yra ne vieta ramiam daiktų, todėl jūs turite atsikratyti supamosios kėdės ar minkšta sofa. Bet labai patogu čia yra odiniai baldai, nes jis turi energiją "jang" ir aktyvina protinę veiklą. Beje, jei jūsų "Office yra kompiuteris, pasirinkite sau baldus be kampų. Visi stelažai turi būti įstiklinti. Ant langų tai geriausia pakabinti žaliuzes, ir įdėti kelis augalus ant palangės. Tai nėra būtina sukurti nieko ant stalo: Lentynos ir lentynų, tarsi kažkas kabo virš tavęs, tada netrukus jis bus ligos ir nesėkmės.