7 Pagrindinė taisyklė atostogų susitikimams

Vasara jau įsibėgėjo, o tai reiškia, kad mums visiems planuojate atostogauti keliones. Tiesą sakant, išeiti iš jūros vienoje, nėra nieko gėdytis. Ypač, jei jūs patenkinti džentelmenas ten. Ar jūs pasiruošę pasinerti į nuotykių ir turėti atostogų romantika? Jei taip, atkreipti dėmesį, kad šių taisyklių.

1. Būkite pasirengę už spontaniškumo. Atostogų romantika vystosi gana sparčiai, todėl, kad jo trukmė yra apribota iki tos dienos, išvykdami namo! Taigi nenustebkite, jei žmogus tiesiog ateiti pas jus ir pasiūlyti gerti ar pasivaikščioti. Jis daro teisingą dalyką. Dėl atostogų nei jis, nei jūs neturite laiko, kad drauge pažvelgti keletą naktų restorane, mesdamas Znużony žvilgsnių. Paruošta dramatiškas įvykių posūkį? Tada eiti į priekį!

2. tiesą nebūtina. Paprastai atostogų romantika nėra toliau po atostogų pabaigos. Taigi, kad patraukli neurochirurgas, kuris atsisėsti, ir laikyti jums kokteilį, iš tiesų, gali būti paprastas darbuotojas. Bet yra asmens socialinis statusas yra toks svarbus, jei paslydo kibirkštį tarp jūsų ir jums patinka praleisti laiką su juo? Kodėl tu žaidi žaidimą, o ne įjungti metu buhalterio arba valdytojas teatro aktorė? Būti visiškai nuoširdus ir pasakyti tiesą apie savo gyvenimą - tiesiog nereikia. Atostogų romantika - linksmas žaidimas.

3. Mėgaukitės kiekvieną dieną. Eiti į datas. Ar kažką niekada padaryti anksčiau: išbandyti naujus patiekalus, ekstremalių pramogų, organizuoti romantišką datą. Tegul ši šventė bus nepamirštamas jums.

4. Negalima prisirišti prie žmogaus. Nustatykite, ką atostogų romantika ateina į pabaigą, ir jūs vargu ar dar kartą susitikti su savo kompanionu. Žinoma, jūs galite keistis telefono numerius ir pridėti prie draugų "Facebook". Bet jei jums reikia pasikalbėti su kuo nors, kas gyvena kitame mieste? Be to, verta prisiminti, kad jūsų charakteris gali būti iš visai kito asmens gyvenime. Pavydas, užbaigimas ir kartais susitikimai - tai yra tai, ką galime pažadėti dialogo tąsa po atostogų. Ar ne geriau baigti viską ryškiai pastabos ir palikti vieni kitus tik gerus prisiminimus?

5. Žinoti saugumą. Labiausiai tikėtina, kad tai bus ne tik tik bendrą vakarienę ir pramogų. Jei situacija bus priimti jus į lovą, būtinai reikia žinoti saugumą. Įdėkite prezervatyvų pora savo rankinėje, tik tuo atveju. Galų gale, net jei jūs naudojate vietos kontraceptikus, jie nepadės apsisaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Ir nepažįstamas partneris vargu ar galite saugiai būti vadinamas saugus.

6. Laikyti paslaptyje. Nereikia rašyti nuotraukų kartu su savo partneriu socialiniame tinkle arba tiesiog atsiųsti jam nuotraukas savo draugams į pasiuntinį. Taigi, galite bent jau apsisaugoti nuo nereikalingų klausimų iš draugų ir palikti jo asmeninis gyvenimas tikrai asmeniška. Po to, kai buvo susitarta dėl romano už ryškių emocijų, o ne paveikslėlių Instagrame labui.

7. Išeik gražiai. Vietoj kenčia visoje atsisveikinimo šalis, ir verkti, kad jums nebebus galima pamatyti geriau išleisti ryškus, įsimintinas dieną kartu. Palikite neišdildomą įspūdį ne džentelmenas apie jus ir apie laiką, kurį praleido kartu. Išmeskite dramų ir mėgautis akimirka.